HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

relacje - kwiecień 2011

relacje - Vespa w Śląskim Jazz Clubie

Vespa w Śląskim Jazz Clubie - 2011-04-14 - Gliwice - Śląski Jazz Club

W czwartek 14 kwietnia Śląski Jazz Club w Gliwicach odwiedził znany i lubiany sekstet wokalno-instrumentalny ze Szczecina, szerzej znany jako Vespa. Od ich ostatniej wizyty w Gliwicach minął rok i kilka dni, wtedy także zagrali w ŚJC. Jednak w takim składzie na Śląsku jeszcze nie byli. Od ich ostatniej wizyty doszło do rotacji w zespole. Porka zastąpił Heniek, zaś za perkusją zasiadł Kanister – znany niektórym z zespołów ODC i Cekinowy Mrok. Dla tego drugiego był to koncertowy chrzest bojowy. Dla Heńka, trębacza reprezentującego w zespole...więcej »

relacje - Szedłem na koncert The Toasters, a wróciłem z koncertu Las Melinas

Szedłem na koncert The Toasters, a wróciłem z koncertu Las Melinas - 2011-04-03 - Wrocław - Madness

Niewiele ponad 2 godziny porządnie zagranego ska, trochę historii i odrobina niedosytu. Takie są moje wrażenia z koncertu nowojorskich The Toasters i skankerskiej formacji Las Melinas, której nie trzeba przedstawiać! Gig z 3. kwietnia we wrocławskim klubie Madness można uznać udany, jednak są pewne ale… To był dzień na który wszyscy fani ska w Polsce czekali. Owe...więcej »