HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

relacje - lipiec 2013

relacje - Big Mandrake, Ziggie Piggie

Big Mandrake, Ziggie Piggie - 2013-07-28 - Warszawa - Fonobar

Nie lubię ska-punka, nigdy nie lubiłem. Traktowałem go zawsze jako zło konieczne, pozwalające okazjonalnie przekonać jakąś zbłąkaną owieczkę do tradycyjnych jamajskich brzmień. Sporadycznie zdarzały mi się jakieś przebłyski, w których potrafiłem przez chwilę docenić pojedyncze numery, by zaraz potem zapomnieć o ich istnieniu. Zresztą przecież jak można grać taką toporną łupaninę, jeśli się ma choćby przyzwoite muzyczne umiejętności? No jak? Otóż okazuje się, że można. Wychodzi też na to, że wcale nie musi to być takie znowu denne dręczenie instrumentów....więcej »

relacje - Reggaeland 2013

Reggaeland 2013 - 2013-07-12 - Płock - plaża nad Wisłą

Największy festiwal reggae w Polsce - tak dumnie reklamował się Reggaeland Płock. Jeśli do tego dodać interesujący skład nie opierający się wyłącznie na rootsach, zdecydowanie trzeba było sprawdzić, co wydarzy się na płockiej plaży w lipcowy weekend. Właśnie, na plaży... lokalizacja imprezy należy do wyjątkowo atrakcyjnych. Już kiedy byłem tam poprzednio, trzy lata temu, zachwyciłem się...więcej »