HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

relacje - strona 7 (61-60)

relacje - Los Granadians, Green Småtroll

Los Granadians, Green Småtroll - 2008-05-01 - Praga - Bordo

Majówka w Pradze? Czemu nie. Ładna pogoda, piękne miasto, dobre piwo i ciekawy koncert. Nie pozostało nic innego jak udać się w drogę. A na miejscu był czas i na zwiedzanie miasta i na degustację kwaśnicowego piwa. Polecam. Wieczorem zaś trzeba było odszukać klub Bordo, w którym dotąd nie miałem przyjemności być. Miejsce bardzo ciekawe, położone blisko dworca głównego i o dziwo na piętrze, nie zaś, jak to zwykle bywa, w jakiejś piwnicy. W środku dwa bary, było więc gdzie i przy czym porozmawiać ze spotkanymi znajomymi z miasta nad Wełtawą. Ale...więcej »

relacje - The Toasters, Babylove & the van Dangos, Chupacabras

The Toasters, Babylove & the van Dangos, Chupacabras - 2008-04-24 - Kraków - Imbir

The Toasters od 27 lat wciąż w najwyższej formie. I co najważniejsze, od jakiegoś czasu praktycznie każda ich trasa przebiega również przez Polskę. Tym razem odwiedzili Gdynię i Kraków. Ja wybrałem gród pod Wawelem. To był strzał w dziesiątkę. Miniaturowy klub leżący w samym centrum miasta szczelnie wypełniło ok. 200 osób, co z jednej strony powodowało nieuniknione spięcia pod sceną,...więcej »

relacje - Contra Coup

Contra Coup - 2008-01-03 - Praga - Cross Club

Starość nie radość. Coraz trudniej przychodzi mi znosić takie wyjazdy. Ale zdecydowanie warto było. Zespół zupełnie nie znany, ale wystarczyło spojrzeć na skład w jakim Amerykanie mieli zawitać do Pragi, by podjąć jedynie słuszną decyzję. Toż to prawdziwa supergrupa. Na europejskiej trasie grali: Billy Geoghegan - wokal (The Stingers ATX/Five Ton Chicken) Willy Camero - bas, wokal...więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7