The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

reklama

teksty - kwiecień 2011

teksty - Wywiad z Vespą

Wywiad z Vespą

W jaki sposób Heniek i Kanister znaleźli się w Vespie? Gdzie wcześniej grali? Czym jest projekt Wielkie Pomorze? Ile osób załamało się psychicznie na castingach do Vespy? Czy warto uczyć tańca na koncertach? Odpowiedzi między innymi na te pytania znajdziecie w poniższym wywiadzie. Pamiętacie, kiedy tu ostatnio byliście? Krzaq: Byliśmy... rok temu byliśmy. Też chyba w kwietniu jakoś. Dziewiątego. Prawie... Krzaq: O proszę. Prawie, że... prawie trafiliśmy. Od ostatniej wizyty w Gliwicach skład się trochę...więcej »

teksty - Wywiad ze współorganizatorem Orneta Ska Fest

Wywiad ze współorganizatorem Orneta Ska Fest

10 czerwca w Ornecie odbędzie się festiwal ska. O tym skąd wziął się pomysł na jego organizację, jaki wpływ miały na to zespoły Las Melinas i Vespa oraz o pewnej gwieździe "Mam Talent" przeczytacie w poniższym wywiadzie. Na pytania odpowiadał Sidor – jeden z organizatorów Orneta Ska Fest. To tytułem wstępu, powiedz kilka słów o sobie. Kim jesteś, od jak dawno "siedzisz" w ska...więcej »