HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

reklama

teksty - listopad 2013

teksty - WYWIAD: Yellow Cap (Niemcy)

WYWIAD: Yellow Cap (Niemcy)

Yellow Cap to niemiecki zespół istniejący od 1998 r. Ma na koncie 4 albumy, niedługo premiera kolejnego. O nadchodzącej płycie, koncertowych planach i wrażeniach z trasy po Brazylii z zespołem rozmawiał jst. Dzień dobry Yellow Cap - powiedzcie mi Panowie, dlaczego od 1998 roku wciąż gracie ska? To bardzo długo! To proste, kochamy muzykę ska i nie jest to zależne od trendów, jakie obowiązują, ani od podobnych rzeczy. Wpływ na naszą muzykę mają również różne style, więc ich nie ignorujemy. Nasze motto to: jeśli kawałek rusza Twoimi...więcej »

teksty - WYWIAD: Bobby Sixkiller (Francja)

WYWIAD: Bobby Sixkiller (Francja)

Zapraszamy do przeczytania trzeciego wywiadu z pierwszego numeru "RudeMaker Ska Zine", z soul reggae'owymi reprezentantami francuskiego Nancy - BOBBY SIXKILLER. Na pytania FJ odpowiadał Boris, basista kapeli. Na początek, stuprocentowy standard – jak się zaczęła wasza historia i jak na obecną chwilę...więcej »