The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - luty 2008

wydarzenia - Soul-Reggae Alnighter

Soul-Reggae Alnighter - 2008-02-01 - Warszawa - Dobra Karma

Ostatni weekend karnawału, więc impreza musi być wyjątkowa, jak zwykle w Dobrej Karmie. Tym razem przeniesiemy się w magiczny śiwat muzyki lat 60tych i 70tych. Na parkiecie królować ędzie soul, reggae, ska, funk. Czyli wszystko co tylko dusza zapragnie, aby wesoło spędzić czas. Gospodarzami imprezy są 60s Club, stali bywalcy Dobrej Karmy. Na ich zaproszenie w tą wyjątkową noc wystąpią: Bigger Boss Soundsystem (reggae/ska, Warszawa) Dj Chefhearer (northen soul, Berlin/Niemcy) KIlka słow o nich samych: 6T's Club już od roku kręci imprezy w...więcej »

wydarzenia - Saint City Surfers, The Sandals, Bimba

Saint City Surfers, The Sandals, Bimba - 2008-02-14 - Poznań - Klub U Bazyla

KLUB U BAZYLA serdecznie zaprasza na Walentynki z Saint City Surfers wjazd 8 PLN , start 19:00 zagra rownież The Sandals oraz soundsystem BIMBA St. City Surfers - To kwartet grający specyficzną mieszankę muzyki surf i rockabilly prosto ze Świętego Miasta Kapela powstała w wakacje 2006, dwa miesiące później debiutują na scenie u boku warszawskich Komet od tego czasu kapela...więcej »

wydarzenia - Burning Ska Night vol. 2

Burning Ska Night vol. 2 - 2008-02-29 - Gdynia - Ucho

Po udanej 1 edycji Burning Ska Night, Burning Chords zaprasza na 2 impreze z tego cyklu (jeden koncert glupio nazwac cyklem, ale juz 2 to co innego Wink ) Tym razem nie bedzie mozliwosci zobaczenia polowy polskich kapel ska jednego wieczora. Ale zabawa bedzie co najmniej tak dobra jak za pierwszym razem. Ludzi przywita, bedzie zabawiac w trakcie i pozegna Bimba SoundSystem z...więcej »