Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - marzec 2008

wydarzenia - Wrocław ULICZNIK FEST III

Wrocław ULICZNIK FEST III - 2008-03-01 - Wrocław - Madness

Zapraszam 1 Marca do wroclawskiego klubu Madness na wspaniałą impreze: ULICZNIK FEST III, swietujemy 4 urodziny radia ULICZNIK.NET Koncert zaczyna sie o godz 18:00, wstep jedynie 18 zł Zagraja: The Vinumers ( http://www.myspace.com/thevinumers ) The Dice ( http://www.myspace.com/thekufel ) The Trinkers ( http://thetrinkers.w.interia.pl/ ) Disorient ( http://www.myspace.com/disorientthe ) Amanita Muscaria ( www.amanitamuscaria.band.pl ) Headhunters ( www.theheadhunters.strefa.pl ) Bachor ( www.bachor.band.pl ) Skampararas (...więcej »

wydarzenia - Szemrane Tango

Szemrane Tango - 2008-03-15 - Warszawa - Pretekst

SZEMRANE TANGO SOBOTA (15.03)PRETEKST zapraszam na kolejną edycję Szmranego Tanga tym razem do klubu Pretekst(podobno jest już kominek w środku wienc klawo i przyjemnie i twarzowo) W Programie: najlepsza selekcja warszawskiego folkloru oczywiście z vinyli nie zabraknie takich gwiazd jak:Stanisław Grzesiuk, Jarema Stępowski, Kapela Czerniakowska, Orkiestra Uliczna Z Chmielnej czy...więcej »

wydarzenia - 6T's Club i DJ Anusz

6T's Club i DJ Anusz - 2008-03-16 - Warszawa - Zwiąż Mnie

Zapraszamy 16 lutego do klubu ZwiążMnie na ostrą potańcówkę w starym, dobrym stylu. Odpowiednio mocną i dużą dawkę ska, soulu, reggae i funku zapewni Wam 6T's Club, natomiast DJ Anusz rozgrzeje parkiet old schoolowym hip hopem i, a jakże, soczystym funkiem. I nie ma przebacz, nie zejdziesz z parkietu do bladego świtu! Słów kilka o grajkach: 6T's Club (czyli Pan Myszon i Pan...więcej »

wydarzenia - Paraliż Band

Paraliż Band - 2008-03-27 - Toruń - Od Nowa

Toruń, Od Nowa, 27 marca 2008, godz. 20:00, wstęp 12 zł (PARALIZ BAND + Feel Like Jumping Sound System) Bydgoszcz, Estrada, 28 marca 2008, godz. 20:00, wstęp: 15/20zł (PARALIŻ BAND + Stream of Light + Mordercy P) Pierwsze dni wiosny upłyną toruńskiej grupie Paraliż Band, na koncertowaniu w regionie. Zespół jest w trakcie nagrywania materiału na nową płytę. Korzystając z przerwy...więcej »

wydarzenia - Warsaw Ska Festival

Warsaw Ska Festival - 2008-03-28 - Warszawa - Depozyt 44

The Bartenders Skauci Wersja De Lux after rozkreci 60'st Club (DJ Myszon & DJ Truscin) WERSJA DE LUX (Żukowo / Gdynia) Początki zespołu WERSJA DE LUX można datować na rok 2003, kiedy Lechu (gitarzysta BDK) razem z Hubertem - perkusistą, z któym grał już wcześniej, postanowili założyć kapelę która grałaby SKA. Zaczęli szukać ludzi do tego projektu. Początki były kiepskie...więcej »

wydarzenia - Ska is The Limit

Ska is The Limit - 2008-03-29 - Warszawa - Wetlina

Kolejna wyjątkowa impreza oranizowana przez Wetlinę i Biggerboss Soundsystem. Jak zwykle wszystko w klimacie reggae, rocksteady, ska. Tym razem z mocnym naciskiem na S.K.A. Wszytsko dlatego że, gościem specjalnym będzie debiutujący na planecie Ziemia, SKA DICTATOR. Wszechmocna osobistość, którego celem zniewolenie jest całej ludzkości pod dyktatem myzyki ska. Kto to jest? Czy należy się...więcej »