HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - maj 2008

wydarzenia - Reggae pod Patykiem.

Reggae pod Patykiem. - 2008-05-07 - Warszawa - plac pod PKiN od strony Al. Jerozolimskich

W ramach Juwenaliów warszawskich 2008, które właśnie się zaczynają, na scenie młodych talentów, wystąpią między innymi takie "młode talenty", jak Pan Myszon, Pan Truścin i Tisztelet Soundsystem Smile) reggae zaczyna się o 17:30 i dzieje się tak: Reggae 17:30 - 6T's Club (Pan Myszon, Pan Truścin) 19:00 - Tisztelet Soundsystem (Earl Jacob, Lady Maga, Luszjano Rafentaf) 20:00 - Selekta Soundsystem (Gwoździu, Pietjah, Rajah) Wszystko to w okolicach Dworca Śródmieście i za darmo.więcej »

wydarzenia - BIMBA SOUND SYSTEM

BIMBA SOUND SYSTEM - 2008-05-09 - Poznań - U Bazyla

BIMBA SOUND SYSTEM - młody poznański sound (działający od stycznia 2006 roku), w skład którego wchodzą: Acid i Radziu. Muzyka prezentowana przez Bimba Sound to w dużej części foundation tunes (ska/rocksteady/early reggae/roots), z odrobiną nowszych produkcji. Selektorzy to przede wszystkim miłośnicy rzeczy fundamentalnych, tzn. zimnego piwa i Studio 1. Młodych selektorów na polskiej...więcej »

wydarzenia - Juwenalia UW

Juwenalia UW - 2008-05-09 - Warszawa - Dziedziniec UW, ul. Krakowskie Przedmieście

Zagrają: TWINKLE BROTHERS & TREBUNIE TUTKI, DREADZONE Live, PARALIŻ BAND, CINQ G, ROOTS REVIVAL SOUND SYSTEM Wstęp wolny. Więcej szczegółów wkrótce.więcej »

wydarzenia - FEEL LIKE WOMEN (reggae and dancehall balanga!)

FEEL LIKE WOMEN (reggae and dancehall balanga!) - 2008-05-23 - Toruń - eNeRDe

Feel Like Jumping Presents... Zapraszamy na kolejną imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu eNeRDe na nowym rynku w Toruniu. Jest to oryginalna impreza reggae/dancehall na jakiej jeszcze w Toruniu nie mieliśmy okazji się bawić. Tego wieczoru królować będą kobiety i damskie wokale. Rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą: selektorki olaH i agata czyli Kermit Sound...więcej »