HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - lipiec 2008

wydarzenia - Mad Caddies

Mad Caddies - 2008-07-01 - Poznań - Blue Note

Po raz pierwszy w Polsce zagrają Kalifornijczycy łączący w swojej twórczości klimaty reggae i ska z ostrzejszymi dźwiękami. Ich ostatni, piąty album "Keep It Going", współprodukował zdobywca nagrody Grammy - producent Wayne Jobson (No Doubt, Gregory Isaacs, Toots & The Maytals), a w wykonaniu coveru Delroya Wilsona "Riding For a Fall" udział wziął sam Duckie Simpson z Black Uhuru. Warto się wybrać.więcej »

wydarzenia - ReggaeLand 2008

ReggaeLand 2008 - 2008-07-11 - Płock - plaża nad Wisłą

III edycja festiwalu trwająca 2 dni - 11-12 lipca br. (a pole namiotowe zamykamy w niedziele tj. 13.07 o godz 12.00) będzie biletowana. Cena wstępu na festiwal to 30 złotych. Czy chcesz być dwa dni, czy pierwszego dnia reggaelandu, czy tylko drugiego dnia festiwalu kwota jest taka sama. Płatne wejście, wiadomo, wprowadzi tzw. naturalną selekcję, rozbuduje logistycznie pole...więcej »

wydarzenia - 18. Potsdamer Ska Festival

18. Potsdamer Ska Festival - 2008-07-11 - Poczdam - Lindenpark

Piątek, 11 lipca 2008 *Directors Cut *The Palookas *Nu Sports *Karamelo Santo *The Dualers Sobota, 12 lipca 2008 *Fishhedz *Caroloregians *Moon Invaders *El Bosso & Die Ping Pongs *Ken Boothewięcej »

wydarzenia - Citizen Fish

Citizen Fish - 2008-07-12 - Gdynia - Ucho

CITIZEN FISH (Bath; UK) - ska punk; w składzie m.in. wokalista i gitarzysta Subhumans a także basista Culture Shock www.citizenfish.com www.myspace.com/citizenfishofficial Miejsce: "Ucho", Gdynia, ul. Św. Piotra 2 Wstęp: 20 zł Będzie to jedyny występ Citizen Fish w Polsce. Poza tym tego wieczora w "Uchu" zagrają także: MASSHYSTERI - punk rock (Umea; Szwecja) Ex-The Vicious....więcej »

wydarzenia - The Barteneders

The Barteneders - 2008-07-13 - Warszawa - Park Skaryszewski

Na zakończenie intensywnego muzycznie weekendu (Reggaeland w Płocku, festiwal w Poczdamie, czy kto tam co jeszcze wymyśli) zespół The Bartenders serdecznie zaprasza na występ w muszli koncertowej Parku Skaryszewskiego. Koncert odbędzie się w niedzielę, 13 lipca i będzie bezpłatny, co dodatkowo powinno zachęcić do przybycia wszystkich fanów warszawskiej grupy, która już w najbliższej...więcej »

wydarzenia - Manu Chao

Manu Chao - 2008-07-15 - Wrocław - Wyspa Piaskowa

Koncert zaplanowano w ramach festiwalu Wrocław Non Stop. Cytując organizatora: Manu Chao w "(...) Hiszpanii uchodzi za Francuza, dla Francuzów jest Latynosem. Okrzyknięto go etnopunkiem i idolem zbuntowanej młodzieży. Stał się ikoną ruchu alterglobalistycznego. Manu Chao wystąpi we Wrocławiu na jedynym koncercie w Polsce w ramach trasy Tombolatour i zagra muzykę ze swojej ostatniej...więcej »

wydarzenia - IV Mighty Sounds 2008

IV Mighty Sounds 2008 - 2008-07-18 - Olší u Tábora - Olší u Tábora

Czwarta już edycja wielkiego ska/punkowego festiwalu odbywającego się u naszych południowych sąsiadów. Oto imponująca lista wykonawców: PIĄTEK CHUCK NORRIS STAGE 15:20 Pub Animals (CZ) - Ska 16:20 Disco Balls (CZ) - ska 17:20 Navigators (CZ) - RNB 18:40 Skaos (DE) - Ska 20:10 Dr. Ring Ding & Sharp Axe Band (DE) - Reagge/Dancehall/Ska 21:40 Polemic (SK) -...więcej »

wydarzenia - Hoodska Explosive

Hoodska Explosive - 2008-07-24 - Warszawa - Klub 55

W ramach trasy po Europie pod koniec lipca wystąpi w Warszawie zespół Hoodska Explosive. Polskiemu odbiorcy może wydać się nieco egzotyczny, jako że panowie pochodzą z dość odległego Tel-Avivu, jednak przy bliższym poznaniu okazują się prezentować doskonale znane nam brzmienia. Ich muzyka to przede wszystkim tradycyjne ska, nie stroniące również od reggae i rocksteady z umiejętnie...więcej »

wydarzenia - Leningrad

Leningrad - 2008-07-27 - Gdynia - Park Kolibki

Po raz drugi w tym roku wystąpi w naszym kraju kultowa grupa Leningrad z Sankt Petersburga. Tym razem w ramach czwartej edycji festiwalu Globaltica. Jako support Strachy na Lachy. W pięknym nadmorskim parku położonym na granicy Gdyni i Sopotu Rosjanie pojawią się na scenie ok. godz. 21. Idealna propozycja na spędzenie letniego, wakacyjnego wieczoru nad morzem.więcej »

wydarzenia - Spitfire

Spitfire - 2008-07-28 - Gdynia - Klub Muzyczny Ucho

IV festiwal Globaltica zakończy koncert rosyjskiego ska-punkowego zespołu Spitfire, którego członkowie występują również w grającym dzeń wcześniej w Gdyni Leningradzie. Jedyna okazja by wziąść udział w akcji po hasłem dwa w jednym.więcej »