HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - wrzesień 2008

wydarzenia - 6T's Club i Skadyktator

6T's Club i Skadyktator - 2008-09-04 - Warszawa - Klub 55

Kolektyw 6T's Club zaprasza na wieczór taneczny w rytmach eleganckiego jamajskiego ska-jazzu i wczesnego reggae, wytrawnego soulu oraz energetycznego funku. Nienagannie przyprasowane kanciaki, gustowne kapelusze i krawaty z motywem szachownicy, potężny głos Panny Ani oraz, jak zwykle niespodziewany, gościnny występ Skadyktatora - wszytko to razem zalane wódką i wstrząśnięte, nie mieszane w cenie 5 złotych do nabycia i natychmiastowej konsumpcji w Klubie 55 w czwartek 4 września. Czyli innymi słowy będzie srogo; ) więcej »

wydarzenia - Wersja De Lux

Wersja De Lux - 2008-09-13 - Gdynia - Klub Anawa, ul. Warszawska 5

Koncert promujący nową płytę zespołu Wersja De Lux. Wystąpią: Wersja de Lux - ska (Gdynia) Emo Szczury - punk (Gdynia) Bimba Sound System - ska/reggae/rocksteady (Poznań) Na koncercie będzie można kupić płyty oraz koszulki zespołu Wersja de Lux oraz inne płyty z wytwórni Burning Chords.więcej »

wydarzenia - Razturaztam

Razturaztam - 2008-09-13 - Wałbrzych - Kontrabanda, ul. Główna 9 (dawny Qfer)

Zespół powstał w 1998 roku. Założony został przez Victora ( Bogdan Kocik ) i Picka (Dariusz Pacek). Przez dwa lata koncertował na terenie Dolnego Śląska grając typowe reggae, uczestniczył również w przeglądach zespołów muzycznych zawsze zdobywając wyróżnienia. Po dwóch latach działalność zespołu zostala zawieszona z powodu wyjazdu jednego z założycieli - wokalisty i gitarzysty Picka. W...więcej »

wydarzenia - Rocznica Ślubu T. i M. przy reggae i ska

Rocznica Ślubu T. i M. przy reggae i ska - 2008-09-13 - Warszawa - Wetlina

No i stało się. Stuknęło 5 lat. Już 13. września w warszawskim Klubie Wetlina (CH Land przy metrze Służew) zapraszamy wszystkich na imprezę. Temat przewodni to reggae rocksteady i ska, chociaż soulu na pewno też nie zabraknie... Z tej okazji założyliśmy koalicję na rzecz klawej muzyki: 1. 6ts Club http://www.sixtiesclub.pl 2. Bigger Boss (czyli my:)...więcej »

wydarzenia - The Aggrolites Party!

The Aggrolites Party! - 2008-09-20 - Warszawa - Dobra Karma

Uwaga! 3 dni przed koncertem legendy dirty reggae - The Aggrolites, bedziesz mial szansę m.in: -Dowiedzieć się o aggro reggae wszystkiego co chciałbyś wiedzieć, ale boisz się zapytać -Wziąć udzial w konkursie na najlepszy aggro dance! -Zrobić paszczą najlepsze cikicik, "hep hep", "pick it up" lub "skibidap" i wygrać aggro puchar! Wystąpią: Bigger Boss SS Dr...więcej »

wydarzenia - The Aggrolites + Ziggie Piggie, The Bartenders, Madamme Colonelle, Dr Palto

The Aggrolites + Ziggie Piggie, The Bartenders, Madamme Colonelle, Dr Palto - 2008-09-23 - Warszawa - CDQ

Nareszcie w Polsce. Panie i Panowie - The Aggrolites!!! Ich muzyka to "brudne" old school reggae, nafaszerowane rockiem, soulem i funky. Inspirację czerpią z funku (The Meters, James Brown) i soulu (Wilson Pickett, Percy Sledge) Grupa powstała w 2002 roku w Los Angeles z połączenia dwóch tamtejszych formacji – the Vessels i the Rhythm Doctors. Mieli wesprzeć w studio...więcej »

wydarzenia - The Aggrolites

The Aggrolites - 2008-09-24 - Wrocław - Klub Muzyczny Łykend

Nareszcie w Polsce. Panie i Panowie - The Aggrolites!!!więcej »

wydarzenia - The Aggrolites, The Kitchenettes, Prague Ska Conspiracy, Afrodisiak

The Aggrolites, The Kitchenettes, Prague Ska Conspiracy, Afrodisiak - 2008-09-25 - Praga - Lucerna Music Bar

Ekipa Mighty Sounds nie próżnuje. Czesi postanowili zrobić niespodziankę dla wszystkich fanów dobrej muzyki i przygotowali jesienną edycję w formie mini festiwalu, na który zaprosili The Aggrolites (USA), The Basement Brothers feat. The Kitchenettes (CH), Prague Ska Conspiracy (CZ) i Afrodisiak (CZ). Zapowiada się gorący, wrześniowy wieczór.więcej »

wydarzenia - Skambomambo

Skambomambo - 2008-09-26 - Wrocław - Madness

Skambomambo wystąpią jako goście The Analogs, którzy promują swoją nową płytę "Miejskie opowieści". Na scenie pojawią się również Anti Dread oraz Persona Non Grata.więcej »

wydarzenia - Skambomambo

Skambomambo - 2008-09-27 - Cz-chowa - Klub Tramwaj

Skambomambo wystąpią jako goście The Analogs, którzy promują swoją nową płytę "Miejskie opowieści". Na scenie pojawi się również Anti Dread.więcej »