The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - kwiecień 2009

wydarzenia - Yellow Umbrella

Yellow Umbrella - 2009-04-02 - Wrocław - Klub Muzyczny Łykend

Zespół, którego nikomu w Polsce przedstawiać chyba nie trzeba, ponownie odwiedza nasz kraj. Rudemaker życzy każdemu udanej zabawy przy dźwiękach reggae/ska z Drezna.więcej »

wydarzenia - DUBSTEP AHEAD!

DUBSTEP AHEAD! - 2009-04-03 - Kraków - Krzysztofory

Po ostatnich bardzo udanych edycjach Dubstep Ahead! Nadszedł czas aby zebrać do kupy lokalną ekipę maniaków basowych brzmień i razem spotkać się w swojskim krakowskim składzie wspólnymi siłami atakując Wasze wnętrzności i głowy najniższymi częstotliwościami basu jakie generuje robiący furorę, rozwalający klubowe parkiety dubstep. Oczywiście nie zamierzamy tym samym zwalniać tempa...więcej »

wydarzenia - CGB, Dubska

CGB, Dubska - 2009-04-03 - Stalowa Wola - Wyższy Wymiar

Suplement do ubiegłorocznej trasy dwóch zaprzyjaźnionych zespołów - CGB i Dubska. Kto wcześniej nie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu, teraz ma okazję nadrobić zaległości.więcej »

wydarzenia - Yellow Umbrella, Mordercy P, Izolatka, 6T's Club

Yellow Umbrella, Mordercy P, Izolatka, 6T's Club - 2009-04-03 - Warszawa - Radio Luxembourg

Zespół, którego nikomu w Polsce przedstawiać chyba nie trzeba, ponownie odwiedza nasz kraj. Rudemaker życzy każdemu udanej zabawy przy dźwiękach reggae/ska z Drezna. Pełna informacja dotycząca tego koncertu na forum.więcej »

wydarzenia - CGB, Dubska

CGB, Dubska - 2009-04-04 - Dębica - Meduza

Suplement do ubiegłorocznej trasy dwóch zaprzyjaźnionych zespołów - CGB i Dubska. Kto wcześniej nie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu, teraz ma okazję nadrobić zaległości.więcej »

wydarzenia - Yellow Umbrella

Yellow Umbrella - 2009-04-04 - Tychy - Kloster Pub

Zespół, którego nikomu w Polsce przedstawiać chyba nie trzeba, ponownie odwiedza nasz kraj. Rudemaker życzy każdemu udanej zabawy przy dźwiękach reggae/ska z Drezna.więcej »

wydarzenia - The Toasters, Deal's Gone Bad

The Toasters, Deal's Gone Bad - 2009-04-07 - Wrocław - Madness

Robert ‘Bucket’ Hingley, wkrótce po przeprowadzce z Anglii do Nowego Jorku, razem z kolegami ze sklepu z komiksami, którym kierował, założył w 1981 r. kapelę Not Bob Marley, wkrótce przemianowaną na The Toasters. Wspólnie z innym wielkim zespołem - Fishbone, stali się pionierami ska na kontynencie amerykańskim i jednym z najważniejszych zespołów rozwijającej się w...więcej »

wydarzenia - The Toasters, Deal's Gone Bad

The Toasters, Deal's Gone Bad - 2009-04-08 - Kraków - Klub Imbir, ul. Św. Tomasza 35

The Toasters Robert ‘Bucket’ Hingley, wkrótce po przeprowadzce z Anglii do Nowego Jorku, razem z kolegami ze sklepu z komiksami, którym kierował, założył w 1981 r. kapelę Not Bob Marley, wkrótce przemianowaną na The Toasters. Wspólnie z innym wielkim zespołem - Fishbone, stali się pionierami ska na kontynencie amerykańskim i jednym z najważniejszych zespołów...więcej »

wydarzenia - The Toasters, Deal's Gone Bad

The Toasters, Deal's Gone Bad - 2009-04-09 - Warszawa - CDQ

Już w czwartek, 9 kwietnia w Centralnym Domu Qultury wystąpią dwie amerykańskie legendy SKA. Będą nimi grający przeszło 28 lat zespół The Toasters i młodszy The Deal’s Gone Bad. The Toasters Robert ‘Bucket’ Hingley, wkrótce po przeprowadzce z Anglii do Nowego Jorku, razem z kolegami ze sklepu z komiksami, którym kierował, założył w 1981 r. kapelę Not Bob...więcej »

Distemper - 2009-04-16 - Wrocław - Madness

Distemper jest jedną z najstarszych aktywnie działającą i dobrze znaną grupą grającą ska-punk z Rosji. Zespół powstał w 1989 roku i grał muzykę w stylu hardcore-punk. W tym samym roku do gry zaangażowano sekcję instrumentów dętych blaszanych i styl zmienił się na ska-punk. Obecnie zespół wykonuje dobrej jakości taneczny ska-punk. Grupa przywiązuje jednocześnie duża wagę do obu stylów....więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE #10

DUB TEMPLE #10 - 2009-04-17 - Kraków - Krzysztofory

17go kwietnia świętować będziemy kolejny mały jubileusz z okazji 10go już wydania Dub Temple. Na imprezie zagra mający olbrzymie uznanie w środowisku dubowy producent z Irlandii – Radikal Guru, który wydał właśnie swój trzeci już singiel na vinylu ze świetnymi i oryginalnymi łączącymi dubstep z roots reggae utworami. Następnym gościem będzie znany z produkcji netlablowych wydający...więcej »

wydarzenia - II Urodziny Feel Like Jumping

II Urodziny Feel Like Jumping - 2009-04-24 - Toruń - eNeRDe

Zapraszamy na kolejną imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu eNeRDe na nowym rynku w Toruniu. Jest to wyjątkowa dla nas impreza ponieważ będziemy tego dnia świętować drugie urodziny naszego sound systemu - Feel Like Jumping. Tego wieczoru rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą: MAIN STAGE.: 20:00 - 21:00 LOCAL SOUND SYSTEM SHOWCASE [RUFF PUFF, TERRAMASA, FEEL...więcej »

wydarzenia - Podwórkowi Chuligani, Antykwariat

Podwórkowi Chuligani, Antykwariat - 2009-04-30 - Poznań - PIWNICA 21

Bio Podwórkowi Chuligani Zespół powstał w 1997 roku w Płocku. W 1999 roku grupa wydała debiutancką płytę "Powrót na ulicę". W późniejszym okresie grupa koncertowała, m.in. na Punkowej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Krakowie, międzynarodowym festiwalu muzyki ska RoSlau (m.in. obok Bad Manners). W 2000 muzycy wydali drugą płytę "Ciężko jest". Wkrótce potem zawiesili działalność....więcej »