The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - czerwiec 2009

wydarzenia - Miejska Dżungla – czwartki w Fonobarze!

Miejska Dżungla – czwartki w Fonobarze! - 2009-06-04 - Warszawa - Fonobar, Wawelska 5 (Pola Mokotowskie)

Zapraszamy na Miejską Dżunglę - nowy cykl imprezowy, nad którym sprawuje pieczę grupa wybitnych specjalistów od zapewniania muzycznej rozrywki na najwyższym poziomie: Radikal Irie (Cinq G), FatAl (SoundFellas), Gwoździu (Selekta SoundSystem) i Green Jesus. W każdy czwartek w Fonobarze będziecie mogli pobawić się do syta przy reggae, dancehallu, breakbeacie, d'n'b i wielu innych gatunkach skocznej muzy. Dwie sceny - plenerowa i klubowa, rozmaici goście zapraszani przez gospodarzy, projekcje filmów, grill i inne okazyjne atrakcje - na pewno warto...więcej »

wydarzenia - Pierwsze urodziny RudeMaker.pl

Pierwsze urodziny RudeMaker.pl - 2009-06-12 - Warszawa - Dobra Karma

Klasyka Ska, Early Reggae i Rocksteady z odrobiną Soulu... czy trzeba coś więcej mówić? Już wiecie że chcecie tam być! Tego niepowtarzalnego wieczoru 2/3 starego składu „Booyaka Sound System”, a więc Skromny Pan Myszon i Pan Pułkownik tworzący wraz Panią Pułkownikową (którą też będziecie mieli szczęście zobaczyć) „Bigger Boss SS”, wsparci przez Kubę...więcej »

wydarzenia - The Bartenders, Upbeat Quartet

The Bartenders, Upbeat Quartet - 2009-06-25 - Warszawa - Fonobar

Zapraszamy na wyborną rozgrzewką przed letnim sezonem festiwalowym! W ramach cyklu Miejska Dżungla, Rub-a-Dub Skandal, w warszawskim Fonobarze zagrają: Upbeat Quartet (ska/rocksteady/reggae jamband) The Bartenders (ska/jazz/reggae) oraz djs Gwoździu Selekta, Radikal Irie, Splendid Sound.więcej »

wydarzenia - 13. This Is Ska Festival

13. This Is Ska Festival - 2009-06-26 - Rosslau-Elbe - Wasserburg

Nie tylko Czesi przygotowali na tegoroczne lato moc festiwalowych atrakcji. Niemcy nie zostają w tyle i już w czerwcu proponują weekend w Rosslau-Elbe (26-27.06), na XIII już edycji corocznej imprezy 'This Is Ska'. Trzeba przyznać, że tegoroczne zestawienie zaplanowanych wykonawców jest naprawdę imponujące. Tym razem gośćmi zamku Wasserburg będą gwiazdy takie jak Pat Kelly, The...więcej »

wydarzenia - Russkaja

Russkaja - 2009-06-28 - Legnica - Lotnisko

Rosyjskie ska z Wiednia tworzone przez muzyków, których korzenie tkwią w Austrii, Rosjii, Węgrzech, Anglii, Niemczech, Ukrainie. Po prostu Russkaja. Koncert w ramach Dni Legnicy 2009.więcej »