HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - lipiec 2009

wydarzenia - Madness

Madness - 2009-07-04 - Gdynia - Lotnisko Babie Doły - Open'er Festival

Nareszcie!!! Po raz drugi w Polsce, po raz pierwszy dla wszystkich. Legenda 2-Tone, dzięki której muzyka ska trafiła pod strzechy, po wydaniu nowej płyty "The Liberty Of Norton Folgate" zagra na jedynym koncercie w ramach festiwalu Open'er. Tego nie można przegapić!więcej »

wydarzenia - 19. Potsdamer Ska Festival 2009

19. Potsdamer Ska Festival 2009 - 2009-07-10 - Poczdam - Lindenpark

Wbrew wszelkim niepokojącym plotkom i obawom, wszystko wskazuje na to, że 19. już edycja ska-festiwalu w Poczdamie odbędzie się zgodnie z planem. Miejsce imprezy to jak zwykle Lindenpark. Skład zaproszonych wykonawców nie jest jeszcze rzecz jasna kompletny, jednak już teraz widać, że szykuje się pełen wrażeń weekend, a tradycja zapraszania gwiazd światowego formatu będzie kontynuowana....więcej »

wydarzenia - Mighty Sounds 2009

Mighty Sounds 2009 - 2009-07-17 - Olší u Tábora - Olší u Tábora

Do letniego sezonu festiwalowego Czesi są naprawdę świetnie przygotowani. Zgodnie z wszelkimi przewidywaniami bardzo ciekawie zapowiada się tegoroczna oferta Mighty Sounds, które już na stałe wpisało się w wakacyjny kalendarz. Zresztą pięciolecie festiwalu jest doskonałą okazją, żeby zaprezentować się w jak najlepszym świetle. Chcąc przebić tegoroczny Mighty-Lineup konkurencja będzie się...więcej »

wydarzenia - Upbeat Quartet, Banda Drombo, Skromny Pan Myszon - koncert pamięci Majkiego

Upbeat Quartet, Banda Drombo, Skromny Pan Myszon - koncert pamięci Majkiego - 2009-07-31 - Warszawa - Radio Luxembourg

11. lipca, w nocy z piątku na sobotę, zginął śmiercią tragiczną Michał 'Majki' Dałkowski. Człowiek, który całym sobą pielęgnował gusta muzyczne wielu. Dlatego już w najbliższy piątek w Radiu Luxembourg zabrzmią specjalnie dla uczczenia Jego pamięci jamajskie dźwięki na żywo, zagrane przez Upbeat Quartet, oraz w wersji winylowej od Skromnego Pana Myszona i Bandy...więcej »