HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - sierpień 2009

wydarzenia - Warszawskie Dzieci, 65. rocznica wybuchu Powstania

Warszawskie Dzieci, 65. rocznica wybuchu Powstania - 2009-08-01 - Warszawa - Duży Dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

Serdecznie zapraszamy na koncert plenerowy „Warszawskie Dzieci” upamiętniający 65-tą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, który odbędzie się 1 sierpnia na Dużym Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 od godz. 17.00. Wystąpią warszawscy artyści i zespoły, dla których Warszawa jest nie tylko miejscem urodzenia, ale także istotnym elementem inspiracji. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną pieśni z barykad: m.in.: „Hymn Szarych Szeregów”, „Modlitwa Harcerska”, „Serce w...więcej »

wydarzenia - The Heptones + Rude Rich & The High Notes, Russkaja

The Heptones + Rude Rich & The High Notes, Russkaja - 2009-08-07 - Krotoszyn - Folk Festival

Na ten koncert w naszym kraju czekało wielu. Legendarni The Heptones przyjadą do Polski razem z Holendrami z Rude Rich & The High Notes. Dodatkowo zagra Russkaja z Austrii. A wszystko to w ramach Krotoszyn Folk Festival 2009. Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu: http://www.folk.krotoszyn.pl/więcej »

wydarzenia - Russkaja

Russkaja - 2009-08-08 - Lubin - festiwal

Dzień po krotoszyńskim koncercie z The Heptones, Russkaja po raz trzeci w tym roku zagra w naszym kraju. Tym razem w Lubinie.więcej »

wydarzenia - SUBCULTURE FEST - ODWOŁANE

SUBCULTURE FEST - ODWOŁANE - 2009-08-14 - Tábor - lotnisko aeroklubu w Táborze

Nasi południowi sąsiedzi jak co roku szykują solidną porcję letniej, festiwalowej rozrywki. Na obowiązkową pozycję wyrasta powoli sierpniowy Subculture Fest. O ile w zeszłym roku zarówno formuła jak i organizacja imprezy pozostawiały bardzo wiele do życzenia, w tym roku są realne szanse na poprawę sytuacji w związku ze zmianą menagementu. Mało tego, zmieniła się również lokalizacja i...więcej »

wydarzenia - Czwarty Żywy Punkt

Czwarty Żywy Punkt - 2009-08-27 - Warszawa - Radio Luxembourg

Wszystko wskazuje na to, że już na stałe impreza Krzaka przeniosła się do Radia Luxembourg. Jak zwykle więc co czwartek Zjednoczenie Soundsystem i zaproszeni goście uraczą nas solidną porcją reggae, dancehallu, dubu i innych jamajskich dźwięków.więcej »

wydarzenia - The Bartenders meet... Enchantia

The Bartenders meet... Enchantia - 2009-08-29 - Warszawa - Centralny Basen Artystyczny, ul. M. Konopnickiej 6

Zapraszamy na pierwszy koncert cyklu "The Bartenders meet..." w Centralnym Basenie Artystycznym. Wydarzenie to zainauguruje serię spotkań czołowego krajowego projektu ska-jazzowego - The Bartenders - z najciekawszymi przedstawicielami polskiej i europejskiej sceny. Na początek, w ostatnią sobotę sierpnia, The Bartenders meet... Enchantia! Enchantia powstała na początku 2008...więcej »