Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - grudzień 2010

wydarzenia - Ska & Afrobeat Allnighter!

Ska & Afrobeat Allnighter! - 2010-12-03 - Warszawa - Klub Mandala, Emilii Plater 9/11

Muzyka ska po raz pierwszy w tak szerokim wydaniu w Klubie Mandala! Zagra dla Państwa warszawska supergrupa Upbeat Quartet w towarzystwie Jego Najjaśniejszej Ska-Wysokości Skadyktatora! Do tego (na drugą nóżkie) warszawski debiut afrobeatowy - formacja Mipasi. Kto zacz? Upbeat Quartet czyli warsaw ska jazz alllstars! Kolektyw doświadczonych muzyków i organizatorów tworzących warszawską scenę ska. Grali i grają w takich zespołach jak kultowa deSKA, ska-jazz bandzie - The Bartenders, sosnowieckiej ska potędze - Ziggie Piggie, największej...więcej »

wydarzenia - REGGAE Night

REGGAE Night - 2010-12-09 - Gdańsk - Klub Studencki Mechanik

Impreza w trzech kolorach, czyli ZIELONY, ŻÓŁTY i CZERWONY!! Widzimy się 9 grudnia na REGGAE night!! Pytacie gdzie? W Mechaniku. Start 20.00 Wstęp 3 pln Gwarantujemy Wam dobrą zabawę, a muzyka którą zapoda nam Dj Surprise spowoduje, że wszystkim dready w klubie staną dęba! Będzie klasyka, będzie coś nowszego. Będzie reggae, będzie dubstep, będzie dancehall i będzie...więcej »

Vespa - 2010-12-10 - Warszawa - PRL

Nieustająca STARSI GRUBSI BOGATSI TOUR 2010-3000więcej »

Skampararas, Prokuratura - 2010-12-11 - Tarnowskie Góry - Detox

Prokuratura [punk-mikołów] http://www.myspace.com/prokuratura Skampararas [ska-jastrzębie zdrój] http://www.myspace.com/skampararas strona klubu - http://www.detox.art.pl/index.php więcej »

wydarzenia - Sylwester w Madnessie

Sylwester w Madnessie - 2010-12-31 - Wrocław - Madness

Zaprzyjaźniony z Rudmemakerem wrocławski Klub Muzyczny Madness zaprasza na szalonego Sylwestra. DJ Karpik rozgrzeje parkiet w rytmach disco, rock’n’roll, latino, punk, ska, reggae, pop, rock. Czyli dla każdego coś miłego. Tego wieczoru nikt nie będzie się nudził. DJ Karpik Barwna postać na scenie klubu Madness. Niezrównany wodzirej serwujący muzykę w takich...więcej »