HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - luty 2011

wydarzenia - SKA Night

SKA Night - 2011-02-04 - Gdańsk - klub MECHANIK

Impreza objęta patronatem serwisu Rudemaker.pl. SKA night Powitajmy luty gorącą atmosferą, wypędźmy zime i zabawmy się przy pozytywnych rytmach muzyki SKA! Co? SKA night Kiedy? 4 luty 2010 (piątek) 2010 Gdzie? Klub Studencki Mechanik, ul. Do Studzienki 61 Cena? 5 pln Dj Surprise gwarantuje dobrą zabawę. Będzie klasyka, będzie 2 Tone, będzie 3 wave ska! Zacznijcie rozgrzewać nogi!więcej »

wydarzenia - Winter Reggae Party#1 - Skauci, Real Cool Sound

Winter Reggae Party#1 - Skauci, Real Cool Sound - 2011-02-04 - Ostróda - RASTAuracja LUIS

SKAUCI Zaczynali w 1998. Było ich trzech i grali punk rocka z elementami ska. Szybko jednak ich muzyczne fascynacje skierowały się w stronę jamajskich rytmów. Do zespołu dołączył trębacz, a z czasem puzonista, klawiszowiec i drugi wokalista. W lipcu 2003 roku zarejestrowano materiał na płytę, który ostatecznie ukazał się w marcu 2004 pod banderą Jimmy Jazz Records. Niestety sukces...więcej »

wydarzenia - M.A.D. Band, Las Melinas, The Trolls

M.A.D. Band, Las Melinas, The Trolls - 2011-02-04 - Wrocław - Madness

Wrocławski klub muzyczny Madness już po raz drugi zaprasza na koncert rosyjskich ska punków. Ich poprzednia wizyta w naszym kraju przypadła w bardzo niesprzyjających okolicznościach. Miejmy nadzieję, że tym razem nic nie przeszkodzi w szalonej zabawie. M.A.D. Band jest grupą grającą muzykę ska, pochodzącą z Moskwy (Rosja). Założyciel grupy – Garik Sanko, który ostatnio...więcej »

wydarzenia - CARPENTER REGGAE NIGHT #3

CARPENTER REGGAE NIGHT #3 - 2011-02-12 - Olsztyn - Irish Pub Carpenter Inn

CARPENTER REGGAE NIGHT # 3 UNDERBOSS(DE) - BERLIN Zaczynał jako nikomu nieznany "hitman", bardzo szybko jednak awansował na Sotto Capo Berlińskiej reggae familii i czeka, aby zająć należne mu miejsce jako "Modfather of Reggae". Krążą plotki, że można go rozpoznać po walizce na płyty, tak dużej, że z łatwością mogłoby się w niej zmieścić ludzkie ciało oraz po selekcji, która zmusi...więcej »

wydarzenia - GoodbyeKitty Vol.4

GoodbyeKitty Vol.4 - 2011-02-12 - Katowice - Kultowa

12 lutego (sobota) w katowickiej Kultowej odbędzie się 4. edycja koncertu z cyklu GoodbyeKitty. Rudemaker.pl jest jednym z patronów koncertu! zagrają: - Podwórkowi Chuligani - starzy wyjadacze z Płocka promować będą wydaną niedawno płytę "Na pohybel!" www.myspace.com/podworkowiband - Bachor - zespół z Giżycka, na koncie ma...więcej »

wydarzenia - Antywalentynki - Vespa, Clinton Greyn, P.U.H., Lidia Sapińska

Antywalentynki - Vespa, Clinton Greyn, P.U.H., Lidia Sapińska - 2011-02-14 - Szczecin - Royal Jazz Club

ANTYWALENTYNKI 2011, CZYLI BRAK RÓŻU W MIEŚCIE! Zapraszamy na kolejną edycję ANTYWALENTYNKOWEGO święta. Środek Miasta wraz z Royal Jazz Clubem i tym razem postanowił wyjść na przeciw poszukiwaczom niekonwencjonalnych wrażeń. Tym razem ku niewątpliwej radości Szczecinian swoje siły artystyczne połączą: VESPA, CLINTON GREYN, VJ P.U.H. LIDIA SAPIŃSKA – KRÓLOWA...więcej »

wydarzenia - Zaciemnienie - wernisaż Patryka Brodniewicza + koncert Vespa + DJ Zombie

Zaciemnienie - wernisaż Patryka Brodniewicza + koncert Vespa + DJ Zombie - 2011-02-18 - Szczecin - Alter Ego

"Zaciemnienie" to katastroficzna wizja świata, w którym żyje człowiek. Wystawa jest zbiorem prac o tematyce postapokaliptycznej, projektów "Concept Art", obrazów oraz zdjęć tworzonych w technice Matte Painting, na potrzeby produkcji video oraz gier komputerowych. Patryk Brodniewicz (1976) - grafik, rysownik, fotografik i konstruktor rzeczy nieużytecznych. Zawodowo zajmuje się animacją...więcej »

wydarzenia - Panna Marzena i Bizony Sun System

Panna Marzena i Bizony Sun System - 2011-02-18 - Brzeszcze-Jawiszowice - klub Poddasze

Karnawałowe ska/reggae/dancehall party. Na imprezie będzie można posłuchać muzyki przygotowywanej przez każdego z członków Panny Marzeny i Bizonów. W strojach wieczorowych i regionalnych wstęp bezpłatny.więcej »

wydarzenia - SKA.RŁA LEWATYWA

SKA.RŁA LEWATYWA - 2011-02-19 - Kraków - Miasto Gadających Głów

SKA.RŁA LEWATYWA - jako alternatywa od Pomarańczowej Alternatywy. 6T's Club (Skromny Pan Myszon oraz Niejaki Pan Truścin) zagrają na vivat Karła, naszego ochlejmordy i koniokrada (czasem barmana). SKA! ROCKABILLY PUNK ROCK będzie tanecznie, będzie bajecznie. osoby w przebraniu Karła drink gratis (dzieci do lat 12stu nie uczestniczą w promocji).więcej »

wydarzenia - Ska-Reggae Fever

Ska-Reggae Fever - 2011-02-25 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Kolejna impreza z cyklu "Ska-Reggae Fever". Jak zwykle w klubie "Od Zmierzchu Do Świtu". Do tańca przygrywać będzie soundsystem Old Sound Warriors. OSW to trzech rzeszowskich wojowników: Damian - wokal/selekcja (The Balangers) Czmyru - selekcja Albert - klawisze (The Balangers) Start o 21. Wstęp wolny. Impreza objęta patronatem RUDEMAKER.PL.więcej »

wydarzenia - SKA REGGAE PARTY!

SKA REGGAE PARTY! - 2011-02-26 - Łódź - theStylacja

Kolejna edycja najlepszej cyklicznej ska imprezy w Łodzi. Tym razem oprócz Waszych ulubieńców z Hot Shot Sound zagra DJ Ska Penetrator. Przygotujcie się więc na potężną dawkę ska, rocksteady oraz early reggae w najlepszym wydaniu. Wjazd: 7 pln w przedsprzedaży (bilety do nabycia w TheStylacji) 10 pln w dniu imprezy Stay Rude! <a...więcej »

wydarzenia - Ziggie Piggie

Ziggie Piggie - 2011-02-27 - Warszawa - In Decks MusiClub

Wydarzenie objęte patronatem serwisu rudemaker.pl. Już 27 lutego w Niedzielę zapraszamy na koncert Ziggie Piggie - legendy Ska, zespołu często grającego ze Skankanem, Bandą de Chicas oraz Bartendersami - najwybitniejszych muzyków ska, reggae, rocksteady!!! Start o godz. 20:00, sprzedaż biletów już od 19:00! In Decks MusiClub wynegocjował bardzo korzystną cenę dla wszystkich fanów...więcej »