HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - maj 2011

SKABOOGIE w Klubie Boogie! - 2011-05-01 - Warszawa - klub Boogie, ul. Górczewska 67

Prawdziwie skarewolucyjny 1 Maja! Rites de passage dla wszystkich skabojowników! Kto lubi SKA ten do BOOGIE gna! SKA,REGGAE, ROCKSTEADY, BOOGALOO, LATINO, JAZZ ---> Jego Wysokość SKADYKTATOR y Senorita MATAHARIi - dj-eska konspiracja dwu tajemniczych postaci, które wiedzą, że: "Muzyki słucha się stopami, świat zaczyna się w Twojej głowie a Twoja głowa zaczyna się od uszu." (cytat ze "Skabbalah" 3.11.) Klub Boogie - Warszawa - mazowieckie Górczwska 67 (tam gdzie Dobra Karma kiedyś) start 21 jest ogródekwięcej »

SKABOOGIE w Klubie Boogie!! - 2011-05-06 - Warszawa - klub Boogie, ul. Górczewska 67

Impreza dla wszystkich skabojowników i nie tylko! Kto lubi SKA ten do BOOGIE gna! SKA,REGGAE, ROCKSTEADY, BOOGALOO, LATINO, JAZZ, SOUL I WIELE WIĘCEJ.. Jego Wysokość SKADYKTATOR i Senorita MATAHARI - dijeska konspiracja dwóch tajemniczych postaci, które wiedzą, że: "Muzyki slucha się stopami, świat zaczyna się w Twojej głowie a Twoja głowa zaczyna się od uszu." (Skabbalah....więcej »

wydarzenia - IV urodziny Feel Like Jumping Sound System

IV urodziny Feel Like Jumping Sound System - 2011-05-06 - Toruń - klub NRD ul. Browarna 6

Feel Like Jumping Presents... Zapraszamy na kolejną imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu NRD na nowym rynku w Toruniu. Jest to wyjątkowa dla nas impreza ponieważ właśnie w piątek 6 maja 2011 roku będziemy świętować czwarte urodziny naszego sound systemu - Feel Like Jumping. Tego wieczoru rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą: goście specjalni czyli Sound...więcej »

wydarzenia - RasteR, Huracan, Mash 10 Sound

RasteR, Huracan, Mash 10 Sound - 2011-05-06 - Wrocław - Madness

Dub-reggae z Włoch na trasie z okazji dziesiątej rocznicy istnienia. Projekt RasteR powstał w 2000 roku we włoskim regionie Umbria w środkowych Włoszech, mając za cel granie pierwotnego reggae, mówiącego o społeczeństwie, kulturze, stylu życia oraz o ludziach. Pierwszy album "Lampeggianti Blu" został wydany w 2002 roku, kolejny - "Arrivi e Partenze" - w 2005, a trzeci "In Viaggio"...więcej »

wydarzenia - KoNoPiAnS i Przyjaciele

KoNoPiAnS i Przyjaciele - 2011-05-07 - Rybnik - Dom Kultury Boguszowice

7 maja o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach będzie można pobawić się przy dźwiękach muzyki reggae, ska czy nawet punk. Wystąpią wtedy The Thinners z Wodzisławia Śląskiego, A-Front! z Gliwic, KoNoPiAnS z Czeladzi. The Thinners powstał 1994r. w Wodzisławiu Śląskim, muzyka wykonywana przez The Thinners to punk rock...więcej »

wydarzenia - Cała Góra Barwinków na warszawskich Medykaliach

Cała Góra Barwinków na warszawskich Medykaliach - 2011-05-07 - Warszawa - Klub Medyk, ul. Oczki 1A

Warszawski Uniwersytet Medyczny zaprasza 7 maja na imprezę, w czasie której wystąpi m.in. zespół Cała Góra Barwinków. Program: 14:10-15:20 – Grand Mal 15:40-16:50- Enej 17:10-17:40- Przemówienie Rektora WUM 18:00-19:10- Cała Góra Barwników 19:30-20:40- Raggafaya 21:00-22:10- Farben Lehre 22:30-24:00- Akurat Podczas całej imprezy będą odbywały się akcje...więcej »

wydarzenia - Las Melinas na Juwenaliach PWSZ Sulechów

Las Melinas na Juwenaliach PWSZ Sulechów - 2011-05-12 - Sulechów - bd

Oprócz Las Melinas zagrają m.in. Wet Fingers i Grünberg. Uroczyste otwarcie o 15:00, początek koncertu Melinansów o 20;00.więcej »

wydarzenia - Vespa + After PP Tatinek

Vespa + After PP Tatinek - 2011-05-13 - Szczecin - Kafe Jerzy

VESPA (Twój ulubiony zespół) powraca z „najgroźniejszym szoł estradowym ever”. W piątek 13-ego, w Kafe Jerzy popularny szczeciński zespół wystąpi w specjalnym, poszerzonym składzie. Gościem koncertu będzie puzonista, Jarek Ważny, znany z trąbienia w legendarnym zespole Kult. W takiej konstelacji Vespa zagra w Szczecinie po raz pierwszy, choć wszystko wskazuje na to, że...więcej »

Mowa-Trawa Sound Systema - 2011-05-14 - Warszawa - Klub PRL ul. Górczewska 67

Wiosna! Świat się zieleni, słońce świeci, człekowi aż nie chce się w domu siedzieć... Pora więc rozpocząć sezon baletony - panie łapią panów, panowie taksówki i wszyscy uderzają 14 maja do klubu PRL, gdzie Mowa-Trawa Sound Sistema będzie bujać parkietem od 20:30 do białego rana! Będziecie mieli okazje rozruszać się po świątecznym obżarstwie bujając bioderkiem do prześwietnej selekcji...więcej »

wydarzenia - SKA party w Tekturze vol.II

SKA party w Tekturze vol.II - 2011-05-14 - Lublin - Tektura

To już druga edycja SkaParty w Tekturze, czyli tańce do białego rana przy dźwiękach ska, rocksteady i reggae. Nie zabraknie także porywających do tańca dźwięków rodem z lat 50-tych i 60-tych, czyli rock’n’rolla, surfu, rockabilly, a nawet punk rocka. Tak odrębne gatunki zmiksują djMajki i MarySka, zapewniając udaną zabawę i wyjątkową atmosferę. Całość dopełni pokaz slajdów...więcej »

wydarzenia - Poparzeni Kawą Trzy

Poparzeni Kawą Trzy - 2011-05-20 - Bydgoszcz - Estrada StageBar

Poparzeni Kawą Trzy (rok powstania 2005) to formacja, w której usłyszeć można bębny Wojtka Jagielskiego, gitary dziennikarzy RMF FM i Radia Zet, a także tubalne dźwięki wydawane przez brata bliźniaka popularnego prezentera pogody - Jacka Kreta. Wspólnie proponują mieszkankę ska, rocka, punku i swingu okraszoną ostrymi tekstami Rafała Bryndala. W grudniu 2010 wydany został pierwszy album...więcej »

wydarzenia - Cała Góra Barwinków na Częstochowskich Juwenaliach

Cała Góra Barwinków na Częstochowskich Juwenaliach - 2011-05-20 - Częstochowa - "Platz Gópih Zabaf" (pomiędzy akademikami "Bliźniak" i "Maluch")

16:30 - Rozpoczęcie koncertów na scenie głównej, znajdującej się na "Platzu Gópih Zabaf" (pomiędzy akademikami "Bliźniak" i "Maluch"). Przed gwiazdą wieczoru wystąpią najbardziej utalentowane zespoły Hip – Hop'owe. 18:30 - Kabareton - na nasze scenie wystąpi Katarzyna Piasecka oraz Kabaret DNO (Aula 121 Waszyngtona 4/8 AJD) // IMPREZA BILETOWANA* 19:00 - Koncert zespołu...więcej »

wydarzenia - Pomorzanie, Criminal Tango

Pomorzanie, Criminal Tango - 2011-05-21 - Warszawa - Klub PUNKT & RADIO LUXEMBOURG (P..RL), ul. Górczewska 67

Nie samym ska człowiek żyje. Wspierając słuszne inicjatywy, Rudemaker.pl poleca. Mocne uderzenie ze Szczecina! "Mocne Uderzenie" to tytuł debiutanckiej EP-ki zespołu POMORZANIE. Z przeogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszy produkt szczecińskiej sceny muzycznej. Pomorzanie grają dziki, brudny i nieokiełznany bigbit, składając hołd wszystkim zespołom, które w latach...więcej »

wydarzenia - Distemper, 740 Milionów Oddechów

Distemper, 740 Milionów Oddechów - 2011-05-26 - Wrocław - Madness

Gdy muzycy Distemper biorą w swe ręce instrumenty nikt nie stoi w miejscu. Powodem tego jest fakt istnienia zespołu na scenie od 20 lat. W ciągu tego czasu Distemper nagrał 18 albumów w klimatach dzikiego ska. Zespół od zawsze gra perfekcjonalny mix rytmów punk, dance i ska. Wszystko to oraz surowy głos Dazenta – wokalisty zespołu powoduje, iż Distemper jest jednym z najlepszych...więcej »

wydarzenia - Vespa

Vespa - 2011-05-27 - Łódź - Metro Club

Vespa to jeden z pierwszych polskich zespołów uprawiających muzykę ska. Chociaż od dłuższego już czasu wymykają się gatunkowej kategoryzacji, wplatając w jamajskie rytmy swing, rock’n’rolla, odrobinę soulu, a nawet bluesa. Koncerty i wizerunek grupy to krzywe i bezlitosne zwierciadło, w którym ujrzeć można odbicie showbiznesu, mediów, samych słuchaczy. Vespa jest jedną z...więcej »

wydarzenia - Vespa i The Balangers

Vespa i The Balangers - 2011-05-28 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

VESPA to jeden z pierwszych polskich zespołów uprawiających muzykę ska. Chociaż od dłuższego już czasu wymykają się gatunkowej kategoryzacji, wplatając w jamajskie rytmy swing, rock’n’rolla, odrobinę soulu, a nawet bluesa. Koncerty i wizerunek grupy to krzywe i bezlitosne zwierciadło, w którym ujrzeć można odbicie showbiznesu, mediów, samych słuchaczy. Vespa jest jedną z...więcej »

wydarzenia - Vespa, The Old Kids

Vespa, The Old Kids - 2011-05-29 - Częstochowa - Carpe Diem

29 maja wystąpi na scenie klubu Carpe Diem jeden z ciekawszych polskich zespołów koncertowych - VESPA. W programie m.in. mocno ironiczne teksty, czarująca wokalistka Alicja, stylizacja retro, lśniąca sekcja dęta i unikatowa konferansjerka. Jako support zagra znany (choć przez niewielu) zespół the Old Kids Bilety w cenie 15 zł (20 zł w dniu koncertu) do kupienia w Carpe Diem, w Cafe...więcej »