Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - czerwiec 2011

wydarzenia - Ejectes

Ejectes - 2011-06-01 - Wrocław - Łykend

Kolejna wizyta Francuzów w naszym kraju.więcej »

wydarzenia - Tribute to LLOYD KNIBB (THE SKATALITES)

Tribute to LLOYD KNIBB (THE SKATALITES) - 2011-06-02 - Toruń - klub Bunkier ul. Wola Zamkowa

W czwartek 2, 16 i 23 czerwca ogródek klubu Bunkier i sam klub opanują dźwięki muzyki ska, rocksteady i old school reggae. Ska party poprowadzi: FreedomSound który w 2004 roku właśnie w klubie Bunkier organizował cykl imprez pod tą samą nazwą. Zaczynamy już od godziny 18:00 na ogródku a o 22:00 przenosimy się do klubu. Na ogródku...więcej »

wydarzenia - CARPENTER REGGAE NIGHT # 4

CARPENTER REGGAE NIGHT # 4 - 2011-06-03 - Olsztyn - Irish Pub Carpenter Inn

SKADYKTATOR REAL COOL SOUND HUSKY ... SKADYKTATOR aka Wielki Imperator --- > po prostu - Pan i Władca. Zstąpił na ziemie, aby SKAokratyczne dobro i prawda zatryumfowały nad złem pleniącym się w tej krainie. Można nazwać go Zbawicielem, ale to zdecydowanie zbyt pacyfistyczne określenie. Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja oraz uświadomienie odszczepieńcom ich...więcej »

wydarzenia - Cała Góra Barwinków

Cała Góra Barwinków - 2011-06-04 - Warszawa - Amfiteatr w Parku Sowińskiego

CGB w warszawskim Parku Sowińskiego. Wejście do amfiteatru od 16:30.więcej »

wydarzenia - Reggae Day Festival

Reggae Day Festival - 2011-06-04 - Częstochowa - Miejski Stadion "Arena Częstochowa"

15:00 – 15:25 JaHoo 15:40 – 16:25 Skangur 16:30 – 17:20 Bob One & Bas Tajpan 17:40 – 18:30 Marika 18:50 – 19:50 Errol Organs & Trenchtown Experience 20:10 – 21:00 Kamil Bednarek & Star Guard Muffin 21:15 Habakuk bilety: 30 zł – do 27 maja 35 zł – do 3 czerwca 50 zł – w dniu imprezy więcej »

Re-Soul-T. Po prostu reggae - 2011-06-09 - Warszawa - Resort, ul. Bielańska 1 (Plac Teatralny)

Mamy lato na mieście – jest elektro pierdolnięcie! A my będziemy grali po prostu reggae w różnych stylach i rodzajach, bez wydziwiania i kombinowania jamajskie reggae, kalifornijskie reggae, angielskie reggae, stare reggae, nowe reggae i każde inne reggae ( i może trochę ska). Na duszne i gorące wieczory odpowiemy pulsacją basu i pięknymi wokalami (jeszcze piękniejszych...więcej »

wydarzenia - Vespa, Las Melinas, SkaDyktator

Vespa, Las Melinas, SkaDyktator - 2011-06-09 - Warszawa - Boogie Bar, ul. Górczewska 67

VESPA to dancingowy blichtr tanich garniturów, spod których w najgorszym stylu wyzierają (niegdyś) białe koszule; to wąskie czarne krawaty, pamiętające studniówki naszych rodziców, lśniąca sekcja dęta i muzyka, która nijak nie pasuje do obowiązujących trendów. Szczycąca się mianem "najgorszego zespołu w Polsce" Vespa to jedna z niewielu w kraju grup, która uprawia ska, swobodnie...więcej »

wydarzenia - Orneta Ska Fest

Orneta Ska Fest - 2011-06-10 - Orneta - bd

W piątek 10 czerwca w Ornecie (woj. warmińsko-mazurskie) odbędzie się Orneta Ska Fest - impreza plenerowa, która w zamierzeniu ma zostać cyklicznym świętem SKA w Polsce. Start o godzinie 17. zagrają: Las Melinas The Bartenders Skauci Cała Góra Barwinków Vespa Imprezę poprowadzi Jego Wysokość SKADICTATOR. Przed, między i na after ciszę zapełni Real Cool...więcej »

wydarzenia - Roots Defender, Syntopa + Dj Fritz, Jah Love Sound System

Roots Defender, Syntopa + Dj Fritz, Jah Love Sound System - 2011-06-11 - Warszawa - Boogie Bar, ul. Górczewska 67

Roots Defender - wybitny, jak mówią na mieście, sound system jamajski z siedzibą w Lublinie, założony przez entuzjastów winylowych brzmień, kultury basu i twórczości pionierów gatunku w rodzaju Lee Perry'ego, the Heptones, Burning Spear, czy też Big Youtha. Wsparci zdobyczami techniki oraz arsenałem płyt z wielu zakątków świata, bronią korzeni muzyki reggae, scalają i ocalają Afrobeat...więcej »

Dni Morza: Vespa - 2011-06-11 - Szczecin - bd

Nieustająca STARSI GRUBSI BOGATSI TOUR 2010-3000.więcej »

wydarzenia - Lajera na Mariackiej: KoNoPiAnS i Muariolanza

Lajera na Mariackiej: KoNoPiAnS i Muariolanza - 2011-06-11 - Katowice - ul. Mariacka

Kolejna impreza z cyklu "Lajera na Mariackiej". Tym razem zagrają Konopiansi i Muariolanza.więcej »

wydarzenia - Tribute to LAUREL AITKEN (Godfather of ska music)

Tribute to LAUREL AITKEN (Godfather of ska music) - 2011-06-16 - Toruń - klub Bunkier, ul. Wola Zamkowa

W czwartek 16 i 23 czerwca ogródek klubu Bunkier i sam klub opanują dźwięki muzyki ska, rocksteady i old school reggae. Ska party poprowadzi: FreedomSound który w 2004 roku właśnie w klubie Bunkier organizował cykl imprez pod tą samą nazwą. Zaczynamy już od godziny 18:00 na ogródku a o 22:00 przenosimy się do klubu. Na ogródku...więcej »

wydarzenia - BA BA BOOM TIME

BA BA BOOM TIME - 2011-06-17 - Łódź - Ferajna Pub, ul. Piotrkowska 79

“Everybody get ready It's time to rocksteady” Kolejna edycja najlepszej cyklicznej Ska imprezy w Łodzi. Tym razem postawimy głównie na rocksteady, nie zapominając oczywiście o starym dobrym Ska zarówno z lat 60-tych jak i z czasów panowania 2 tone. Przygotujcie się więc na potężną dawkę Ska, Rocksteady oraz Early Reggae w najlepszym wydaniu. Stay Rude! <a...więcej »

wydarzenia - Ska-Reggae Fever

Ska-Reggae Fever - 2011-06-17 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Ska-Reggae Fever to cykliczna impreza w klubie muzycznym "Od Zmierzchu Do Świtu". Od jakiegoś czasu stale występuje na nich rzeszowski sound system - Old Sound Warriors, w składzie Dawid aka Czmyru - selekcja, Damian - wokal (The Balangers), Albert - klawisze (The Balangers). więcej »

wydarzenia - Ska Party w Tekturze

Ska Party w Tekturze - 2011-06-18 - Lublin - Tektura

Tektura zaprasza na ostatnie przed wakacjami SkaParty, czyli taneczna impreza do białego rana przy dźwiękach ska, rocksteady, reggae, rock’n’rolla, rockabilly i surfu, a także mocniejszych gatunków, jak punk i psychobilly. Podczas zabawy na ścianach do oglądania slajdy krakowskich podróżników z jamajskich podróży. Start – 20:30, wstęp – 6 zł. Wieniawska...więcej »

wydarzenia - Konopians, Skadyktator, Upbeat Quartet oraz goście

Konopians, Skadyktator, Upbeat Quartet oraz goście - 2011-06-18 - Warszawa - Fonobar

KONOPIANS (Ska / Early Reggae / Rocksteady) Czelsi* ((Czeladź)) / Zagłębie,Polska KoNoPiAnS to jeden z bardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie reggae. Powstał w Czeladzi w 1996r’ określając swój styl jako OldSchoolReggae!, nawiązując zarówno do początków reggae w Polsce ale przede wszystkim do jamajskiej muzyki lat’60! Ska, RockSteady,...więcej »

Dzień Trzebiela: Las Melinas - 2011-06-18 - Trzebiel - plac przy Urzędzie Gminy

W dniu 18.06.2011 odbędzie się Dzień Trzebiela. Impreza planowana jest jak co roku w plenerze, na placu przy Urzędzie Gminy w Trzebielu, a jednym z zaproszonych gości będzie zespół Las Melinas. Czasu jeszcze sporo ale warto zapamiętać tą datę;O)więcej »

wydarzenia - Wioska Jamajska w Parku Praskim (Święto Muzyki w Warszawie)

Wioska Jamajska w Parku Praskim (Święto Muzyki w Warszawie) - 2011-06-21 - Warszawa - Park Praski

Zapraszamy serdecznie do Wioski Jamajskiej w Parku Praskim organizowanej 21 czerwca w ramach obchodów Święta Muzyki w Warszawie. W amfiteatrze usytuowanym w pobliżu ulicy ratuszowej utworzona zostanie autonomiczna strefa relaksu, w której świętować będziemy Europejski Dzień Muzyki przy dźwiękach ska, reggae, raggamuffin, jazzu i pochodnych. Na scenie wystąpią: 17:00 Mistah Lego i...więcej »

wydarzenia - THE AGGROLITES night (Dirty Reggae)

THE AGGROLITES night (Dirty Reggae) - 2011-06-23 - Toruń - klub Bunkier ul. Wola Zamkowa

W czwartek 23 czerwca ogródek klubu Bunkier i sam klub opanują dźwięki muzyki ska, rocksteady i old school reggae. Ska party poprowadzi: FreedomSound, który w 2004 roku właśnie w klubie Bunkier organizował cykl imprez pod tą samą nazwą. Zaczynamy już od godziny 18:00 na ogródku a o 22:00 przenosimy się do klubu. Na ogródku możliwość zrobienia własnego grilla i ogniska, a koszt piwa to...więcej »

wydarzenia - Special Delivery (Słowenia)

Special Delivery (Słowenia) - 2011-06-24 - Wrocław - Madness

Historia zespołu rozpoczyna się od roku 2000, gdy lider Primus wyjeżdża na pół roku do Japonii, by pracować w jednym z licznych klubów nocnych w Tokio. W ten sposób zarabia na kupno perkusji, samochodu (vana) i sprzętu koniecznego do grania koncertów. Wszystko to robi dla swojego nowego zespołu grającego muzykę punk. W roku 2001 Primus wraca do Chorwacji I spotyka niejakiego Djuka,...więcej »

wydarzenia - Letnie Falowanie 2011 - dzień pierwszy

Letnie Falowanie 2011 - dzień pierwszy - 2011-06-24 - Wiele - namiot, plaża nad Jeziorem Wielewskim

Już po raz czwarty zapraszamy na „Letnie Falowanie”, które w tym roku odbędzie się w miejscowości Wiele, nad jeziorem Wielewskim. Zmieni się miejsce, ale nie zmieni się klimat imprezy. Letnie Falowanie zawsze miało swój niepowtarzalny charakter i nie inaczej będzie w tym roku. Oprócz atrakcji muzycznych okolice oferują dużo atrakcji rekreacyjno-turystycznych. Organizatorem...więcej »

wydarzenia - Letnie Falowanie 2011 - dzień drugi

Letnie Falowanie 2011 - dzień drugi - 2011-06-25 - Wiele - scena główna, plaża nad Jeziorem Wielewskim

Już po raz czwarty zapraszamy na „Letnie Falowanie”, które w tym roku odbędzie się w miejscowości Wiele, nad jeziorem Wielewskim. Zmieni się miejsce, ale nie zmieni się klimat imprezy. Letnie Falowanie zawsze miało swój niepowtarzalny charakter i nie inaczej będzie w tym roku. Oprócz atrakcji muzycznych okolice oferują dużo atrakcji rekreacyjno-turystycznych. Organizatorem...więcej »