HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - sierpień 2011

wydarzenia - Double Fault (Rosja)

Double Fault (Rosja) - 2011-08-04 - Wrocław - Madness

Zespół Double Fault powstał w 2002 roku. Został założony przez trzech studentów moskiewskich uczelni. Od tego czasu Double Fault stał się najbardziej postępową formacją ska-punk na rosyjskiej scenie. Zespół gra ciekawą mieszankę ska, punk, hardcore z elementami jazzu i rock’n’roll. Tekst utworów jest bardzo różnorodny, od tematów głęboko społecznych po poruszające zwykłe ludzkie emocje i uczucia. Na dzień dzisiejszy zespół ma na swoim koncie 4 albumy wydane w Rosji: „Cynicism & Pathos” (2005), „4 Chords” (2006),...więcej »

wydarzenia - Ska-Reggae Fever

Ska-Reggae Fever - 2011-08-06 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Kulturalny Selektor aka Czmyru zaprezentuje wybuchową selekcję ska, reggae, dub oraz early dancehall. Start: 22:00 Wstęp wolny!!!więcej »

wydarzenia - Reggaenwalde 2011 - Darłówko Zachodnie - Hydrobudowa

Reggaenwalde 2011 - Darłówko Zachodnie - Hydrobudowa - 2011-08-13 - Darłówko Zachodnie - Hydrobudowa

REGGAENWALDE 2011 Festiwal - w dniach 13 - 14.08.2011 w Darłówku Zachodnim odbędzie się wyjątkowy festiwal reggae, na który serdecznie zapraszamy! Wstęp na całą imprezę, która odbędzie się na plaży, jest bezpłatny. 13.08 FOLIBA (PL) ZEBRA (PL) OBIDAYA (Francja) NATURAL-I (Francja) VOODOO MOON (Niemcy) 14.08 YELRAM (PL) RAGAGFAYA (PL) PODWÓRKOWI CHULIGANI (PL) VESPA (PL)więcej »

wydarzenia - Wakacje w Agryforni! The Bartenders meet Mr Cherry Pop and Miss Ania

Wakacje w Agryforni! The Bartenders meet Mr Cherry Pop and Miss Ania - 2011-08-17 - Warszawa - Plac Zabaw, ul. Myśliwiecka 9

Już w najbliższą środę zapraszamy na egzotyczne zderzenie ska, jazzu, reggae, soul, funky w Placu Zabaw. Na scenie spotkają się gospodarze wieczoru, czyli Mr Cherry Pop (bansujące alter ego pewnego warszawskiego DJ'a ) i Panna Ania (wokalistka 6T'S Club oraz Rubber Dots) oraz warszawska formacja The Bartenders. Warto zajrzeć. wstęp wolny The Bartenders to stołeczne...więcej »

wydarzenia - Sulęcin Reggae Festiwal 2011 - dzień pierwszy

Sulęcin Reggae Festiwal 2011 - dzień pierwszy - 2011-08-19 - Sulęcin - Pub Kotłownia

Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na II edycję Sulęcińskiego Reggae Festiwalu. S.R.F – to uczta muzyczna dla miłośników trójkolorowej muzyki i jedyny taki festiwal w zachodniej części naszego kraju. Wyjątkowość festiwalu przejawia się niesamowitą atmosferą i wspaniałą zabawą. Pierwsza edycja, która odbyła się w roku ubiegłym przyciągnęła do naszego małego...więcej »

wydarzenia - Stolica Reggae Festiwal - pierwszy dzień

Stolica Reggae Festiwal - pierwszy dzień - 2011-08-19 - Kluczbork - OTW Bąków

W piątek 19 sierpnia na scenie Stolica Reggae Festiwalu zagrają: - 740 milionów oddechów - Ras Luta & Riddim Band - Bakshish - Zebra Mała scena: - Rise Up! - Ictus Karnet 35zł W cenie biletu: - pole namiotowe - łazienki i prysznice - korzystanie z basenu - warsztaty bębniarskie STOLICA...więcej »

wydarzenia - Sulęcin Reggae Festiwal 2011 - dzień drugi

Sulęcin Reggae Festiwal 2011 - dzień drugi - 2011-08-20 - Sulęcin - Obiekty SOKSIR

Drugi dzień festiwalu będzie obfitował w moc muzycznych atrakcji. W tym roku do udziału zaprosiliśmy dwa zespoły z Francji OBIDAYA oraz NATURAL-I. Obydwie formacje to prawdopodobnie najciekawsze paryskie projekty, które łączą w swojej twórczości tradycyjny roots z klasycznym reggae wymieszane z dubem i szybkimi rytmami ska. Do Sulęcina zaprosiliśmy również zespół BETHEL z Wrocławia,...więcej »

wydarzenia - Stolica Reggae Festiwal - drugi dzień

Stolica Reggae Festiwal - drugi dzień - 2011-08-20 - Kluczbork - OTW Bąków

W sobotę 20 sierpnia na scenie Stolica Reggae Festiwalu zagrają: - Good Revision - Konopians - Dubska - Zion Train Mała scena: - Rise Up! - Ictus Karnet 35zł W cenie biletu: - pole namiotowe - łazienki i prysznice - korzystanie z basenu - warsztaty bębniarskie STOLICA REGGAE...więcej »

wydarzenia - Wakacje w Agryforni!

Wakacje w Agryforni! - 2011-08-26 - Warszawa - Plac Zabaw, Myśliwiecka 9

W ten piątkowy wieczór na Wakacjach w Agryforni przeżyjecie muzyczną fuzję dwóch funkowo/soulowych składów! Swoje siły złączą członkowie 6T's Club (Skromny Pan Myszon, Niejaki Pan Truścin oraz wokalistka Panna Ania ) i gospodarze audycji Friday Funk Radio Show (WtymSęk i Dj Cez14)! Zarówno 6T's Club jak i ekipa FFRS promują brzmienia funkowe we wszelkich odmianach: od starego rootsowego...więcej »

wydarzenia - Rock Reggae Festival - dzień 1

Rock Reggae Festival - dzień 1 - 2011-08-26 - Brzeszcze - stadion KS Górnik

26 (piątek) i 27 (sobota) sierpnia 2011 r. w Brzeszczach (woj. małopolskie) odbędzie się już VII edycja "Rock Reggae Festivalu. W ciągu dwóch dni na trzech scenach (głównej, alternatywnej oraz soundsystemowej) będzie można usłyszeć ponad 20 wykonawców. Organizatorem Rock Reggae Festival jest Ośrodek Kultury w Brzeszczach. Szczegóły na <a...więcej »

wydarzenia - Rock Reggae Festival - dzień 2

Rock Reggae Festival - dzień 2 - 2011-08-27 - Brzeszcze - stadion KS Górnik

26 (piątek) i 27 (sobota) sierpnia 2011 r. w Brzeszczach (woj. małopolskie) odbędzie się już VII edycja "Rock Reggae Festivalu. W ciągu dwóch dni na trzech scenach (głównej, alternatywnej oraz soundsystemowej) będzie można usłyszeć ponad 20 wykonawców. Organizatorem Rock Reggae Festival jest Ośrodek Kultury w Brzeszczach. Szczegóły na <a...więcej »

wydarzenia - V Festiwal Muzyki Reggae, Art Działań Różnych i Sportu Niecodziennego

V Festiwal Muzyki Reggae, Art Działań Różnych i Sportu Niecodziennego - 2011-08-27 - Sosnowiec - Kazimierz Góniczy - Park Leśna

V Festiwal Muzyki Reggae, Art Działań Różnych i Sportu Niecodziennego Miejski Dom Kultury "Kazimierz" w Sosnowcu oraz Stowarzyszenie Fala Inicjatyw zapraszają wszystkich na V Festiwal Muzyki Reggae, Art Działań Różnych i Sportu Niecodziennego, który odbędzie się 27 sierpnia 2011 roku w Parku Leśna w Kazimierzu Górniczym. Gwiazdą wieczoru będzie <a...więcej »

wydarzenia - Reggeneracja 2011

Reggeneracja 2011 - 2011-08-27 - Czeladź - Park Grabek

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Reggeneracja. W tym roku specjalnie dla Was zagrają: Indios Bravos, Silesian Sound System, Konopians i Hajer Boss. Całość imprezy ogarnie niepowtarzalny Bass Tajpan! Oprócz uczty dla uszu, przygotowaliśmy dla Was wioskę bębniarską, gdzie kazdy będzie mógł spróbować okiełznać bębenki, warsztaty tańca afrykańskiego, jak również fireshow w wykonaniu...więcej »