Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - październik 2011

wydarzenia - PinUp Rec.

PinUp Rec. - 2011-10-07 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Witajcie! Sprawa jest dość klarowna. Otóż robimy fajną imprezę w klimatach ska, rockabilly, swing i co jeszcze nam tego wieczoru przyjdzie do głowy – rzecz jasna bez przesady. Stare zakurzone gramofony i winyle do klubu przytargają Farmer (The Jet-Sons) i Kulturalny Selektor (nie gra w żadnym zespole, ale strasznie by chciał). Ładna kobieta na plakacie i elegancki piątkowy nastrój...więcej »

wydarzenia - Stage of Unity

Stage of Unity - 2011-10-07 - Wrocław - Madness

Klub Muzyczny Madness zaprasza na koncert legendy reggae Stage of Unity. Zespół powstał wiosną 1988 r. we Wrocławiu. Już pierwszy koncert (Reggae nad Wartą, Gorzów Wielkopolski) udowodnił, że formacja jest znakomita(20 minutowe standingovation). Od tego czasu Stage Of Unity, mimo mocnego osadzenia w pulsie Reggae przechodziła wiele przeobrażeń, a życiowe ścieżki muzyków rozchodziły się,...więcej »

wydarzenia - DR. RING DING SOUND SYSTEM SHOW!

DR. RING DING SOUND SYSTEM SHOW! - 2011-10-07 - Toruń - klub NRD ul. Browarna 6

DR. RING DING SOUND SYSTEM SHOW! weteran europejskiej sceny ska, reggae, dancehall Feel Like Jumping presents ... Zapraszamy na niespotykaną w województwie kujawsko-pomorskim imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu NRD w Toruniu. Miasto piernika i Kopernika pierwszy raz odwiedzi niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju weteran niemieckiej sceny reggae, ska, dancehall a...więcej »

wydarzenia - 740 Milionów Oddechów

740 Milionów Oddechów - 2011-10-08 - Grodków - Club Dek

740 milionów oddechów w trasie promującej płytę "Porachunki".więcej »

wydarzenia - PLUSH FISH (Rosja) + A-Front!

PLUSH FISH (Rosja) + A-Front! - 2011-10-10 - Kraków - Imbir

Rosyjski PLUSH FISH po raz kolejny w naszym kraju. Grają ostry ska skate punk. W ramach supportu wystąpi gliwicki A-Front! więcej »

wydarzenia - OPEN SEASON (CH) & Joke Ferajna

OPEN SEASON (CH) & Joke Ferajna - 2011-10-12 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

KONCERT W RAMACH 2 URODZIN KLUBU OD ZMIERZCHU DO ŚWITU. Zagrają OPEN SEASON ze szwajcarskiego Berna oraz Polacy z JOKE FERAJNA. OPEN SEASON(Bern/Szwajcaria - ska, rocksteady, reggae, dub, bass) www.openseason.ch www.myspace.com/openseasonch JOKE FERAJNA (Przemyśl - ska, reggae,...więcej »

wydarzenia - OPEN SEASON (CH) & Joke Ferajna

OPEN SEASON (CH) & Joke Ferajna - 2011-10-13 - Kraków - Imbir

OPEN SEASON (Bern/Szwajcaria - ska, rocksteady, reggae, dub, bass) www.openseason.ch www.myspace.com/openseasonch JOKE FERAJNA (Przemyśl - ska, reggae, punky) www.myspace.com/jokeferajnawięcej »

wydarzenia - Ska Dyktator ratuje świat! + DJ Krzak, Diego, Earl Jacob

Ska Dyktator ratuje świat! + DJ Krzak, Diego, Earl Jacob - 2011-10-13 - Warszawa - In Decks MusiClub

CZWARTEK 13. PAŹDZIERNIKA !!!WYJĄTKOWA NOC PRZYJEMNOŚCI - SKA DYKTATOR RATUJE ŚWIAT!!! Do IN DECKS MusiClub przybędą najbardziej błyskotliwe postaci warszawskiej sceny ska, reggae, bleubeat, soul & swing!!! W naszym Klubie wystąpi zespół RIDDIM MONSTAZ a na wokalach DIEGO i EARL JACOB!!! After party poprowadzi DJ KRZAK a całe spotkanie przy okrągłym stole poprowadzi oraz dobro i...więcej »

wydarzenia - Konopians & Cała Góra Barwinków

Konopians & Cała Góra Barwinków - 2011-10-15 - Kraków - Klub Studio

15 października 2011 w ramach studenckich Beanaliów w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4) wystąpi Cała Góra Barwinków oraz zespół Konopians. Wstęp na koncert o godzinie 19:00, start imprezy: 20:00. Cała Góra Barwinków, jak sam lubi się definiować gra muzykę będącą mieszanką ska, reggae i rocksteady z mocnymi wpływami punk rocka. Znakiem rozpoznawczym CGB jest rozbudowana i...więcej »

wydarzenia - FIRE CORNER!! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !!

FIRE CORNER!! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! - 2011-10-15 - Olsztyn - Carpenter Inn

Już 15 października startuje w Olsztynie całkiem nowa cykliczna impreza w rytmach reggae, soul, rocksteady i ska - Fire Corner! Za sterami Real Cool Sound, Danny Mod i Husky. W dziewiczy rejs wybiorą się także znakomici goście z kraju i z zagranicy. Na burtę wpuszczamy o 21.00 i to za jedyne 7 złotych. Przybądźcie do klubu Carpenter Inn i wypłyńcie razem z nami! ERICK McSIMONS...więcej »

wydarzenia - Madness Festival vol. IV

Madness Festival vol. IV - 2011-10-15 - Wrocław - Madness

Będzie to czwarta edycja festiwalu pod nazwą MADNESS FESTIVAL. Ideą festiwalu jest promocja młodych zespołów, które będą mogły pokazać się szerszej publiczności. Na tegorocznym festiwalu wystąpi sześć młodych ambitnych zespołów. Będziemy bawić się przy klimatach Ska, Reggae, Rocksteady, Punk, Rock’N’Roll, Rock, Funk. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. LAS...więcej »

wydarzenia - Płyta Mariacka - Finał Lajery na Mariackiej: Konopians

Płyta Mariacka - Finał Lajery na Mariackiej: Konopians - 2011-10-16 - Katowice - ul. Mariacka

Koncert jest podsumowaniem pierwszej edycji festiwalu Lajera na Mariackiej, w ramach którego od czerwca do października 2011 wystąpiło ok. 50 zespołów z Polski i zagranicy (m.in. Crystal Fighters). Koncert będzie rejestrowany, a jego fragmenty ukażą się na albumie zatytułowanym "Płyta Mariacka" - premiera w połowie grudnia 2011, na drugiej edycji Silos Falami Fest. Na płycie pojawią się...więcej »

wydarzenia - UPBEAT QUARTET feat. deSka & Booyaka SoundSystem [SkaShowcase #00]

UPBEAT QUARTET feat. deSka & Booyaka SoundSystem [SkaShowcase #00] - 2011-10-22 - Warszawa - FonoBar

Nikt nie wie kto pierwszy w warszawie zagrał ska. Czy były to Alibabki, Trawnik, czy Kryzys. Zespól deSka był pierwszym który oficjalnie reprezentował ten nurt. DeSka pozostawiła po sobie jeden mini album i była impulsem do rozkwitu warszawskiego środowiska rudeboys i rudegirls. Muzycy zespołu kontynuują swoja muzyczna przygodę w projektach takich jak The Bartenders, Skadyktator,...więcej »

wydarzenia - KoNoPiAnS, Pogodno

KoNoPiAnS, Pogodno - 2011-10-22 - Czerwionka-Leszczyny - Miejski Ośrodek Kultury

22 października 2011 roku o godzinie 19.00 zapraszamy na koncert zespołów Pogodno oraz Konopians, który będzie klubową odsłoną festiwalu Around The Rock. Impreza odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Wolności 2. Wstęp wolny. www.atrfestival.plwięcej »

wydarzenia - The Bartenders + 6T's Club

The Bartenders + 6T's Club - 2011-10-28 - Warszawa - Znośna Lekkość Bytu

Muzyka ska w najlepszym wykonaniu, a po koncercie afterparty i wspólna DJzzzzzzabawa do białego rana z kolektywem 6T"s Club. Zapraszamy! Nie może Cię tam zabraknąć! Wstęp 10 PLN na koncert i after, 5 PLN na sam after.więcej »

wydarzenia - Ska-Reggae Fever

Ska-Reggae Fever - 2011-10-29 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Witajcie, Po raz pierwszy z plakatu można wypatrzeć co/kto dokładnie będzie na imprezie. Każda postać idealnie obrazuje co prezentujemy. Krótko pisząc, każdy z nas ma delikatnie inne gusta, lecz wszystko w granicach muzyki jamajskiej. I tak będzie właśnie 29go. Od roots reggae do ska. Wszystko najlepsze co dała nam Jamajka! OLD SOUND WARRIORS KULTURALNY (selekcja, wodolejstwo) ...więcej »

wydarzenia - Las Melinas, Kolizja, The Bauagans

Las Melinas, Kolizja, The Bauagans - 2011-10-29 - Zielona Góra - Pub w Lochach

LAS MELINAS formacja skankerska z rewelacyjną sekcją dętą, która zmelinuje nawet najwykwintniejszy lokal! Las Melinas to pasja, która połączyła mieszkańców trzech miast leżących na różnych biegunach Polski, Trzebiela, Żar i Ornety. Serwują SKA, Reggae oraz Swing prosto z rozgrzanego rock'n'rollem i jamajskimi rytmami pieca. Sprawdz ich! Wyciągnij z szafy najlepszą koszulę, wypastuj buty...więcej »