HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - listopad 2011

wydarzenia - FOLIBA - ZEBRA - KONOPIANS // I urodziny Foliba Management!

FOLIBA - ZEBRA - KONOPIANS // I urodziny Foliba Management! - 2011-11-03 - Wrocław - Puzzle

Z Okazji I urodzin agencji artystyczno-koncertowej „Foliba Management” (www.folibamanagement.com) pragniemy zaprosić Was na wyjątkowy urodzinowy koncert, który odbędzie się we Wrocławskich Puzzlach dnia 03.11.2011 ! Jeden wieczór.. jedna scena.. specjalnie dla was zagrają: FOLIBA , ZEBRA oraz KONOPIANS ! Foliba (www.foliba.pl) Zespół Foliba powstał w 2005 roku w Brzegu, założony przez Łukasza Dembińskiego. W skład zespołu wchodzi pięć osób z Wrocławia. Jest to projekt zrodzony z czystej pasji do bębnów i kultury afrykańskiej....więcej »

FOLIBA - ZEBRA - KONOPIANS // I urodziny Foliba Management! - 2011-11-04 - Brzeg - Ibiza

informacji Z Okazji I urodzin agencji artystyczno-koncertowej „Foliba Management” (www.folibamanagement.com) pragniemy zaprosić Was na wyjątkowy urodzinowy koncert, który odbędzie się w klubie IBIZA w Brzegu - dnia 04.11.2011 ! Jeden wieczór.. jedna scena.. specjalnie dla Was zagrają: FOLIBA , ZEBRA oraz KONOPIANS ! Foliba (www.foliba.pl) Zespół Foliba powstał...więcej »

wydarzenia - FOLIBA - ZEBRA - KONOPIANS // I urodziny Foliba Management!

FOLIBA - ZEBRA - KONOPIANS // I urodziny Foliba Management! - 2011-11-05 - Szklarska Poręba - Jazgot

Foliba (www.foliba.pl) Zespół Foliba powstał w 2005 roku w Brzegu, założony przez Łukasza Dembińskiego. W skład zespołu wchodzi pięć osób z Wrocławia. Jest to projekt zrodzony z czystej pasji do bębnów i kultury afrykańskiej. Muzyka zespołu wyrażona jest poprzez rytm bębnów i towarzyszący mu taniec. Koncert Foliby to pełne ekspresji, niezwykłe widowisko na scenie, nie...więcej »

wydarzenia - SKA-PUNK Night: Skambomambo, Podwórkowi Chuligani

SKA-PUNK Night: Skambomambo, Podwórkowi Chuligani - 2011-11-05 - Gdańsk - Cockney Pub

5 listopada w ramach imprezy "SKA-PUNK Night", będziecie mogli usłyszeć na żywo kawałki takie jak: "Rude Boy Janek", "Pomarańczowa Miłość", "Ska, Ska, Ska", "Halina", oraz "Ska Made In Polska", "Taksówkarz", czyli odbędzie się: KONCERT- PODWÓRKOWI CHULIGANI - SKAMBOMAMBO !!! Po koncercie impreza "SKA-PUNK Night" ...szczegóły już wkrótce! ...ale jedno jest pewne- BĘDZIE SIĘ...więcej »

Sari Ska Fest 2011 - 2011-11-11 - Żory - scena na Starówce

olejna edycja festiwalu muzyki ska i reggae Sari Ska Fest 2011 tradycyjnie jak co roku odbędzie się 11 listopada 2011. Startujemy o 18:00, jednak w tym roku impreza nie odbędzie się na hali sportowej a na Scenie na Starówce w Żorach. Obsada doborowa, oprócz nas, gospodarzy czyli Sari Ska Band zagrają Konopians i Podwórkowi Chuligani! Wjazd 10 zł.więcej »

wydarzenia - Samokhin Band - Sputnik Nad Polską

Samokhin Band - Sputnik Nad Polską - 2011-11-17 - Warszawa - 1500m2 Do Wynajęcia

Już 17 listopada rozpocznie się 5 edycja Festiwalu Filmów Rosyjskich Sputnik Nad Polską. Gwiazdą muzycznej strony wydarzenia będzie zespół Samokhin Band! - Ponieważ Sputnik, to przede wszystkim film, przypomnimy w dość oryginalny sposób jeden z ciekawszych motywów muzycznych rosyjskiego kina – mówi o nadchodzącym koncercie Paweł Samokhin, lider zespołu. – Jaki? To...więcej »

wydarzenia - 3WAY TO JAMAICA with KING LOVER [JAMAICA]

3WAY TO JAMAICA with KING LOVER [JAMAICA] - 2011-11-18 - Toruń - NRD

Feel Like Jumping i 3WAY zapraszają w piątek 18 listopada na imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu NRD w Toruniu. Tego wieczoru rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą, gość specjalny: doskonały mc i wokalista pochodzący z ojczyzny Boba Marleya i kolebki reggae Jamajki a mianowicie KING LOVER, sound system powstały z połączenia sił sąsiadujących miast - Brodnicy i Nowego...więcej »

wydarzenia - Skadyktator & Upbeat Quartet

Skadyktator & Upbeat Quartet - 2011-11-19 - Wrocław - Art Cafe Kalambur

Dlaczego Ska Rewolucja wymaga ofiar? Kiedy nadejdzie Ska Demokracja? Dlaczego rządy Jednej Światłej Jednostki są lepsze niż tysięcy nie słuchających(!) skaprawdy baranów? Czy Ska Policja będzie mogła wszystko, wszędzie i z każdym? Jakie są obowiązki Skaobywatela? Odpowiedź już 19 listopada o godzinie 21:00 w Skawiarence! Art Skafe Kalambur serdecznie zaprasza na wieczór Ska...więcej »

wydarzenia - SKA dancing

SKA dancing - 2011-11-22 - Lublin - Scena Opium

Zapraszamy na pierwszą imprezę w stylu ska,rocksteady,swing,regga​e,calypso i gdzieniegdzie mocniejszą do Sceny Opium. Gwarantujemy, że muzyka pobudzi do tańca nawet najbardziej wybredne i oporne osoby;) Imprezę rozkręcać będzie dla Was dj MarySka. Do zobaczenia na parkiecie!!więcej »

wydarzenia - Piotr Krakowski reggae/dub set + trumpet live!

Piotr Krakowski reggae/dub set + trumpet live! - 2011-11-25 - Wrocław - Madness

Piotr Krakowski reggae/dub set + trumpet live! (Pankracy Soundsystem, SmokeDaCrackOff) Zapraszamy na unikalną selekcję muzyczną Piotra Krakowskiego, producenta muzycznego i multinstrumentalisty, znanego z ekip Pankracy Soundsystem i SmokeDaCrackOff, twórcy albumu "KRAKOWSKI: PANKRACY SESSIONS", na którym nawijają i śpiewają najlepsi zawodnicy z rodzimego podwórka reggae/dancehall,...więcej »

wydarzenia - Mowa-Trawa prezent: Madness party!

Mowa-Trawa prezent: Madness party! - 2011-11-25 - Warszawa - Sen Pszczoły

W piątek (25 XI), w najlepszym praskim klubie stolicy panowie z Mowy-Trawy Sound Sistem, to jest pan Weryfikator i zacny Człek Sukcesu, rozhulają parkiet w dość nietypowy dla siebie sposób! Tym razem czeka Was naprawdę porządna dawka szaleństwa! Na głośnikach zagoszczą dzikie rytmy jamajskie, szaleństwo Zjednoczonego Królestwa, ale również rytmy, których Byście się po nas nie...więcej »

wydarzenia - FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.2

FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.2 - 2011-11-25 - Olsztyn - Carpenter Inn

Zgodnie z obietnicą udederzamy po raz drugi. Już 25 listopada powracamy do klubu Carpenter Inn. Na ringu pojawią się Borek i WDM, Husky, Danny Mod i Real Cool Sound. Startujemy o 20. Zapraszamy, zawalcz z nami w rytmie reggae/soul/rocksteady/ska! BOREK WDM (Warszawa) Borek i WDM - „jednoosobowa scena warszawska”, młody, wysportowany, czarujący. Jego debiut na...więcej »

wydarzenia - VESPA

VESPA - 2011-11-25 - Szczecin - Cafe Popularna

VESPA (Twój ulubiony zespół) powraca z „najgroźniejszym szoł estradowym ever”. 25. listopada 2011, w Cafe Popularna (ul. Panieńska 20) popularny szczeciński zespół ska wystąpi w specjalnym, poszerzonym składzie. Gościem koncertu będzie puzonista, Jarek Ważny, znany z trąbienia w legendarnym zespole Kult. W takiej konstelacji Vespa już miała przyjemność zaprezentować się...więcej »

wydarzenia - Pajujo & Te Skapsie

Pajujo & Te Skapsie - 2011-11-26 - Piekary Śląskie - Piekarnik

Pajujo - to maksimum energii ze sceny, niezapomniany klimat oraz ukojenie dla ucha i duszy spokojnymi rytmami reggae, nieco szybszym rocksteady oraz żywiołowym SKA, które wspiera energiczna sekcja dęta. Śpiewają o reggae, o miłości, o codzienności, o tym co nas otacza. www.myspace.com/pajujo Te Skapsie to żywa legenda ska/reggae na...więcej »

wydarzenia - Skambomambo i Too LATE

Skambomambo i Too LATE - 2011-11-26 - Szczecin - Kafe Kultura

Kto wrócił do Polski? Skambomambo wróciło! Anglia teraz płacze, a Polska się cieszy, bo to u nas najbliższe koncerty! 26.11.2011: Kafe Kultura Skambomambo i Too LATE 03.12.2011: Brama Jazz Cafe Skambomambo i DJEMBEFOLA 06.12.2011: Rocker Club 09.12.2011: Longplay Club Skambomambo i Heaven 15.12.2011: Alter Ego 17.12.2011: Freeblues Club SKAMBOMAMBO Skambomambo -...więcej »

wydarzenia - Mr. T & Bass Boss

Mr. T & Bass Boss - 2011-11-26 - Warszawa - Znośna Lekkość Bytu

Mr. T & Bass Boss to Piewcy Masywnego Brzmienia. Specjaliści od dobrej zabawy w rytmach SKA, ROCKSTEADY, REGGAE, JAZZ. Kiedy grają stopy same zaczynają tańczyć, a biodra bujają się rytmicznie. Mr.T to trębacz. Nie waha się improwizować do jamajskich riddimów. Bass Boss wykręca brzmienie tak, że wibracje bujają najbardziej statecznych. Przekonajcie się sami! Mr. T...więcej »

wydarzenia - Vespa

Vespa - 2011-11-26 - Świnoujście - Centrala

Po sąsiedzku z Jarkiem Ważnym na puzonie!więcej »

wydarzenia - Las Melinas + The Bauagans + Skadyktator

Las Melinas + The Bauagans + Skadyktator - 2011-11-26 - Żary - Pub Max

Koncert promujący debiutancką płytę Las Melinas pt. "The Best Of 2008-2011"! Gośćmi na koncercie będą The Bauagans oraz Jego Wysokość SKADYKTATOR.więcej »

wydarzenia - Andrzejkowe reggae party z Konopians

Andrzejkowe reggae party z Konopians - 2011-11-30 - Katowice - Lochy

Andrzejkowe oldschool reggae party z Konopians. Ilość biletów ograniczona.więcej »