Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - styczeń 2012

wydarzenia - Kanapa Trippin' Jamsession 1 - Porek LIVE!

Kanapa Trippin' Jamsession 1 - Porek LIVE! - 2012-01-05 - Szczecin - Alter Ego

Pierwsza Kanapa w nowym roku i pierwsza sesja gramofonowo-instrumentalna​! W najbliższy czwartek, 5 stycznia w klubie Alter Ego gościnnie pojawi się postać znana mieszkańcom Szczecina jako POREK – trębacz legendarnej Vespy. Podczas totalnie improwizowanych wariacji naokoło chilloutowych, oprócz gramofonów zabrzmią również samplery, efektory i przede wszystkim trąbka! Od trip hopu, poprzez nu jazz na downtempo kończąc. Kuncfot & Zombie + POREK LIVE!więcej »

wydarzenia - FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.3

FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.3 - 2012-01-07 - Olsztyn - Carpenter Inn

Fire Corner przybywa do miasta już po raz trzeci. Jak zawsze zagramy w rytmach reggae, soul, rocksteady i ska, ale wyjątkowo jako sekcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały dochód z biletów przekazany zostanie na konto Fundacji. Pobawić się i pomóc możecie za zaledwie 5 złotych, ale pamiętajcie, że każda dodatkowa suma także wpłynie do puli WOŚP. Zapraszamy już 7 stycznia, jak...więcej »

wydarzenia - The Bartenders

The Bartenders - 2012-01-14 - Warszawa - Mandala

jednego wieczora, na jednej scenie, 100% live! W programie przewidziane są nowe utworu, które w pocie czoła szlifujemy w zaciszu naszej wawerskiej twierdzy. przed i po imprezie wybór jamajskich szlagierów zaprezentuje Wiadro Dobrej Muzyki Klub Mandala, ul. Emilii Plater 9/11 start: 21:00 wstęp: 10 pln DO ZOBACZENIAwięcej »

wydarzenia - Skambomambo

Skambomambo - 2012-01-19 - Szczecin - Boston Pub

Skambomambo - ścisła awangarda polskich zespołów ska - powraca do aktywności koncertowej po przerwie związanej głównie z pracą nad nową płytą. Nowy CD "Made to Specification" zostanie wydany w marcu 2012, ale materiał został już z sukcesem przetestowany na żywej publiczności podczas dwutygodniowego tournee po Wielkiej Brytanii w czerwcu 2011. Szczecińska publiczność ma okazję poznać...więcej »

wydarzenia - SKAMBOMAMBO (PL) + Screaming Monkeys (DE)

SKAMBOMAMBO (PL) + Screaming Monkeys (DE) - 2012-01-20 - Świnoujście - Jazz Club Scena

SKAMBOMAMBO - 100% SKA MADE IN POL-SKA Skambomambo - ścisła awangarda polskich zespołów ska - powraca do aktywności koncertowej po przerwie związanej głównie z pracą nad nową płytą. Nowy CD "Made to Specification" zostanie wydany w marcu 2012, ale materiał został już z sukcesem przetestowany na żywej publiczności podczas dwutygodniowego tournee po Wielkiej Brytanii w czerwcu...więcej »

wydarzenia - AFRYKAŃSKIE PRZEDBIEGI (FreedomSound Reggae Birthday Party)

AFRYKAŃSKIE PRZEDBIEGI (FreedomSound Reggae Birthday Party) - 2012-01-20 - Toruń - NRD

AFRYKAŃSKIE PRZEDBIEGI (FreedomSound Reggae Birthday Party) Feel Like Jumping Presents … W piątek 20 stycznia zapraszamy na urodzinową imprezę FreedomSound selecty przy gorących klimatach z Jamajki do klubu NRD na Nowym Rynku w Toruniu. Przybywajcie wszyscy spragnieni ( i nie tylko) jamajskich brzmień na „Afrykańskie Przedbiegi” po raz piąty organizowane przez...więcej »

wydarzenia - VESPA

VESPA - 2012-01-20 - Wrocław - Kultowa

VESPA powraca z „najgroźniejszym szoł estradowym ever”. W piątek 20 stycznia, w Kultowej we Wrocławiu popularny szczeciński zespół wystąpi w specjalnym, poszerzonym składzie. Gościem koncertu będzie puzonista, Jarek Ważny, znany z trąbienia w legendarnym zespole Kult. W takiej konstelacji Vespa zagra we Wrocławiu po raz pierwszy, choć wszystko wskazuje na to, że Ważny...więcej »

wydarzenia - REGGAE Night

REGGAE Night - 2012-01-21 - Gdańsk Wrzeszcz - Cockney Pub

Zapraszamy na REGGAE Night :) Pozytywne wibracje w trójkolorowych barwach, czyli impreza w klimatach REGGAE-ROOTS-DUB !!! wstęp +18 wjazd 5zł gra: Dj Jaca, Dj Iks więcej »

wydarzenia - VESPA

VESPA - 2012-01-21 - Katowice - Kultowa

VESPA powraca z „najgroźniejszym szoł estradowym ever”. W sobotę 21 stycznia, w Kultowej w Katowicach popularny szczeciński zespół wystąpi w specjalnym, poszerzonym składzie. Gościem koncertu będzie puzonista, Jarek Ważny, znany z trąbienia w legendarnym zespole Kult. W takiej konstelacji Vespa zagra w Katowicach po raz pierwszy, choć wszystko wskazuje na to, że Ważny...więcej »

wydarzenia - VESPA

VESPA - 2012-01-22 - Poznań - Scena Pod Minogą

VESPA (Twój ulubiony zespół) powraca z „najgroźniejszym szoł estradowym ever”. 22. stycznia, w klubie Scena Pod Minogą popularny szczeciński zespół ska wystąpi w specjalnym, poszerzonym składzie. Gościem koncertu będzie puzonista, Jarek Ważny, znany z trąbienia w legendarnym zespole Kult. W takiej konstelacji Vespa zagra w Poznaniu po raz pierwszy, choć wszystko wskazuje...więcej »

wydarzenia - DEADLY HUNTA (UK) + 2xB-Day: Syntopa Sound i Pass The Chalice + goście

DEADLY HUNTA (UK) + 2xB-Day: Syntopa Sound i Pass The Chalice + goście - 2012-01-27 - Warszawa - CDQ

Big Up! Zapraszamy na grubą imprezę na początek 2012 roku z Mystic Dubs! Podwójne urodziny Pass The Chalice i Syntopy (to już 3 lata!) i gość specjalny ze swoim niezwykle energetycznym performancem prosto z UK: DEADLY HUNTA!, który ostatni raz odwiedził nasz kraj w kwietniu 2011 na lubelskim bashmancie organizowanym przez BST, za dekami stanie właśnie BST (Lublin), a rozgrzeje was...więcej »

wydarzenia - Karnawał Jamajski z Upbeat Quartet

Karnawał Jamajski z Upbeat Quartet - 2012-01-27 - Warszawa - Znośna Lekkość Bytu

Upbeat Quartet zaczyna mocno nowy rok! Na najbliższym koncercie zagramy trochę nowych rzeczy, będzie duuużo skankowania!!! Chcielibyśmy jeszcze z dumą ogłosić, że do składu dołącza Bogusia Ludwińska na saksofonie altowym i na wokalach. Po koncercie soczyste jamajskie dźwięki z płyt zaserwują Mr T. & Bass Boss! Jak dojechać? Tramwajem, autobusem, lub pociągiem: -...więcej »

wydarzenia - Las Melinas

Las Melinas - 2012-01-27 - Wałbrzych - Kosmos Klub

Formacja skankerska z Trzebiela, Żar i Ornety w krainie węgla nie zawsze legalnnie wydobywanego, na koncercie promującym debiutancką płytę "The Best Of 2008-2011". Jako gość zespołu zagra punk rockowy The Trolls z Wrocławia. Zapraszamy!więcej »

wydarzenia - XI URODZINY KLUBU MUZYCZNEGO MADNESS

XI URODZINY KLUBU MUZYCZNEGO MADNESS - 2012-01-27 - Wrocław - Madness

Zagrają zaprzyjaźnione od lat z klubem zespoły: NONSENS, ZŁODZIEJE GŁÓW oraz niespodzianka Imprezę poprowadzą dj. Rezydenci klubu NONSENS www.myspace.com/nonsensband ZŁODZIEJE GŁÓW www.myspace.com/zlodziejeglowwięcej »