Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - kwiecień 2012

wydarzenia - KANAPA TRIPPIN' SPECIAL : POREK JAM SESSION 2

KANAPA TRIPPIN' SPECIAL : POREK JAM SESSION 2 - 2012-04-05 - Szczecin - Alter Ego

KANAPA TRIPPIN' SPECIAL : POREK JAM SESSION 2 W najbliższy czwartek, w klubie ALter Ego, po raz drugi odbędzie się clash dźwiękowy przedstawicieli ekipy Kanapa Trippin' i legendarnego trębacza szczecińskiej Vespy - Porka. Po raz kolejny, sety djskie nasącząone dźwiękami wytwórni NINA TUNE, MO WAX i SHADOW RECORDS zabrzmią w akompaniamencie trąbki, bitów z samplera oraz cięć czarnej płyty. Pełen freestyle i bezciśnieniowa podróż przez brzmienia downtempo, nujazz, triphop, a nawet jazzujący drum and bass. start - 21:00 WJAZD - F R E...więcej »

wydarzenia - Każdy CZWARTEK

Każdy CZWARTEK "NOC PRZYJEMNOŚCI" SKA DYKTATOR & friends! - 2012-04-05 - Warszawa - InDecks

Każdy Warszawiak wie, że co czwartek w Indecksie panuje za deckami Jego Ekscelencja SKA DYKTATOR. - SKA DYKTATOR (ska - Warszawa) myspace facebook <a...więcej »

wydarzenia - Wielkanocny Ska Poniedziałek w PROJEKCIE! Czyli Ska-Dyngus!

Wielkanocny Ska Poniedziałek w PROJEKCIE! Czyli Ska-Dyngus! - 2012-04-09 - Warszawa - Projekt

Skarewolucyjna Turbina Skadyktatora przewierca się na prawą stronę Wisły szybciej niż druga linia metra! Przyroda budzi się do życia, ziemia odnawia swą zdolność do rodzenia Dobra. Kolejny Kosmiczny Cykl wypełnia Kielich Wiecznego Ognia. Skadyktator zwiększa wibrację Twojej Struktury Atomowej! Przeszłość jest niezdefiniowana, przyszłość także. Liczy się tylko TERAZ....więcej »

wydarzenia - NOC PRZYJEMNOŚCI! SKA DYKTATOR & friends! LIVE: Pointless PoP!

NOC PRZYJEMNOŚCI! SKA DYKTATOR & friends! LIVE: Pointless PoP! - 2012-04-12 - Warszawa - InDecks

Czwartek 12.04.2012 NOC PRZYJEMNOŚCI w IN DECKS-ie! SKA DYKTATOR & friends na żywo: Pointless PoP Ska Dyktator + zespół Pointless PoP Start g. 20:00 Wjazd: free - SKA DYKTATOR (ska - Warszawa) myspace <a...więcej »

wydarzenia - Jamajskie Otwarcie Klubu Muzycznego

Jamajskie Otwarcie Klubu Muzycznego "Za Mostem" - 2012-04-13 - Sosnowiec - Klub Za Mostem

Zapraszamy na otwarcie Nowego Klubu Muzycznego "Za Mostem". Start 13 kwietnia w piątek o 20:13! Zagrają: KoNoPiAnS oraz Dr Love. Wjazd free! Dla pierwszych 200 osób niespodzianki! Do zobaczenia :) FB - www.facebook.com/events/381070361926808/więcej »

wydarzenia - Dub Club Warsaw: Jah Free (UK)

Dub Club Warsaw: Jah Free (UK) - 2012-04-13 - Warszawa - CDQ

Big Up Massive! Mystic Dubs & RootsRevival mają zaszczyt zaprosić was na drugą edycję imprezy DUB CLUBWARSAW! Będziemy mieli możliwość zobaczyć i usłyszeć kolejnego weteranabrytyjskiej sceny soundsystemowej JAH FREE!! ======JAH FREE====== JAH FREE jest zaangażowany w scenę reggae od około 20 lat. Po raz pierwszywystąpił na scenie z zespołem Tallowah, którypóźniej zmienił...więcej »

wydarzenia - PinUp Rec.

PinUp Rec. - 2012-04-13 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Pan Kukumba & Albert (The Balangers) rock'n'roll / rockabilly / ska / swing Start: 21:00 Wstęp wolny!!! Na imprezie zbieramy pieniądze dla chorej na raka Alicji - wokalistki zespołu HERZKLEKOT. wydarzenie na facebooku - www.facebook.com/events/199810396800552więcej »

wydarzenia - REGGAE Night

REGGAE Night - 2012-04-14 - Gdańsk Wrzeszcz - Cockney Pub

Zapraszamy na REGGAE Night :) Pozytywne wibracje w trójkolorowych barwach, czyli impreza w klimatach REGGAE-ROOTS-DUB !!! REGGAE-ROOTS Wyprawa w świat, gdzie muzyka prowadzona transowym rytmem bębnów nakłada się na bicie serca po to, aby wiodąca w tekstach myśl o równości i sprawiedliwości społecznej zsynchronizowała się z duchem rebelii w Tobie. Wzmacnia i...więcej »

wydarzenia - Minni The Moocher

Minni The Moocher - 2012-04-14 - Wrocław - Madness

Minni The Moocher to jeden z najbardziej znanych Berlińskich ska-punkowych zespołów, jednak ich popularność wykracza znacznie poza stolicę. Ich muzyka pojawiała się zarówno w tych dużych, jak i w mniejszych miastach Niemiec, gdzie zyskuje coraz to więcej zwolenników. Wraz z wydaniem ich drugiego albumu w październiku 2009 r. Minni the Moocher kolejny raz pokazali jak można tworzyć...więcej »

wydarzenia - Las Melinas + The Bauagans + Karaluch

Las Melinas + The Bauagans + Karaluch - 2012-04-15 - Poznań - Scena Pod Minogą

Melinowanie Polski w toku. Czas na stolicę Wielkopolski. Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005 przez klawiszowca Grzegorza "Badyla" Maciejaka w Trzebielu. Multiinstrumentalista, który skrzyknął pierwszy skład. Wówczas zespół funkcjonował pod nazwą Melinians. Na przełomie lat 2007/2008 powrócił do pierwotnej nazwy. Po kilku miesiącach zaczął rozwijać się szybciej, również...więcej »

wydarzenia - Konopians w oknie KATO

Konopians w oknie KATO - 2012-04-19 - Katowice - KATO

W najbliższy czwartek 19'kwietnia KoNoPiAnS zagra w Katowicach w oknie KATObaru! Będzie to premierowy koncert wydawnictwa "PłytaMariacka"! -koncertowego albumu z Festivalu LAJERA'2o11 na którym znajdują się dwa nasze utwory! które?... przyjdźcie na Mariacką! Płyty są darmowe i będzie ją można zdobyć na koncercie! początek g.2o.oo! A potem o 22.oo w Katofonii zagra kolejny...więcej »

wydarzenia - ROOTS EDUKACJA: KGS (Wwa), JAH SEAL (BERLIN)

ROOTS EDUKACJA: KGS (Wwa), JAH SEAL (BERLIN) - 2012-04-20 - Lublin - Scena Opium

ROOTS EDUKACJA - afro-jamajska potańcówka w Lublinie! Aby przybliżyć widzom jamajskie potańcówki sound systemowe, na zakończenie wystawy o historii sound systemów, 20 kwietnia w zaprzyjaźnionym klubie Scena Opium (Langiewicza 10, Lublin) odbędzie się ROOTS EDUKACJA. O basowe, karaibskie i mocno taneczne dźwięki zadbają...więcej »

wydarzenia - Ziggie Piggie + The Mighty Dub Crew

Ziggie Piggie + The Mighty Dub Crew - 2012-04-20 - Sosnowiec - Klub Za Mostem

Ziggie Piggie + The Mighty Dub Crew po koncertach biba do rana, o dobrą zabawę zadba Dzioback Soundsystemwięcej »

wydarzenia - FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.5

FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.5 - 2012-04-21 - Olsztyn - Carpenter Inn

Sezon na reggae, ska, soul i rocksteady nigdy się nie kończy. Jednak maraton z czarnymi vinylami w Carpenter Inn dobiega właśnie do mety. 21 kwietnia odbędzie się ostatnie przedwakacyjne spotkanie pod kierownictwem Danny-Moda, Huskiego i Real Cool Sound. Razem podsumujmy te kilka miesięcy i ostatecznie zdefiniujmy, czym jest Fire Corner! REAL COOL SOUND (Nie wiemy co to...więcej »

wydarzenia - The Toasters

The Toasters - 2012-04-23 - Rybnik - Kulturalny Club

Zapraszamy serdecznie na koncert legendy muzyki Ska, grupy The Toasters. Grupa wyruszyła na trasę po Europie, aby świętować 30-lecie działalności. Mamy zaszczyt zaprosić was na ten wyjątkowy wieczór 23 kwietnia. FB www.facebook.com/events/194082234044084więcej »

wydarzenia - Ska dancing

Ska dancing - 2012-04-24 - Lublin - Scena Opium

Zapraszamy Was do Sceny Opium na imprezę skankerską gdzie gości muzyka ska, rocksteady, 2tone, shg reggae, swing, calypso, a także rock n roll. W tych klimatach powracamy do lat '60, kiedy to muzyka ska zawładnęła jamajską sceną i zrodziła wielkie gwiazdy tego gatunku, a sale taneczne pulsowały jej gorącym rytmem. W głośnikach zagoszczą miedzy innymi The Specials, Madness, Bad Manners,...więcej »

wydarzenia - Pablopavo i Praczas

Pablopavo i Praczas - 2012-04-26 - Warszawa - Klub 55

Pablopavo i Praczas to przedsięwzięcie obliczone na zysk. Artystyczny. Pablopavo i Praczas to spotkanie na szczytach władzy. Władzy nad dźwiękiem i słowem. Jest to również spotkanie w dole - w dole basu, który przemieli Ci trzewia i w opowieściach z dołu - o ludziach, którzy nie trafiają na pierwsze strony gazet. Autorem całej muzyki na płycie jest Praczas, znany kompozytor muzyki...więcej »

wydarzenia - SOUND WARS Dubstep vs Jungle

SOUND WARS Dubstep vs Jungle - 2012-04-27 - Warszawa - CSQ

Wciąż nie mamy dość i wciąż nam mało basowych dźwięków, tym razem zapraszamy na dubstepowo-junglową ucztę w CDQ - 27 kwietnia! Czym ta impreza różni się od innych na których byliście? Są trzy powody: Po pierwsze: NAGŁOŚNIENIE - trzeszczące głośniki klubowe, które nie dają rady przy najwyższych i najniższych częstotliwościach dźwięku? Zapomnij! Nagłośnienie dostarcza...więcej »

wydarzenia - Skadyktator i Cytrynki w 'GRAM'! - czyli przygoda SKA/REGGAE na Mariensztacie!

Skadyktator i Cytrynki w 'GRAM'! - czyli przygoda SKA/REGGAE na Mariensztacie! - 2012-04-28 - Warszawa - GRAM

Klubokawiarnia 'GRAM' na Mariensztacie - Garbarska 3/5 Koncert zespołu Skadyktator i Cytrynki! Ska, reggae, rocksteady na Mariensztacie! Wstęp: 10zł Skadyktator - Vocal Aga Paś- Bas Małgorzata Binek - Keyboard, Puzon Kasia Kulis - Perkusja Janek - Gitara elektryczna + wyjątkowi goście! Pochodzące z tropikalnych Wysp Bouveta, wcielenie czystego Ducha Ska! 7 Wyjątkowych...więcej »

wydarzenia - REGGAE SHOT #2 with JUNIOR STRESS

REGGAE SHOT #2 with JUNIOR STRESS - 2012-04-28 - Toruń - Klub Muzyczny Bunkier

Feel Like Jumping Presents... Zapraszamy w sobotę 28 kwietnia na drugą edycję imprez i koncertów przy gorących klimatach z Jamajki tym razem do klubu muzycznego Bunkier w Toruniu. Podczas REGGAE SHOT #2 koncert zagra jeden z najciekawszych wokalistów sceny reggae i dancehall w Polsce - JUNIOR STRESS. Tego wieczoru zagra również jeden z założycieli jednego z najstarszych sound systemów...więcej »

wydarzenia - Las Melinas & Pomorzanie

Las Melinas & Pomorzanie - 2012-04-28 - Żary - Pub Max

SKA vs BIG BIT Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005 przez klawiszowca Grzegorza "Badyla" Maciejaka w Trzebielu. Multiinstrumentalista, który skrzyknął pierwszy skład. Wówczas zespół funkcjonował pod nazwą Melinians. Na przełomie lat 2007/2008 powrócił do pierwotnej nazwy. Po kilku miesiącach zaczął rozwijać się szybciej, również liczebnie. W 2010 roku zespół...więcej »

wydarzenia - Skadyktator & Ska Druidzi

Skadyktator & Ska Druidzi - 2012-04-29 - Warszawa - Projekt

Bless, Po weekendowych tańcach, hulankach i swawolach przyszła pora na Leniwie niedzielny Live act i DJ set, czyli SKAregeneracja! Zapraszają: SKA Dyktator aka Wielki Imperator albo po prostu - Pan i Władca. (Ska / Soul / Swing) Wszechswiat www.myspace.com/skadictator <a...więcej »