Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - maj 2012

wydarzenia - CT-Tones Na Festiwalu Młode Miasto

CT-Tones Na Festiwalu Młode Miasto - 2012-05-03 - Wągrowiec - miejski amfiteatr

CT-Tones - kapela grająca muzykę reggae i ska z Torunia. Muzycy udzielali się w wielu projektach min. w legendarnym Skapoincie. Można spodziewać się szaleńczej zabawy muzyką! www.myspace.com/cttones Oprócz CT-Tones, 3 maja zagrają także Čači Vorba i Folk Machina. więcej »

wydarzenia -

"Enjoy Yourself" Ska Reggae Allnighter - 2012-05-04 - Łódź - Pub Lumumbowo, ul. Piotrkowska 53

Witam, Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję imprezy “Enjoy Yourself”. Tym razem gościem Hot Shot będzie doskonale Wam znany Łódzki selektor Japko. Tradycyjnie z głośników popłynie energetyczne Ska, słodkie Rocksteady i bujające Reggae. Free Entry! Japko Selecta to jeden z najlepszych i najdłużej aktywnych selektorów reggae na łódzkiej scenie. Swoją przygodę...więcej »

Skadyktator i druidzi SKAregeneracja w Projekcie! - 2012-05-06 - Warszawa - Projekt

Bless, Po weekendowych tańcach, hulankach i swawolach znów przyszła pora na Leniwie niedzielny Live act i DJ set, czyli SKAregeneracja! To ten niedzielny moment, aby wsiąśc na rowery ze znajomymi i skąpać się w popołudniowym karaibskim chillu SKA Słońce jest tutaj Zapraszają: SKA Dyktator aka Wielki Imperator albo po prostu - Pan i Władca. (Ska / Soul / Swing)...więcej »

Śnieżynki - Cytrynki - 2012-05-10 - Warszawa - praCoVnia Art-Club

Pochodzące z tropikalnych Wysp Bouveta, Wcielenie Czystego Ducha Ska! 7 Wyjątkowych Śnieżynek - Cytrynek i On - Skadyktator! -Jedyny Dyktator, którego kochają wszyscy.- Ska, rocksteady, rhytm`n`blues, reggae. Śnieżynki (Cytrynki) zagrają tylko dla Ciebie! I nic ci nie pomoże żadna święta księga Nie! Jeśli Twoje ciało nie rusza się! Skarewolucyjna Skadyktatura...więcej »

wydarzenia - PinUp Rec.

PinUp Rec. - 2012-05-11 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Zagra: Dominik (Troty) ♫ rock'n'roll / rockabilly / ska / swing Start: 22:00 Wstęp wolny!! Fb www.facebook.com/events/302852049796517/więcej »

Las Melinas - 2012-05-11 - Świdnica - bd

Las Melinas zagra w Świdnicy w ramach Dni Miasta.więcej »

wydarzenia - Skadyktator & Ska Druidzi - LIVE TROPICAL PARTY!

Skadyktator & Ska Druidzi - LIVE TROPICAL PARTY! - 2012-05-12 - Warszawa - Baszta Mostu Poniatwowskiego po stronie Saskiej Kępy

Koncert ska, rocksteady, reggae, dub! +karaibski jam Ska Druidzi - Najbardziej tropikalne umysły zebrane pod sztandarem gwieździstego nieba. Podskakujące szyszynki, wibrujące spojrzenia i świdrujące karaibskie rytmy. Twój taniec to ich puls! Nie zastanawiaj się! Podążaj za rytmem Mostu Poniatowskiego. Wsłuchaj się w Wisłę i wejdź do Wieży Swoich Pragnień ! Ska, rocksteady, reggae...więcej »

ReCovers UNPLUGGED! - 2012-05-12 - Olsztyn - Carpenter Inn

Panie i Panowie - Mili Państwo! Fire Corner przedstawia: ReCovers Unplugged! Szaleństwo winylowych allnighterów już za nami. Czas na upalne buja-buja. Jednym słowem: www.youtube.com/watch?v=tPnil9iwpco Coś pomiędzy ska, rocksteady i reggae. Coś czego w Olsztynie jeszcze nie było. Jednym słowem ReCovers! Świeży projekt...więcej »

wydarzenia - The Bartenders na III Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa

The Bartenders na III Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa - 2012-05-12 - Wrocław - Centrum Kultury "ZAMEK"

The Bartenders to stołeczne 10-osobowe combo, w którego skład wchodzą: rozszerzona sekcja rytmiczna (perkusja, bas, gitara, perkusjonalia i instrumenty klawiszowe), trzyosobowa sekcja dęta, wokalista oraz reżyser dźwięku. Muzyka, którą tworzą inspirowana jest w dużym stopniu dokonaniami zespołów jamajskich lat 60-tych – przede wszystkim reprezentantów nurtu znanego jako ska-jazz....więcej »

wydarzenia - The Toasters + The Mugshots + Ziggie Piggie + The Mighty Dub Crew

The Toasters + The Mugshots + Ziggie Piggie + The Mighty Dub Crew - 2012-05-14 - Kraków - Imbir

The Toasters to jedna z największych legend amerykańskiej sceny ska. Grają razem od 29 lat i są najdłużej działającym zespołem tego gatunku w USA. Dorobek muzyczny w postaci 15 albumów, niezliczonej ilości singli i teledysków oraz ponad 4000(!) zagranych koncertów mówi sam za siebie. Ich muzyka inspirowana brytyjskim brzmieniem 2Tone znalazła uznanie na całym świecie u...więcej »

wydarzenia - The Toasters + Skadyktator & Cytrynki

The Toasters + Skadyktator & Cytrynki - 2012-05-15 - Warszawa - Klub Punkt & Radio Luxembourg

The Toasters to jedna z największych legend amerykańskiej sceny ska. Grają razem od 29 lat i są najdłużej działającym zespołem tego gatunku w USA. Dorobek muzyczny w postaci 15 albumów, niezliczonej ilości singli i teledysków oraz ponad 4000(!) zagranych koncertów mówi sam za siebie. Ich muzyka inspirowana brytyjskim brzmieniem 2Tone znalazła uznanie na całym świecie u...więcej »

wydarzenia - The Toasters

The Toasters - 2012-05-16 - Wrocław - Madness

THE TOASTERS – LEGENDA NYC SKA Podczas 31 lat istnienia zespół zagrał ponad 5000 koncertów. Zespół występował w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie oraz Azji. Założycielem grupy jest wokalista i gitarzysta Bucket (wł. Robert Hingley). Zespół tworząc miks angielskich brzmień lat 70-tych oraz rytmów punk stali się niekwestionowanym prekursorem Trzeciej Fali Ska. ...więcej »

WIOSKA JAMAJSKA W PARKU PRASKIM - 2012-05-17 - Warszawa - Za Kulisami

Impreza Dj'ska w rytmach SKA-JAZZ/REGGAE/DUB/ROCKSTEADY, czy improwizowany jam z wykorzystaniem trąbki bębnów?! JEDNO I DRUGIE!!! Dj Bart i Mr.Tabako zapraszają na tłustą mieszankę jamajskiego brzmienia. Do najlepszych riddimów będzie improwizacja na żywca. Tak to się robi "po jamajsku"!!! Wszystko w klubie "Za Kulisami" położonym w muszli koncertowej w malowniczym Parku Praskim...więcej »

NOC PRZYJEMNOŚC! Ska Dyktator & friends! LIVE: MistChill i CT-Tones! - 2012-05-17 - Warszawa - InDecks

Czwartek 17.05.2012 NOC PRZYJEMNOŚCI w IN DECKS-ie! SKA DYKTATOR & friends na żywo zespoły: MistChill i CT-Tones start: 20.00 wstęp: wolny! SKA-Dyktator aka Wielki Imperator albo po prostu - Pan i Władca. (Ska / Soul / Swing) Wszechswiat www.myspace.com/skadictator <a...więcej »

CT-TONES, DJ DYSKOPOLSKI, FUNKTION - 2012-05-18 - Toruń - NRD

KONCERT * CT-TONES - TORUŃ reggae - ska AFTER PARTY * DJ DYSKOPOLSKI – NRD disco polo – disco relax – radio eska BAR STAGE * FUNKTION - NRD mash up CT-Tones Początki CT-Tones sięgają zamierzchłych czasów. Historia tego zespołu wywodzi się od trójki muzyków zespołu Skapoint. Owa trójka to Adam, Maciek, i Wojtek. Po latach, odkąd Skapoint dawno...więcej »

wydarzenia - FOUNDATION TIME with FEEL LIKE JUMPING

FOUNDATION TIME with FEEL LIKE JUMPING - 2012-05-18 - Toruń - Klub Muzyczny Bunkier

Zapraszamy na kolejną imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do Klubu Muzycznego Bunkier w Toruniu. Tego wieczoru, w nocy i o poranku królować będą dźwięki z pod znaku foundation tunes czyli numery, kawałki, piosenki, utwory, produkcje wydane do 1978 roku, prezentujące esencję muzyki jamajskiej. Chcesz posłuchać starej jamajskiej szkoły w Toruniu, koniecznie musisz się stawić w...więcej »

wydarzenia - Noc Muzeów. Upbeat Quartet w Galerii Jabłkowskich

Noc Muzeów. Upbeat Quartet w Galerii Jabłkowskich - 2012-05-19 - Warszawa - Galeria Jabłkowskich

W Noc Muzeów Galeria Jabłkowskich zaprezentuje wystawę „Fotomiastikon – najlepsze z najlepszych 2011” zbierającą najciekawsze fotografie Warszawy opublikowane w zeszłym roku w serwisie www.fotomiastikon.pl. Wystawie towarzyszyć będą warsztaty fotograficzne i koncerty. PROGRAM 19:00 – 20:30 Otwarty warsztat fotograficzny: „Blisko“ Uczestnicy...więcej »

wydarzenia - REGGAE NIGHT - 1-sze URODZINY!

REGGAE NIGHT - 1-sze URODZINY! - 2012-05-19 - Gdańsk Wrzeszcz - Cockney Pub

Mija właśnie rok od 1-szej imprezy "REGGAE NIGHT", więc jest okazja aby to uczcić trójkolorowym szampanem i dobrą zabawą :) Zapraszamy wszystkich "pozytywnie zakręconych" którzy do tej pory przewineli się przez nasze imprezy, a szczególnie tych, którzy na nich jeszcze nie byli :) (uwaga: osoby normalne też mogą wpadać!) Podczas imprezy przewidziane są: - Szampan Trójkolorowy o...więcej »

Wioska Jamajska w Parku Praskim - 2012-05-24 - Warszawa - Za Kulisami

Impreza Dj'ska w rytmach SKA-JAZZ/REGGAE/DUB/ROCKSTEADY, czy improwizowany jam z wykorzystaniem trąbki i bębnów?! JEDNO I DRUGIE!!! Dj Bart i Mr.Tabako zapraszają na tłustą mieszankę jamajskiego brzmienia. Do najlepszych riddimów będzie improwizacja na żywca. Tak to się robi "po jamajsku"!!! Wszystko w klubie "Za Kulisami" położonym w muszli koncertowej w malowniczym Parku...więcej »

Las Melinas - 2012-05-24 - Żary - Scena Pod Ratuszem

Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005 przez klawiszowca Grzegorza "Badyla" Maciejaka w Trzebielu. Multiinstrumentalista, który skrzyknął pierwszy skład. Wówczas zespół funkcjonował pod nazwą Melinians. Na przełomie lat 2007/2008 powrócił do pierwotnej nazwy. Po kilku miesiącach zaczął rozwijać się szybciej, również liczebnie. W 2010 roku zespół ustabilizował skład i co raz...więcej »

wydarzenia - Warsaw Underground Festival 3 - Reggae vs Dubstep - WUF3

Warsaw Underground Festival 3 - Reggae vs Dubstep - WUF3 - 2012-05-25 - Warszawa - FonoBar

WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL: Reggae vs Dubstep to niezależnie organizowany, niekomercyjny festiwal – przegląd warszawskiej sceny i zaproszonych gości. Łączymy na dwóch scenach reggae i dubstep! PO RAZ TRZECI! Na pierwszej edycji [09.09.2011 Fonobar] bawiło się ok. 350 osób – impreza bardzo udana z niesamowitym klimatem. Druga edycja [16.12.2011 CDQ] to ok. 600 osób i...więcej »