HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - czerwiec 2012

wydarzenia - The Bartenders w Klubie 55!

The Bartenders w Klubie 55! - 2012-06-01 - Warszawa - Klub 55

Klub 55 i Wasza ukochana ferajna The Bartenders mają największą przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków skaŸgae z jazzowymi wtrętami na koncert, który już 1 czerwca odbędzie się w popularnych "Piątkach" na ulicy Żurawiej 32/34! Obok znanych i lubianych szlagierów pojawią się również nowe kompozycje, które Barmani w pocie czoła ćwiczą w słynnym Studio Szumna (sprytny ośrodek łączący studio, salę prób i sanatorium, gdzie czeka ukojenie). Zacznijmy dobrze pierwszy czerwcowy weekend. Z muzyką ska, tańcem i dobrą zabawą. The Bartenders to...więcej »

wydarzenia - Enjoy Yourself Ska Reggae All-Nighter

Enjoy Yourself Ska Reggae All-Nighter - 2012-06-02 - Łódź - Pub Lumumbowo, ul. Piotrkowska 53

Zapraszamy wszystkich na kolejne całonocne szaleństwo w najlepszym stylu bo przy Ska, Rocksteady i Early Reggae. O selekcję wybornej klasyki zadbają: Japko selecta i Hot Shot. Tak więc dziewczyny skracajcie swoje miniówy, chłopcy prasujcie koszule i przybywajcie. Japko Selecta to jeden z najlepszych i najdłużej aktywnych selektorów reggae na łódzkiej scenie. Swoją przygodę za...więcej »

wydarzenia - ODWOŁANY ! Skadictator & Upbeat Quartet + The Balangers

ODWOŁANY ! Skadictator & Upbeat Quartet + The Balangers - 2012-06-02 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

2 czerwca w rzeszowskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu zawita Skadictator oraz Upbeat Quartet. Razem z nimi scenę dzielić będzie zespól The Balangers. O afterparty zadba Kulturalny Selektor i Pan Kukumba. SKADICTATOR & UPBEAT QUARTET [ska / rocksteady / reggae / jazz - Warszawa] www.myspace.com/skadictator <A...więcej »

Las Melinas - 2012-06-02 - Trzebiel - bd

Impreza WiejSKA Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005 przez klawiszowca Grzegorza "Badyla" Maciejaka w Trzebielu. Multiinstrumentalista, który skrzyknął pierwszy skład. Wówczas zespół funkcjonował pod nazwą Melinians. Na przełomie lat 2007/2008 powrócił do pierwotnej nazwy. Po kilku miesiącach zaczął rozwijać się szybciej, również liczebnie. W 2010 roku zespół...więcej »

wydarzenia - Las Melinans, The Bauagans

Las Melinans, The Bauagans - 2012-06-03 - Mikołów - Fraktal

Pierwsza wizyta Las Melinas na Górnym Śląsku!więcej »

wydarzenia - ReCovers akustycznie

ReCovers akustycznie - 2012-06-09 - Olsztyn - Carpenter Inn

Zapraszamy wszystkich miłośników reggae ska rocksteady i pięknych piosenek już w najbliższą sobotę do pubu Carpenter Inn! Pociąg do SkaVille odjeżdża o 20:00 więc nie spóźnijcie się - tą podróż musimy odbyć razem! Krzychu, Grzechu, Gitarra i REGGAE! Sprawdźcie nas - www.facebook.com/RecoversBand Wstęp wolny FB <a...więcej »

Ska Dancing - 2012-06-10 - Lublin - Scena Opium

Po dłuższej przerwie zapraszamy do Sceny Opium na imprezę skankerską w stylu ska, shg reggae, rocksteady, 2tone, rock n roll. FB >A href="http://www.facebook.com/events/377083155684835/">www.facebook.com/events/377083155684835/więcej »

wydarzenia - Mad Caddies + The Mugshots

Mad Caddies + The Mugshots - 2012-06-11 - Warszawa - Punkt & Radio Luxembourg

11 czerwca w Warszawie wystąpi grupa Mad Caddies grająca mieszankę punk rocka, ska, surf rocka i rockabilly. Dzień później 12 czerwca kalifornijczycy zawitają do wrocławskiego Łykendu!!! Podczas obu koncertów jako support usłyszymy warszawską kapelę The Mugshots czyli kwintesencje ska punku ze stolicy!!! Mad Caddies Zespół powstał w połowie lat 90-tych w słonecznej...więcej »

wydarzenia - Mad Caddies + The Mugshots

Mad Caddies + The Mugshots - 2012-06-12 - Wrocław - Łykend

11 czerwca w Warszawie wystąpi grupa Mad Caddies grająca mieszankę punk rocka, ska, surf rocka i rockabilly. Dzień później 12 czerwca kalifornijczycy zawitają do wrocławskiego Łykendu!!! Podczas obu koncertów jako support usłyszymy warszawską kapelę The Mugshots czyli kwintesencje ska punku ze stolicy!!! Mad Caddies Zespół powstał w połowie lat 90-tych w słonecznej...więcej »

wydarzenia - ReCovers - Ska Reggae Live

ReCovers - Ska Reggae Live - 2012-06-15 - Olsztyn - Stara Browarnia Warszawska

Najpiękniejsze piosenki świata w najpiękniejszej konwencji zagrają wam ReCovers Band. Słodką muzyką reggae na żywo będziemy się raczyć w ogródku Browarni Starej Warszawskiej. Hałasowanie pod oknami sąsiadów nie może trwać całą noc więc zaczynamy trochę wcześniej. Tak więc START o 17:00! A dlaczego warto wpaść na czas? !!!UWAGA!!! Idzie petarda! !PIERWSZE 20 OSÓB DOSTANIE...więcej »

wydarzenia - BEACH REGGAE PARTY #4

BEACH REGGAE PARTY #4 - 2012-06-15 - Toruń - NRD

Feel Like Jumping & NRD Club Presents ... Zapraszamy na kolejną oryginalną imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu NRD w Toruniu. Zbliża się lato, zaczyna robić się ciepło a więc po raz czwarty chcemy was przenieść w klimat wysp karaibskich. Jak to bywało na 3 poprzednich edycjach tak i tym razem tańczyć oraz hulać będziemy wspólnie z wami m.in.: wśród palm i na 3 tonach...więcej »

wydarzenia - REGGAE NIGHT

REGGAE NIGHT - 2012-06-16 - Gdańsk Wrzeszcz - Cockney Pub

Pozytywne wibracje w trójkolorowych barwach, czyli comiesięczna impreza w klimatach REGGAE-ROOTS-DUB !!! REGGAE-ROOTS Wyprawa w świat, gdzie muzyka prowadzona transowym rytmem bębnów nakłada się na bicie serca po to, aby wiodąca w tekstach myśl o równości i sprawiedliwości społecznej zsynchronizowała się z duchem rebelii w Tobie. Wzmacnia i relaksuje... DUB Wyprawa w nieznane,...więcej »

wydarzenia - The Flatliners + The Mugshots

The Flatliners + The Mugshots - 2012-06-19 - Poznań - Scena Pod Minogą

19 czerwca w poznańskiej Scenie Pod Minogą zagrają Kanadyjczycy z The Flatliners oraz - jako support - The Mugshots. THE FLATLINERS pochodzą z Kanady i tworzą wspólnie od dziesięciu lat. Zespół gra punk rock/ska punk i wyrósł na muzycznej scenie Toronto. W ciągu ostatnich czterech lat grupa spędziła prawie 30 miesięcy w trasie, koncertując w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Na...więcej »

wydarzenia - Live Show: Ska Dyktator i Jamajskie Pantery

Live Show: Ska Dyktator i Jamajskie Pantery - 2012-06-20 - Warszawa - InDecks

Zapraszamy na niezwykłą NOC PRZYJEMNOŚCI w IN DECKS-ie! Jak w każdy Czwartek zapraszamy na spotkanie z Jedynym Dyktatorem, którego kochają Wszyscy ze Ska Dyktatorem! Gościem Jego Eminencji Jedynego Cudu Świata będzie ska jam session live band - JAMAJSKIE PANTERY! FB www.facebook.com/events/283142075118094/ Skład...więcej »

wydarzenia - Wioska Jamajska w Parku Praskim

Wioska Jamajska w Parku Praskim - 2012-06-21 - Warszawa - Muszla koncertowa w Parku Praskim

Zapraszamy na drugą odsłonę Wioski Jamajskiej w Parku Praskim organizowaną z okazji Święta Muzyki przez stołeczną formację The Bartenders we współpracy z Domem Kultury Praga. W tym roku, w związku z trwającym turniejem Euro 2012, obchody Święta oficjalnie zniknęły z kalendarza miejskich imprez, jednak Praga nie pęka i już 21 czerwca w muszli koncertowej w Parku Praskim zaserwuje Wam...więcej »

wydarzenia - Skadyktator & Jamajskie Pantery

Skadyktator & Jamajskie Pantery - 2012-06-22 - Warszawa - Klubokawiarnia GRAM

SKAREWOLUCYJNA SKADYKTATURA SKADYKTATORA w GRAM! Poszukiwanie Jamajskiego Kwiatu Paproci, Ukrytego Akordu Harmonizującego Wszechświat. Pełna Miłości i Tajemnicy Wieczna Equlibracja Uniwersalnego Wdzięku Przestrzeniu i Czasu. Idealna symetria umysłu i wiecznego płomienia Twojego serca! Obudź Ska-Kundaliniego, znajdź swoją szysznkę i spójrz w gwiazdy. Czy widzisz siebie? Kosmiczny...więcej »

wydarzenia - Reggaeland Promo Tour

Reggaeland Promo Tour - 2012-06-22 - Łódź - OFF Piotrkowska Center

22 czerwca rusza trasa koncertowa zapowiadająca płocki Festiwal Reggaeland. Jej headlinerem będzie zespół Eastwest Rockers. Zagra także czołówka polskich DJ-ów reggae. Trasa rozpocznie się 22 czerwca w łódzkim OFF Piotrkowska Center, dzień później odwiedzi Warszawę (Miasto Cypel), 24 czerwca zawita na Rynek Staromiejski w Toruniu. Eastwest Rockers | Kuba 1200 | Junior Stress | Wuj...więcej »

wydarzenia - Letnie Falowanie - dzień 1

Letnie Falowanie - dzień 1 - 2012-06-22 - Wiele - namiot, plaża nad Jeziorem Wielewskim

Letnie Falowanie 2012 – 5 edycja! Lista wykonawców, którzy wystąpią w tym roku na Letnim Falowaniu jest niemal kompletna. Impreza ponownie odbędzie się w miejscowości Wiele nad Jeziorem Wielewskim, w malowniczym miejscu na Kaszubach. Wystąpią najlepsze polskie zespoły roots reggae, czyli: legendarny, obchodzący swoje 30 lecie BAKSHISH, kultowa i promująca swoją nową płytę JAFIA...więcej »

wydarzenia - Reggaeland Promo Tour

Reggaeland Promo Tour - 2012-06-23 - Warszawa - Miasto Cypel

22 czerwca rusza trasa koncertowa zapowiadająca płocki Festiwal Reggaeland. Jej headlinerem będzie zespół Eastwest Rockers. Zagra także czołówka polskich DJ-ów reggae. Trasa rozpocznie się 22 czerwca w łódzkim OFF Piotrkowska Center, dzień później odwiedzi Warszawę (Miasto Cypel), 24 czerwca zawita na Rynek Staromiejski w Toruniu. Eastwest Rockers | Kuba 1200 | Junior Stress | Wuj...więcej »

wydarzenia - JAMAICAN MIXTURE with RUFF PUFF & FEEL LIKE JUMPING

JAMAICAN MIXTURE with RUFF PUFF & FEEL LIKE JUMPING - 2012-06-23 - Bydgoszcz - Klub Magazyn, ul. Warmińskiego 17

Zapraszamy w sobotę 23 czerwca na imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu Magazyn w Bydgoszczy. Mixturę rytmów jakie powstały na Jamajce czyli reggae, dub, dancehall, ska, rocksteady, ragga jungle zaprezentują wam dobrze znane lokalne sound systemy czyli RUFF PUFF i FEEL LIKE JUMPING! Przywitajcie z nami wakacje w Bydgoszczy przy pozytywnych rytmach! JAMAJSKA...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE # 33 – PAUL FOX (UK) Open Air Session!

DUB TEMPLE # 33 – PAUL FOX (UK) Open Air Session! - 2012-06-23 - Kraków - Fort nr 7, ul. Rydla 54

W tą wyjątkową noc świętojańską spotykamy się aby chłonąć dźwięki dub’u w zupełnie innych okolicznościach przyrody niż zazwyczaj, dla znudzonych klubowym klimatem i dusznymi wnętrzami piwnic szykujemy konkretną odmianę. 33 już Dub Temple meeting odbedzie się na otwartej przestrzeni, a konkretnie dziedzińcu Fortu nr 7. Gościem specjalnym będzie Paul Fox, założyciel Shades Of Black,...więcej »

wydarzenia - Letnie Falowanie - dzień 2

Letnie Falowanie - dzień 2 - 2012-06-23 - wiele - plaża nad Jeziorem Wielewskim

Letnie Falowanie 2012 – 5 edycja! Lista wykonawców, którzy wystąpią w tym roku na Letnim Falowaniu jest niemal kompletna. Impreza ponownie odbędzie się w miejscowości Wiele nad Jeziorem Wielewskim, w malowniczym miejscu na Kaszubach. Wystąpią najlepsze polskie zespoły roots reggae, czyli: legendarny, obchodzący swoje 30 lecie BAKSHISH, kultowa i promująca swoją nową płytę JAFIA...więcej »

wydarzenia - Reggaeland Promo Tour

Reggaeland Promo Tour - 2012-06-24 - Toruń - Rynek Staromiejski

22 czerwca rusza trasa koncertowa zapowiadająca płocki Festiwal Reggaeland. Jej headlinerem będzie zespół Eastwest Rockers. Zagra także czołówka polskich DJ-ów reggae. Trasa rozpocznie się 22 czerwca w łódzkim OFF Piotrkowska Center, dzień później odwiedzi Warszawę (Miasto Cypel), 24 czerwca zawita na Rynek Staromiejski w Toruniu. Eastwest Rockers | Kuba 1200 | Junior Stress | Wuj...więcej »

wydarzenia - SKA DYKTATOR & friends

SKA DYKTATOR & friends - 2012-06-28 - Warszawa - InDecks

NOC PRZYJEMNOŚCI w IN DECKS-ie! SKA DYKTATOR & friends na żywo: zespół Good Revision! GOŚCIE SPECJALNI: Przemysław "Jah Jah" Frankowski oraz wschodząca gwiazda stołecznej nawijki - Szprancyl Szalony Nawijacz! Start g. 20:00 Wjazd: od 22.00 - 5zł SKA-Dyktator aka Wielki Imperator albo po prostu - Pan i Władca. (Ska / Soul / Swing) Wszechswiat <a...więcej »

Skadyktator & Cytrynki - 2012-06-30 - Wrocław - Cafe Calambur

Pierwszy raz we Wrocławiu! Pochodzące z tropikalnych Wysp Bouveta, wcielenie czystego Ducha Ska! 7 Wyjątkowych Cytrynek i On - Skadyktator -"Jedyny Dyktator, którego kochają wszyscy." Ska, rocksteady, rhytm`n`blues, reggae. Śnieżynki zagrają tylko dla Ciebie! I nic ci nie pomoże żadna księga Nie! Jeśli Twoje ciało nie rusza się! Skarewolucyjna Skadyktatura...więcej »