Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - wrzesień 2012

wydarzenia - REGGAE NIGHT

REGGAE NIGHT - 2012-09-08 - Gdańsk - Cockney Pub

Pozytywne wibracje w trójkolorowych barwach, czyli impreza w klimatach REGGAE-ROOTS-DUB !!! REGGAE-ROOTS Wyprawa w świat, gdzie muzyka prowadzona transowym rytmem bębnów nakłada się na bicie serca po to, aby wiodąca w tekstach myśl o równości i sprawiedliwości społecznej zsynchronizowała się z duchem rebelii w Tobie. Wzmacnia i relaksuje... DUB Wyprawa w nieznane, gdzie każdy dżwięk jest zaproszeniem w podróż bez adresu docelowego. Wsłuchaj się w ciszę, daj się ponieść wyobrażni. Nie oczekuj, zostaw za sobą czasoprzestrzeń...więcej »

wydarzenia - MiSanDao

MiSanDao - 2012-09-12 - Kraków - Kot Karola

Zapraszamy na kocert czołowego przedstawiciela nurtu Street Punk w Chinach! Czwórka skośnookich chłopaków z Pekinu zapewni ponad godzinę przedniej zabawy. Zespół został założony w Pekinie w 1999 roku. To napopularniejszy street punkowy zespół z Państwa Środka. W 2004 muzycy zespołu zorganizowali Open Air Punk Music Day w Pekinie. Jeden z pierwszych punkowych festiwali w Chinach. W...więcej »

wydarzenia - MiSanDao + Ziggie Piggie, Skadyktator i Robert Brylewski

MiSanDao + Ziggie Piggie, Skadyktator i Robert Brylewski - 2012-09-13 - Warszawa - Progresja

Wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić jak wielka i bezgraniczna jest moc takich zjawisk jak "oi", "ska","street punk" i "working class". Zespół MISANDAO został założony w Pekinie w 1999 roku przez najbardziej znanego chińskiego skinheada, Lei Juna. To napopularniejszy street punkowy zespół z Państwa Środka. W 2004 muzycy zespołu zorganizowali Open Air Punk...więcej »

wydarzenia - 6T's Club All-nighter! Vol. 1 w Salonie Gier/Warszawa

6T's Club All-nighter! Vol. 1 w Salonie Gier/Warszawa - 2012-09-14 - Warszawa - Salon Gier

6T's Club All-nighter! Vol. 1 Czy to northern soul, ska czy wkurzeni, hałaśliwi modsi ze swoimi gitarami - muzyka lat 60. miała energię, której próżno szukać gdziekolwiek dzisiaj. 6T's Club uparcie od ponad 5 lat tę ideę propaguje i udowadnia kolejnymi imprezami. Oto ich kolejny pomysł - cykl, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi będą przypominać wszystko to, co najlepsze z muzyki...więcej »

wydarzenia - Koncert dla Żaby

Koncert dla Żaby - 2012-09-14 - Warszawa - CDQ

KONCERT DLA ŻABY - gitarzysty Konopians i Ziggie Piggie, filaru zagłębiowskiej sceny jamajskiej. Nasz kolega i wspólny znajomy Żaba (Adam), były gitarzysta " Konopians-ów " zagrał również na 1 płycie "Ziggie Piggie", od kilku lat jest ciężko chory na Boreliozę*. W związku z tym organizujemy koncert, na którym wystąpią: Ziggie Piggie Skadyktator Brylewski The Bartenders Groove...więcej »

wydarzenia - The Bartenders - III SIELECKI FESTYN SĄSIEDZKI

The Bartenders - III SIELECKI FESTYN SĄSIEDZKI - 2012-09-15 - Warszawa - Park Sielecki

Partnerstwo dla Mokotowa MOJE SIELCE zaprasza na: III SIELECKI FESTYN SĄSIEDZKI 15 września (sobota) Park Sielecki Festyn w godz. 14.00-17.00 / Dancing w godz. 18.00-21.00 (Park za kościołem przy ul. Chełmskiej 23) -------------------------------------------------------------- |SCENA| Od godz. 14.30 FESTYN Kapela Czerniakowska, animacje oraz występy najmłodszych...więcej »

wydarzenia - PinUp Rec.

PinUp Rec. - 2012-09-15 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Zagrają pięknie: KULTURALNY [Dubtwice] BOSS-tone aka Pan Kukumba [The Balangers] rock'n'roll | rockabilly | ska | swing Start: 21:00 Wstęp wolny! FB www.facebook.com/events/434936746548012więcej »

wydarzenia - Rebel SKA Fest

Rebel SKA Fest - 2012-09-15 - Chorzów - Rebel Garden Cafe

Zapraszamy na pierwszą edycję "Rebel SKA Festu" w chorzowskim Rebel Garden Cafe. Zagrają dla Was DRENKROM ze Skrzyszowa oraz TE SKAPSIE z Piekar Śląskich. Drenkrom (Skrzyszów) www.drenkrom.band.pl Te Skapsie (Piekary Śląskie) www.myspace.com/teskapsiewięcej »

wydarzenia - Kuchnia Jamajska

Kuchnia Jamajska - 2012-09-21 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Panie i Panowie, Bracia i Siostry, Po roku nieobecności powraca Kuchnia Jamajska! Najnowsze winylowe placki, stare sprawdzone przepisy na kulinarny hit, cała masa różnych jamajskich wypieków! Szef kuchni obiecuje przywieźć ze sobą kilogramy wysmażonych tjunów, a wszystko podane z analogowej patelni. KULTURALNY Szef Kuchni [Dubtwice] <A...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE # 36 – Brigadier JC (UK)

DUB TEMPLE # 36 – Brigadier JC (UK) - 2012-09-22 - Kraków - Alchemia ul. Estery 5

DUB TEMPLE # 36 – Brigadier JC (UK) Brigadier JC / Dub Stance, Roots Corner (UK) Dubseed Sound System / Kraków Tomana / Natura Unite / Kraków Bush Doktah / Kraków Brigadier JC / Dub Stance, Roots Corner (UK) Brigadier JC Brigadier JC to wychowanek francuskich reggae/dub’owych...więcej »

wydarzenia - Shake a Leg… …to groovy sound of Reggae, Ska and Rocksteady

Shake a Leg… …to groovy sound of Reggae, Ska and Rocksteady - 2012-09-22 - Łódź - Pub Lumumbowo

Zapraszamy Was na kolejną imprezę przy najlepszych gatunkach muzyki tanecznej jakie kiedykolwiek powstały czyli Ska, Rocksteady i Early Reggae. Znów sprawimy że zakręcicie biodrami i potrząśniecie… …dużą dawkę najlepszej winylowej selekcji zapewnią Wasi ulubieńcy z Hot Shot czyli Japko i Irek. Tak więc zapraszajcie znajomych i przybywajcie licznie. Do zobaczenia na...więcej »

wydarzenia - reCovers, CT Tones, Skadyktator & Cytrynki

reCovers, CT Tones, Skadyktator & Cytrynki - 2012-09-22 - Warszawa - PunktRadioLuxemburg

UWAGA UWAGA WARSZAWA! Skarewolucyjna Skadyktatura Skadyktatora przedstawia: 22.09 (sobota!) PunktRadioLuxemburg! start 19. RECOVERS (Olsztyn ex Skauci!) - ska, rocksteady, acoustic CT TONES (ex Skapoint) - early reggae SKADYKTATOR & CYTRYNKI (wiadomo!) - ska! Skarewolucja w Klubie Punkt Radio Luxemburg! To będzie spotkanie muzykow, którzy odcisnęli juz swój ślad na...więcej »