HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - październik 2012

wydarzenia - SKADYNAMIT! Skadyktator i Jego Kosmiczne Combo + Plus Fish (rus)

SKADYNAMIT! Skadyktator i Jego Kosmiczne Combo + Plus Fish (rus) - 2012-10-11 - Warszawa - InDecks

GROOBY TYDZIEŃ vol III w IN DECKS-ie! Czwartek 11 Października 2012 SKADYNAMIT! SKABOOM! Wyjątkowa Noc Przyjemności! Na żywo: Ska Dyktator i Jego Kosmiczne Combo / Plush Fish (RUS) goście: Syntopa Sound & Diego & Earl Jacob Szprancyl Szalony Nawijacz/Ania Iwanek/Rastamaniek Start: 20.00 Wstęp: wolny! Noc Przyjemności Wyspa Świadomości w każdy Czwartek w Klubie Indeks! W Groobym Tygodniu ta Noc musi być WYJĄTKOWA! Dlatego zaprosiliśmy wielu wspaniałych gości! Na żywo zagrają: Plush Fish (ska-punk / skate-punk) Moskwa <a...więcej »

wydarzenia - REGGAEnarracja

REGGAEnarracja - 2012-10-12 - Warszawa - Klub Regeneracja

Karma Sound - Replay Selecta - to zajawka i miłość do muzyki. Dawanie jej innym oraz popularyzacja. Reggae narracja to opowieść o reggae, o jej historii, teraźniejszości i przyszłości. Spektrum jamajskiej muzyki rozrywkowej przedstawia Karma Sound. Karma Sound - Replay Selecta REGGAE narracja w Regeneracji 12...więcej »

wydarzenia - DUB THERAPY # 6 ::: Rise Up! Sound System spotyka Bass Invaders

DUB THERAPY # 6 ::: Rise Up! Sound System spotyka Bass Invaders - 2012-10-12 - Olsztyn - Nowy Andergrant

Zapraszamy 12 października na szóstą odsłonę DUB THERAPY do Olsztyna! Tym razem swój ciężki ekwipunek do Andera z Częstochowy przytargają RISE UP SOUND SYSTEM, aby wspólnie z gospodarzami Bass Invaders zafundować wszystkim solidną dawkę roots & culture! www.andergrant.com RISE UP! SOUND SYSTEM Rise up! to trzech przyjaciół (Kingman, Zmora,...więcej »

wydarzenia - 5 URODZINY FEEL LIKE JUMPING SOUND SYSTEM

5 URODZINY FEEL LIKE JUMPING SOUND SYSTEM - 2012-10-12 - Toruń - klub NRD

Feel Like Jumping Presents... Zapraszamy na imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu NRD w Toruniu. Jest to wyjątkowa impreza ponieważ w piątek 12 października 2012 roku będziemy świętować 5-te urodziny sound systemu Feel Like Jumping oraz 50 lat jak Jamajka uzyskała niepodległość. Na głównej scenie tego wieczoru rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą: 5 czołowych dee...więcej »

wydarzenia - REGGAE NIGHT

REGGAE NIGHT - 2012-10-13 - Gdańsk - COCKNEY

Pozytywne wibracje w trójkolorowych barwach, czyli impreza w klimatach REGGAE-ROOTS-DUB !!! REGGAE-ROOTS Wyprawa w świat, gdzie muzyka prowadzona transowym rytmem bębnów nakłada się na bicie serca po to, aby wiodąca w tekstach myśl o równości i sprawiedliwości społecznej zsynchronizowała się z duchem rebelii w Tobie. Wzmacnia i relaksuje... DUB Wyprawa w nieznane, gdzie każdy...więcej »

wydarzenia - Skambomambo

Skambomambo - 2012-10-13 - Łódź - Stereo Krogs Klub Muzyczny

13.10.2012 Koncert SKAMBOMAMBO Stereo Krogs Klub Muzyczny Łódz godz. 20:00, wstęp: 5 zł "HAPPY HOURS" od 18:00 do 20:00 piwo po 4 zł skambomambo.pl www.facebook.com/SkambomamboSKMB FB www.facebook.com/events/362602033828188więcej »

wydarzenia - REGGAE CHANNEL with KACEZET

REGGAE CHANNEL with KACEZET - 2012-10-13 - Chełmno - klub Jamaica, ul. Grudziądzka 17

Zapraszamy w sobotę 13 października na pierwszą edycję imprez i koncertów przy gorących klimatach z Jamajki do klubu muzycznego Jamaica w Chełmnie. Podczas REGGAE CHANNEL koncert zagra jeden z najciekawszych wokalistów sceny reggae (i nie tylko) w Polsce - KACEZET. Podczas imprezy poprzez jamajskie style muzyki reggae, dancehall, rocksteady i ska poprowadzi was FreedomSound z Feel Like...więcej »

wydarzenia - Madness Festival vol. V

Madness Festival vol. V - 2012-10-13 - Wrocław - Madness

Ideą festiwalu jest promocja młodych zespołów, które będą mogły pokazać się szerszej publiczności. W tegorocznej edycji wystąpi pięć młodych, ambitnych zespołów z kraju jak i z zagranicy oraz jeden staruszek rodzimego ska. Będziemy bawić się przy klimatach Ska, Reggae, Rocksteady, Punk, Rock’N’Roll. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Skład festiwalu: FAZA (Polska /...więcej »

wydarzenia - Plush Fish (RUS)

Plush Fish (RUS) - 2012-10-14 - Wrocław - Madness

Kapela Plush Fish powstała w 2000 roku. Nieustannie eksperymentowała z róźnymi stylami muzyki: hip-hop, funk, reggae czy hardcore. W ostatnim roku ukształtowała się struktura Plush Fish. Choć trudno ich twórczość ograniczyć tylko do ska-punk wspomaganego instrumentami. W muzyce Plush Fish możemy usłyszeć również reggae, hardcore, emo. Kapela ta Organizowała wiele eventów w Moskwie i...więcej »

wydarzenia - The Movement (dk) + Ne!budeme + gość

The Movement (dk) + Ne!budeme + gość - 2012-10-14 - Ostrava [Czechy] - BARRÁK music club

Euphory Production zaprasza na pierwszy w Ostravie koncert duńskich modsów z THE MOVEMENT. Zespól będzie promował swój nowy, wydany w tym roku, album "Fools Like You". W trakcie swojej europejskiej trasy odwiedzą także Niemcy, Austrię, Hiszpanię, Chorwację, Francję i Słowację. Jeśli lubisz rock'n'rolla z rytmami ska to musisz wpaść na ten koncert. <a...więcej »

wydarzenia - Reggae w Klubokawiarni GRAM!

Reggae w Klubokawiarni GRAM! - 2012-10-19 - Warszawa - Klubokawiarnia GRAM

Big up! 19 Października 2012 Piątek Kolejny już raz KARMA Sound / Replay selecta będzie popularyzował muzykę serc! Oprawa muzyczna: KARMA Sound / Replay selecta www.facebook.com/pages/Karma-Sound/339132696182463 Klubokawiarnia GRAM <a...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE # 37 - TWILIGHT CIRCUS (NL)

DUB TEMPLE # 37 - TWILIGHT CIRCUS (NL) - 2012-10-19 - Kraków - C.W. Parbat, ul. Romanowicza 6a

Zapraszamy serdecznie po raz kolejny do Centrum Wspinaczkowego Parbat na 37 odsłone Dub Temple. Gościem specjalnym wieczoru będzie Ryan Moore czyli legendarny i super płodny producent muzyki dub z holenderskiego Nijmegen: TWILIGHT CIRCUS, który zabierze nas w magiczną podróż przez szerokie spektrum muzyki dub prezentując zgoła odmienną od „wyspiarskiej” szkołe grania. Obok...więcej »

wydarzenia - PinUp Rec.

PinUp Rec. - 2012-10-19 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Zagrają nam pięknie: FARMER [The Jet-Sons] BOSS-tone [The Balangers] rock'n'roll | rockabilly | ska | swing Start: 21:00 Wstęp wolny! FB www.facebook.com/events/145999938878065 więcej »

wydarzenia - FIRE CORNER ! REGGAE/SOUL ALL NIGHTER

FIRE CORNER ! REGGAE/SOUL ALL NIGHTER - 2012-10-20 - Olsztyn - Carpenter Inn

Zregenerowani i pełni sił wracamy po wakacyjnej przerwie. Sezon otwieramy wizytą niepowtarzalnych selektorów zza zachodniej granicy. Po raz pierwszy w Polsce, prosto z Berlina - Old Fashioned RudeBoys czyli selektorzy Boss Bread oraz Soul Vendor. Ze stolicy Katalonii dotrze także, znany już olsztyńskiej publiczności, Bigger Boss Sound. Gości wesprą standarowi gracze - Real Cool Sound,...więcej »

wydarzenia - Carribbean - Balkan Connection

Carribbean - Balkan Connection - 2012-10-24 - Warszawa - Bazar, ul. Okrzei 26 (róg Jagiellońskiej)

Przyjemne, gładkie i tematyczne połączenie kultur Karaibów i Bałkanów. Powiecie dwa inne gatunki? Ja odpowiem - Nie! Oba gatunki tak różne od siebie i jednocześnie tak podobne mają swoje korzenie, głębokie, mistyczne, instrumentalne. 24 Października 2012 Środa Info: Bałkany Do krajów bałkańskich zalicza się Albanię, Bośnię i Hercegowinę, Bułgarię, Czarnogórę, Grecję, Kosowo,...więcej »

wydarzenia - Kuchnia Jamajska - Halloweed Edition

Kuchnia Jamajska - Halloweed Edition - 2012-10-31 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Kolejna edycja 'Kuchni Jamajskiej' Jak zwykle 100% vinylowa selekcja, dużo basowych przypraw dla wyraźnego smaku oraz odrobinę junglowych ciastek. Gotuje na żywo: KULTURALNY Szef Kuchni [Dubtwice] reggae / dub / jungle www.mixcloud.com/dawidramone/kulturalny-kulturalne-reggae Start: 21:00...więcej »