The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - listopad 2012

wydarzenia - Skaferlatine

Skaferlatine - 2012-11-02 - Bogatynia - Bogatyński Ośrodek Kultury

Wielki powrót po latach! Po rozpadzie kilkanaście lat temu w doskonałej formie i w starym składzie powraca jeden z czołowych zespołów ska w Europie Skaferlatine. Jedyny koncert w Polsce zespół zagra w Bogatyni. To tutaj dokładnie 12 lat temu zagrali swój ostatni polski koncert tuż przed zawieszeniem działalności. Dziś wracają ze zdwojoną siłą! Bogatynia, Bogatyński Ośrodek Kultury Ul. II Armii Wojska Polskiego 1 www.bok.art.pl Bilety: 30 PLN przedsprzedaż do 30.10.2012 w kasie BOK Bogatynia 40 PLN na...więcej »

wydarzenia - ZEBRA SOUND SYSTEM - koncert promujący nowy album

ZEBRA SOUND SYSTEM - koncert promujący nowy album "Electronic Heart" - 2012-11-02 - Toruń - NRD

ZEBRA SOUND SYSTEM - koncert promujący nowy album "Electronic Heart" before / after / support FreedomSound (Feel Like Jumping) Zebra dojrzała i wydobywa się z sieci, zręcznie wymykając się prostym kwalifikacjom. Pytania o krążek właśnie przestały być bez sensu – „Electronic Heart” już 13.10.2012 pojawi się w sklepach ! 02.11.2012 (piątek) Toruń "NRD" ul....więcej »

wydarzenia - Ska Reggae Zaduszki z ReCovers Band!

Ska Reggae Zaduszki z ReCovers Band! - 2012-11-03 - Olsztyn - Irish Pub Carpenter Inn (Stare miasto 3)

W najbliższy sobotni wieczór ReCovers Band i Irish Pub Carpenter Inn zapraszają wszystkich którzy chcą uczcić pamięć dobrej muzyki i najpiękniejszych piosenek świata wymordowanych przez Crazy Froga, Gangbang Style i Celine Dion... Zagramy na żywo utwory takich legend jak: Laurel Aitken,The Pioneers,Toots And The Maytals, Symarip, Ken Boothe, Max Romeo, Kinks, Roy Ellis,...więcej »

wydarzenia - ZEBRA SOUND SYSTEM - koncert promujący nowy album

ZEBRA SOUND SYSTEM - koncert promujący nowy album - 2012-11-03 - Bydgoszcz - Mózg

ZEBRA koncert promujący nowy album "Electronic Heart" before / after / support FreedomSound (Feel Like Jumping) Zebra dojrzała i wydobywa się z sieci, zręcznie wymykając się prostym kwalifikacjom. Pytania o krążek właśnie przestały być bez sensu – „Electronic Heart” już 13.10.2012 pojawi się w sklepach ! 03.11.2012 (sobota) Bydgoszcz "Mózg" ul. Gdańska 10 <a...więcej »

wydarzenia - Carribbean - Balkan Connection

Carribbean - Balkan Connection - 2012-11-07 - Warszawa - Bazar, ul. Okrzei 26 (róg Jagiellońskiej)

Carribbean - Balkan Connection Przyjemne, gładkie i tematyczne połączenie kultur Karaibów i Bałkanów. Powiecie dwa inne gatunki? Ja odpowiem - Nie! Oba gatunki tak różne od siebie i jednocześnie tak podobne mają swoje korzenie, głębokie, mistyczne, instrumentalne. 7 Listopada 2012 Środa BAZAR <A...więcej »

wydarzenia - LA CASA BANCALE - jedyny koncert w Polsce!!!

LA CASA BANCALE - jedyny koncert w Polsce!!! - 2012-11-08 - Łódź - Oberża Folkowa Zapiecek

Oberża Folkowa Zapiecek i Hot Shot Sound mają zaszczyt zaprosić na jedyny w Polsce koncert francuskiego zespołu LA CASA BANCALE. Do Łodzi przyjadą 8 listopada by po raz drugi wystąpić Polsce, w Zapiecku. Gościliśmy ich w maju 2009 roku. Po trzech latach wracają! Koncerty zespołu to muzyczna uczta dla miłośników ska, reggae, rock steady, dubu, jazzu i chanson. Ich muzykę przepełnia...więcej »

wydarzenia - Sari Ska Fest 2012

Sari Ska Fest 2012 - 2012-11-09 - Żory - Scena na Starówce

Kolejna edycja festiwalu muzyki ska i reggae Sari Ska Fest 2012 cyklicznie co roku. Data 9 listopada 2012. Startujemy o 18:00, W tym roku impreza nie odbędzie się na hali sportowej a na Scenie na Starówce w Żorach. Obsada doborowa jak zwykle :D Wjazd 10 zł.więcej »

wydarzenia - REGGAE NIGHT

REGGAE NIGHT - 2012-11-10 - Gdańsk - COCKNEY

Pozytywne wibracje w trójkolorowych barwach, czyli impreza w klimatach REGGAE-ROOTS-DUB !!! REGGAE-ROOTS Wyprawa w świat, gdzie muzyka prowadzona transowym rytmem bębnów nakłada się na bicie serca po to, aby wiodąca w tekstach myśl o równości i sprawiedliwości społecznej zsynchronizowała się z duchem rebelii w Tobie. Wzmacnia i relaksuje... DUB Wyprawa w nieznane, gdzie każdy...więcej »

wydarzenia - Jamajski Bazar

Jamajski Bazar - 2012-11-14 - Warszawa - Bazar

Jamajski BAZAR Czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na bazarze muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. 14 Listopada 2012 Środa BAZAR www.facebook.com/pages/Bazar-Klub/280522025349231 ul. Okrzei 26 ( róg Jagiellońskiej ) Start: 19:00 Wstęp:...więcej »

wydarzenia - Netka & Jahbaray selekta

Netka & Jahbaray selekta - 2012-11-15 - Toruń - Carpe Diem

Netka & Jahbaray selekta trasa promująca nową epkę „Miasto” Netka - młoda wokalistka zaczynająca swą przygodę z muzyką reggae. Początkowo związana z nieco cięższymi klimatami. Wystąpiła na płycie zespołu Czosnek wydanej w 2009 przez niezależne wydawnictwo Nikt Nic Nie Wie. W tym momencie pracuje nad epką i teledyskiem, które ukażą się początkiem października....więcej »

wydarzenia - VESPA Live After Death 2012 Tour

VESPA Live After Death 2012 Tour - 2012-11-16 - Świnoujście - Jazz Club Scena

VESPA Live After Death, czyli po porzuceniu przez Alicję i Kanistra, setkach godzin kłótni o pieniądze i 493 przesłuchaniach wokalistek, trębaczy i technicznych Twój ulubiony zepsół powraca zza grobu!!! Na początku 2012 roku najpopularniejszy polski zespół ska, szczecińska Vespa, zagrał serię koncertów, którymi żegnał się z wieloletnią wokal istką i saksofonistką grupy –...więcej »

wydarzenia - Before Wroc Love

Before Wroc Love - 2012-11-16 - Wrocław - klub K-12

Doczekaliśmy się - jest! Impreza przed festiwalem / koncertami One love. Wrocław, a w szczególności klub K-12 wybrzmi muzyką: Roots Reggae Raggamuffin Nie dajcie się namawiać, na tej imprezie po prostu trzeba być! To doskonały moment na popularyzację gatunku muzycznego, jak i rozgrzewkę przed festiwalem i koncertami. Zapraszanie znajomych i udostępnianie wydarzenia...więcej »

wydarzenia - ENCHANTIA w CDQ - koncert premierowy debiutanckiej płyty

ENCHANTIA w CDQ - koncert premierowy debiutanckiej płyty - 2012-11-16 - Warszawa - CDQ

Właśnie ukazała się długo oczekiwana debiutancka płyta Enchantii. Z tej okazji, po długiej przerwie zespół znowu spotyka się by zagrać dwa koncerty w rodzinnej Gdyni i w Warszawie. Do tej pory ukazały się nieliczne nagrania tego projektu, m.in na składance "Rastastacja vol.3" z piosenką "Soulution". Enchantia zagrała wiele koncertów w Polsce, np. na festiwalu Heineken Open'er,...więcej »

wydarzenia - Skambomambo + Nadmuhy

Skambomambo + Nadmuhy - 2012-11-16 - Wrocław - Alive

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY NA Ska Made in Pol-ska. Klub ALIVE, Wrocław, 16.11.2012 (piątek) Wejście od g. 19:00 STARTUJEMY O 20:00 !!! Skambomambo powracające z tras koncertowych po UK i Niemczech zagra utwory z najnowszej płyty "Made to Specification", przeboje z pierwszej płyty "Made in Polska" oraz parę ulubionych coverów SKA. Wstęp 10 zł przedsprzedaż 15 zł w dniu...więcej »

wydarzenia - VESPA Live After Death 2012 Tour

VESPA Live After Death 2012 Tour - 2012-11-17 - Szczecin - Patio

17 listopada 2012 (sobota), o godzinie 20.00, Vespa zaprasza do Klubu Patio, przy ul. Podgórnej 63 w Szczecinie na koncert w ramach VESPA Live After Death 2012 Tour. VESPA Live After Death, czyli po porzuceniu przez Alicję i Kanistra, setkach godzin kłótni o pieniądze i 493 przesłuchaniach wokalistek, trębaczy i technicznych Twój ulubiony zepsół powraca zza grobu!!! Na początku...więcej »

wydarzenia - ENCHANTIA - koncert premierowy debiutanckiej płyty

ENCHANTIA - koncert premierowy debiutanckiej płyty - 2012-11-17 - Gdynia - Desdemona

Właśnie ukazała się długo oczekiwana debiutancka płyta Enchantii. Z tej okazji, po długiej przerwie zespół znowu spotyka się by zagrać dwa koncerty w rodzinnej Gdyni i w Warszawie. Do tej pory ukazały się nieliczne nagrania tego projektu, m.in na składance "Rastastacja vol.3" z piosenką "Soulution". Enchantia zagrała wiele koncertów w Polsce, np. na festiwalu Heineken Open'er,...więcej »

wydarzenia - Litza zaprasza na LuxFest - nowy festiwal muzyczny w Poznaniu!

Litza zaprasza na LuxFest - nowy festiwal muzyczny w Poznaniu! - 2012-11-17 - Poznań - Arena

Luxtorpeda, Myslovitz, Maleo Reggae Rockers, 52 Dębiec, Mokrofon i Arka Noego wystąpią w poznańskiej Arenie 17 listopada w ramach festiwalu LuxFest. http://www.youtube.com/watch?v=taK0-UIVrYw - Tworzymy tę imprezę sami, bez wielkich agencji koncertowych. Chcemy, żeby zagrały na niej zespoły, które w swych tekstach mówią o...więcej »

wydarzenia - Potańcówka toruń-SKA vol. 1: CT-Tones (ex. Skapoint) + after-ska party

Potańcówka toruń-SKA vol. 1: CT-Tones (ex. Skapoint) + after-ska party - 2012-11-17 - Toruń - Dwa Światy

Zapraszamy na pierwszą część cyklicznych imprez ska w piernikowym mieście. Na pierwszy ogień idzie CT-Tones (ex. Skapoint)! CT-Tones www.facebook.com/CT.Tones Początki CT-Tones sięgają zamierzchłych czasów. Historia tego zespołu wywodzi się od trójki muzyków zespołu Skapoint. Owa trójka to Adam, Maciek, i Wojtek. Po latach, odkąd...więcej »

wydarzenia - Jamajski Rum

Jamajski Rum - 2012-11-22 - Toruń - Carpe Diem

JAMAJSKI RUM Czyli w co w drugi czwartek wszystko co najlepsze w muzyce jamajskiej w klubie carpe diem Zapraszamy na jedyną w Toruniu cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek wszystko co najlepsze w muzyce jamajskiej czyli reggae, dancehall, ska, rocksteady, dub, ragga jungle ;...więcej »

wydarzenia - Konopians

Konopians - 2012-11-22 - Poznań - Scena Pod Minogą

BEFORE / AFTER : Jahvigation Sound (Roots Dub Dancehall & More) KoNoPiAnS to jeden z bardziej oryginalnych i rozpoznawalnych zespołów reggae na polskiej scenie. Grają od 1996 roku. Swoją muzykę określają jako 'Old.School.Reggae! - Są jednym z pierwszych zespołów w kraju grających mixture Ska, EarlyReggae, Rocksteady, utrzymaną w klasycznym jamajskim stylu, brzmienu i inspiracji!...więcej »

wydarzenia - Reggae w Mieście

Reggae w Mieście - 2012-11-24 - Warszawa - Miasto

Reggae wraca do MIASTA! Pierwsza i na razie jedyna jamajska impreza cykliczna w każdą sobotę! Klub MIASTO wybrzmi: rocksteady reggae roots rub a dub dancehall ska dub Czyli typowa jamajka w środku MIASTA! Imprezę prowadzi: Gościnnie: Netka & Jahbaray Selekta Karma Sound <A...więcej »

wydarzenia - BAKSHISH 4-I-ver tour 2012. premiera płyty i 30. ur. zespołu!

BAKSHISH 4-I-ver tour 2012. premiera płyty i 30. ur. zespołu! - 2012-11-24 - Warszawa - FonoBar

24.11 BAKSHISH 4-I-ver tour 2012. premiera płyty i 30. ur. zespołu! + afterp/before DUB CENTER czyli ROOTS MELODY + ETA HOX + KGS + JAH LOVE f.FRITZ [Warszawa] Klub FonoBar Wawelska 5, Warszawa, Poland wejście 20:00 bilety 20 pln (przedsprzedaż) 30pln (w dniu koncertu) bilety w przesprzedaży w sieci TICKETPRO FB - <A...więcej »

wydarzenia - Skampararas + Las Melinas + Skadyktator Quartet

Skampararas + Las Melinas + Skadyktator Quartet - 2012-11-24 - Warszawa - Klub Punkt & Radio Luxembourg

No One Likes Us prezentuje: 24 Listopada 2012 Klub Punkt & Radio Luxembourg ul. Górczewska 67 Warszawa SKAMPARARAS - legenda sceny - zespół grał ostatni raz w Warszawie 10 lat temu!! Skampararas skupia się na jamajskim brzmieniu porywając słuchaczy do tańca przy dynamicznych, przebojowych kompozycjach utrzymanych w stylistyce współczesnego ska, jak i bardziej...więcej »

wydarzenia - BAKSHISH 4-I-ver tour 2012. premiera płyty i 30. ur. zespołu!

BAKSHISH 4-I-ver tour 2012. premiera płyty i 30. ur. zespołu! - 2012-11-25 - Gomunice - Bogart

Legendarny Bakshish celebrując swoje 30-lecie promuje swój najnowszy album "4Iver", którego premiera już 17 listopada 2012! Minęło już 12 lat od momentu ukazania się ostatniej płyty zespołu Bakshish zatytułowanej „B-3” , która szybko zyskała miano klasyki polskiego reggae. Przez te 12 lat byliśmy świadkami wielu zdarzeń, przemian na świecie, co również miało...więcej »

wydarzenia - Jamajski BAZAR

Jamajski BAZAR - 2012-11-28 - Warszawa - Bazar, ul. Okrzei 26 (róg Jagiellońskiej)

Jamajski BAZAR Czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na bazarze muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. 28 Listopada 2012 Środa BAZAR ul. Okrzei 26 ( róg Jagiellońskiej ) Start: 19:00 Wstęp: Wolny Imprezę prowadzi: Karma Sound <a...więcej »

Aszton play reggae inna nrd - 2012-11-28 - Toruń - NRD

Aszton - selektor pochodzący ze Starogardu Gdańskiego. Karierę w świecie muzyki zapoczątkował jako prezenter w radiu Rastastacja.pl. Jego zamiłowania muzyczne to: roots reggae , reggae i lovers rock z lat 70' , rub-a-dub, early dancehall, early ragga, modern lovers rock z lat 80' (głównie do roku 84') oraz ragga i dancehall lat 90' a także oryginal dub, dubwise, digital dancehall. 100%...więcej »

Andrzejkowe Ska&Reggae'Night! czyli Andrzej podaj klucze! KoNoPiAnS! JAHVIGATION-debiut! - 2012-11-30 - Sosnowiec - 2doors

Zagrają: K o N o P i A n S -oldSchoolReggae*Live! J A H V I G A T I O N! (Raggamuffin) -debiut afterPArty: RootsFada*SoundSystem (roots,dub,digital) ---------------------------- Przygotowujemy dużo andrzejkowych niespodzianek dla wszystkich prawdziwych PsychoFansuff!!! ---------------------------- K o N o P i A n S -*OldSchoolReggae* band z Zagłębia! Jeden z bardziej...więcej »

wydarzenia - Pablopavo & Earl Jacob [Ska-Reggae Fever]

Pablopavo & Earl Jacob [Ska-Reggae Fever] - 2012-11-30 - Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu

Panie i Panowie, jeszcze ekipa SKA-REGGAE FEVER nigdy nie gościła takich zacnych gości! Wystąpią z nami PABLOPAVO i EARL JACOB. Zapowiada się ciekawy...więcej »