HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - grudzień 2012

wydarzenia - REGGAE NIGHT

REGGAE NIGHT - 2012-12-01 - Gdańsk - COCKNEY

Pozytywne wibracje w trójkolorowych barwach, czyli impreza w klimatach REGGAE-ROOTS-DUB !!! REGGAE-ROOTS Wyprawa w świat, gdzie muzyka prowadzona transowym rytmem bębnów nakłada się na bicie serca po to, aby wiodąca w tekstach myśl o równości i sprawiedliwości społecznej zsynchronizowała się z duchem rebelii w Tobie. Wzmacnia i relaksuje... DUB Wyprawa w nieznane, gdzie każdy dżwięk jest zaproszeniem w podróż bez adresu docelowego. Wsłuchaj się w ciszę, daj się ponieść wyobrażni. Nie oczekuj, zostaw za sobą czasoprzestrzeń...więcej »

wydarzenia - Dancehall w Mieście

Dancehall w Mieście - 2012-12-01 - Warszawa - Miasto

Mamy jesienno-zimowe przesilenie, mrozem i śniegiem jeszcze nie wali. Jednak w oczekiwaniu na zimowe uderzenie jesteśmy przygotowani lepiej od służb miejskich! Mamy dla Was konkretną rozgrzewkę, gorącą imprezę, która uświetni pierwszy dzień warsztatów One Love Academy z Latonya Style, która przyjechała do nas prosto z Jamajki! *W planie imprezy: - zawody Dance Off, sędziowane przez...więcej »

wydarzenia - FIRE CORNER!! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.7

FIRE CORNER!! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.7 - 2012-12-01 - Olsztyn - Carpenter Inn

Zanim Mikołaj w swoje imieniny zawita do Waszych domostw, my jako pierwsi obdarujemy Was prezentami. 1 grudnia, w olsztyńskim Carpenter Inn ponownie rozgrzeją Was największe przeboje ska/reggae/rocksteady i soulu. Tym razem oprócz Real Cool Sound Dannyego moda i Huskyego usłyszycie FATTY FATTY oraz BIGGER BOSS SOUND. Serdecznie zapraszamy i obiecujemy, że jedyną rzeczą jakiej będziecie...więcej »

wydarzenia - The Void Union + Gentlemen´s Club

The Void Union + Gentlemen´s Club - 2012-12-03 - Ostrava [Czechy] - BARRÁK music club

3 grudnia do BARRÁK music clubu w czeskiej Ostravie (niecałe 20 km od polskiej granicy) zawita kapela z dalekiego Bostonu - THE VOID UNION. Zespół ten ma na koncie 2 albumy: "The Void Union" z 2008 r. oraz wydany w ubiegłym roku "Higher Guns". The Void Union w czasie swojej europejskiej trasy promującej ostatni album odwiedzi m.in. Niemcy, Austrię, Belgię, Czechy i <a...więcej »

wydarzenia - Jamajski BAZAR

Jamajski BAZAR - 2012-12-05 - Warszawa - Bazar, ul. Okrzei 26 (róg Jagiellońskiej)

Jamajski BAZAR Czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na bazarze muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. 28 Listopada 2012 Środa BAZAR ul. Okrzei 26 ( róg Jagiellońskiej ) Start: 19:00 Wstęp: Wolny Imprezę prowadzi: Karma Sound <a...więcej »

wydarzenia - The Void Union + The Stylacja

The Void Union + The Stylacja - 2012-12-05 - Warszawa - Punkt Radio Luxemburg

The Void Union w czasie swojej europejskiej trasy promującej ostatni album odwiedzi m.in. Niemcy, Austrię, Belgię, Czechy i POLSKĘ. www.voidunion.com voidunion.bandcamp.com www.facebook.com/voidunion 5 grudnia, w warszawskim Punkt & Radio Luxembourg...więcej »

wydarzenia - Jamajski Rum 2 - Mikołajki w Carpe Diem

Jamajski Rum 2 - Mikołajki w Carpe Diem - 2012-12-06 - Toruń - Carpe Diem

Zapraszamy na jedyną w Toruniu cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek wszystko co najlepsze w muzyce jamajskiej czyli reggae, dancehall, ska, rocksteady, dub, ragga jungle ; ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty). W czwartek 06.12.2012...więcej »

wydarzenia - SKA Mikołajki w IN DECKS-ie! Na żywo: MiPasi! Ska Dyktator, Victor Quero, Łukasz Tyl!

SKA Mikołajki w IN DECKS-ie! Na żywo: MiPasi! Ska Dyktator, Victor Quero, Łukasz Tyl! - 2012-12-06 - Warszawa - In Decks

Czwartek 6 Grudnia 2012 Wyjątkowa Noc Przyjemności w IN DECKS-ie! SKA MIKOŁAJKI! Ska Dyktator i Przyjaciele Na żywo: zespół MiPasi Goście specjalni: Victor Quero, Łukasz Tyl Start: 20.00 Wstęp: 5zł! Noc Przyjemności Wyspa Świadomości w każdy Czwartek w Klubie In Decks! 06.12.2012 - zespół MiPasi (afro beat / soca / samba / reggae / dub / dancehall - Warszawa) <a...więcej »

wydarzenia - Mikołaj Tabako i UpBeat Orchestra

Mikołaj Tabako i UpBeat Orchestra - 2012-12-06 - Warszawa - praCoVnia Art-Club

Zespół ten powstał w wyniku wieloletniej współpracy trębacza Mikołaja Tabako razem z zespołem UpBeat Qaurtet. Mikołaj Tabako jest nie tylko trębaczem i wokalistą, ale również kompozytorem i aranżerem. Na stałe związany jest z takimi zespołami jak: The Bartenders, Ziggie Piggie, Prataouro, Warsaw Jazz Experience, STC TABAKO. Chętnie angażuje się w różne projekty...więcej »

wydarzenia - Las Melinas + Vespa

Las Melinas + Vespa - 2012-12-07 - Zielona Góra - Harlem Club

VESPA (Twój ulubiony zespół) powraca z "najgroźniejszym szoł estradowym ever". Na początku 2012 roku najpopularniejszy polski zespół ska, szczecińska Vespa, zagrał serię koncertów, którymi żegnał się z wieloletnią wokalistką i saksofonistką grupy – Alicją. Teraz Vespa powraca do koncertowego pożycia z nowymi muzykami w swych szeregach: wokalistką Zosią, trębaczką Martą,...więcej »

wydarzenia - Mikołajki w rytmach z Jamajki vol. IX

Mikołajki w rytmach z Jamajki vol. IX - 2012-12-08 - Wrocław - Madness

Jak co roku zapraszamy sympatyków jamjskich rytmów do zabawy w towarzystwie zespołów i dj. Podczas tegorocznej IX edycji wystąpi nasza krajowa ska legenda zespół FAZA oraz dwa zespoły reggae POP MARLEJ i ROOTS ROCKETS. Dla pierwszych dwudziestu osób prezenty od Mikołaja !!! FAZA FAZA to spadkobiercy działającej na początku lat dziewięćdziesiątych grupy Faza 40 i 4. Początki...więcej »

wydarzenia - Las Melinas + Vespa + The Bauagans

Las Melinas + Vespa + The Bauagans - 2012-12-08 - Świdnica - Baszta

VESPA (Twój ulubiony zespół) powraca z "najgroźniejszym szoł estradowym ever". Na początku 2012 roku najpopularniejszy polski zespół ska, szczecińska Vespa, zagrał serię koncertów, którymi żegnał się z wieloletnią wokalistką i saksofonistką grupy – Alicją. Teraz Vespa powraca do koncertowego pożycia z nowymi muzykami w swych szeregach: wokalistką Zosią, trębaczką Martą,...więcej »

wydarzenia - THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! + Ziggie Piggie & Gabi Mystic + Dr Love

THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! + Ziggie Piggie & Gabi Mystic + Dr Love - 2012-12-13 - Sosnowiec - 2doors

THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! EXCLUSIVE SKA |REGGAE | DANCEHALL SHOW! Już po raz trzeci stołeczna formacja ska-jazzowa The Bartenders połączy swe siły z Drem Ring Dingiem – gwiazdą muzyki ska/reggae/dancehall z Niemiec – by zagrać w Polsce wspólne koncerty pod szyldem The Bartenders meet Dr. Ring Ding. Tym razem pretekstem do spotkania muzyków piętnasty w...więcej »

wydarzenia - Dub Temple # 39 @ GANJA RIDDIM (D) feat. RAS SEVEN (D) meets Dubseed Sound System & Gregory P

Dub Temple # 39 @ GANJA RIDDIM (D) feat. RAS SEVEN (D) meets Dubseed Sound System & Gregory P - 2012-12-14 - Kraków - Alchemia ul. Estery 5

DUB TEMPLE # 39 14.12.2012, Kraków, Alchemia ul. Estery 5 Start: 21.00 Wstęp: 15pln GANJA RIDDIM / Niemcy RAS SEVEN / Niemcy DUBSEED SOUND SYSTEM / Kraków GREGORY P / Kraków Na przestrzeni ostatnich lat Dub Temple gościło wiele uznanych artystów z różnych krajów min. Holandii, Włoch, Litwy, Wielkiej Brytanii czy Francji. Tym razem przyszedł czas na czołowych...więcej »

wydarzenia - UNITED REGGAE SOUNDS

UNITED REGGAE SOUNDS - 2012-12-14 - Olsztyn - Klub Uniwersytecki GRAWITACJA

Zapraszamy serdecznie 14 grudnia w piątek do klubu GRAWITACJA w Olsztynie na wyjątkowe wydarzenie, jakiego stolica Warmii i Mazur dawno nie widziała! Połączone siły znanych i cenionych gości z Warszawy oraz lokalnych ekip, aby w rytmach muzyki ska, reggae, raggamuffin, dancehall, dub pomóc w walce z chorobą Przemkowi „Kuriemu”! Podczas imprezy odbędzie się licytacja...więcej »

wydarzenia - WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL #4: Reggae vs Dubstep (WUF4)

WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL #4: Reggae vs Dubstep (WUF4) - 2012-12-14 - Warszawa - CDQ

WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL: Reggae vs Dubstep to niezależnie organizowany, niekomercyjny festiwal – przegląd warszawskiej sceny i zaproszonych gości. Łączymy na dwóch scenach reggae i dubstep! Spotykamy się po raz CZWARTY! !! GOŚCIEM SPECJALNYM IV EDYCJI będzie czołowa polska formacja ska The Bartenders w towarzystwie legendy europejskiego ska, reggae i dancehall -...więcej »

wydarzenia - THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! + LAS MELINAS

THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! + LAS MELINAS - 2012-12-15 - Wrocław - Madness

THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! EXCLUSIVE | SKA | REGGAE | DANCEHALL SHOW! Już po raz trzeci stołeczna formacja ska-jazzowa The Bartenders połączy swe siły z Drem Ring Dingiem – gwiazdą muzyki ska/reggae/dancehall z Niemiec – by zagrać w Polsce wspólne koncerty pod szyldem The Bartenders meet Dr. Ring Ding. Tym razem pretekstem do spotkania muzyków piętnasty w dorobku...więcej »

wydarzenia - THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! + CT-TONES

THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! + CT-TONES - 2012-12-16 - Poznań - Scena Pod Minogą

THE BARTENDERS MEET DR. RING DING! EXCLUSIVE SKA |REGGAE | DANCEHALL SHOW! Już po raz trzeci stołeczna formacja ska-jazzowa The Bartenders połączy swe siły z Drem Ring Dingiem – gwiazdą muzyki ska/reggae/dancehall z Niemiec – by zagrać w Polsce wspólne koncerty pod szyldem The Bartenders meet Dr. Ring Ding. Tym razem pretekstem do spotkania muzyków piętnasty w...więcej »

wydarzenia - Jamajski Rum 3

Jamajski Rum 3 - 2012-12-20 - Toruń - Carpe Diem

Zapraszamy na jedyną w Toruniu cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty). Na trzeciej edycji rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy będą: FreedomSound oraz Sidney Selecjah...więcej »

wydarzenia - Koniec świata w wyśmienitym gronie. Tisztelet x Zjednoczenie x Dj YasMan @ Chmury!

Koniec świata w wyśmienitym gronie. Tisztelet x Zjednoczenie x Dj YasMan @ Chmury! - 2012-12-21 - Warszawa - Chmury, 11 listopada 22

Koniec świata w wyśmienitym gronie! Na 21 grudnia przewidziano koniec świata, ale bookingi są sztywne, fajnych miejscówek w Warszawie raczej ubywa, niż przybywa więc chcieliśmy wykorzystać ten wieczór i zagrać mimo wszystko balangę. Tym bardziej, że swoje 23. urodziny obchodzić będzie DJ YASMAN!!! Tym razem nasze siły kierujemy na Pragę! 21 grudnia w świeżej dość kawiarni Chmury...więcej »

wydarzenia - Ska Reggae Apokalipsa z ReCovers Band

Ska Reggae Apokalipsa z ReCovers Band - 2012-12-22 - Olsztyn - Carpenter Inn

ReCovers Band i Irish Pub Carpenter inn zapraszają wszystkich na chwilę SKA REGGAE wytchnienia w maratonie przedświątecznego szaleństwa. Tak się składa że będzie to dzień po końcu świata tak więc nie pozostaje nam nic innego tylko robić SKA! Najpiękniejsze piosenki świata podane w świątecznym SKA REGGAE sosie! ZAPRASZAMY A ostatnio bawiliśmy się tak: <A...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE # 40 - Jabbadub Ravenge Dub Signal LP release party

DUB TEMPLE # 40 - Jabbadub Ravenge Dub Signal LP release party - 2012-12-28 - Kraków - Alchemia, ul. Estery 5

DUB TEMPLE # 40 Jabbadub Ravenge Dub Signal LP release party 28.12.2012, Alchemia ul. Estery 5 Start: 21.00 Wstęp: 10pln Promujący swój pełnowymiarowy album: JABBADUB live show! / Zgorzelec, Bogatynia oraz: Dubseed Sound System / Dub Temple Eta Hox / Dub Senses PLZ / Natural Unite Album Ravenge Dub Signal do ściągnięcia za darmo: <a...więcej »

wydarzenia - Skambomambo

Skambomambo - 2012-12-29 - Barlinek - Alternatywa Caffe

Zapraszamy na ostatni* koncert SKMB w 2012 roku. *chyba, że wpadnie jakiś "Sylwester". facebookwięcej »

wydarzenia - SYLWESTER - Sounds 4 Unity, Obudź Łódź

SYLWESTER - Sounds 4 Unity, Obudź Łódź - 2012-12-31 - Łódź - Widzewska Manufaktura, ul Piłsudskiego 135

Jest czymś więcej niż tylko imprezą sylwestrową to wydarzenie o zasięgu "tego jeszcze świat nie widział". Wynika ze współpracy wielu środowisk alternatywnych w Łodzi w ramach inicjatywy PKA-Przestrzeni Kultur Alternatywnych. Takiego sylwestra trzeba przeżyć !:) To celebrowanie jedności i partycypacyjności. To świętowanie połączenia różnych stylów i pasji w brzmieniu reggae. To pokazanie,...więcej »