HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - styczeń 2013

wydarzenia - Jamajski Rum 4 - Dancehall Contest b4 Winter Bounce

Jamajski Rum 4 - Dancehall Contest b4 Winter Bounce - 2013-01-03 - Toruń - Carpe Diem

Zapraszamy na jedyną w Toruniu cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty). Na czwartej edycji zapraszamy wszystkich tancerzy dancehall z Torunia (i nie tylko) na b4 party przed WINTER BOUNCE. Podczas imprezy Jamajski Rum 4 będziecie mogli wygrać bezpłatny start oraz przejście do kolejnych rund bez eliminacji na krajowe zawody które odbędą się...więcej »

wydarzenia - Karnawał Bassu w CDQ! DJ KRZAK & SYNTOPA, gość: STC TABAKO (dubstep/dnb live-act)

Karnawał Bassu w CDQ! DJ KRZAK & SYNTOPA, gość: STC TABAKO (dubstep/dnb live-act) - 2013-01-11 - Warszawa - CDQ

Mamy przyjemność zaprosić Was na karnawałową ucztę basową w CDQ już 11/01/2013 - piątek. Niesamowite połączenie kolekcji dźwięków dwóch selektorów: Syntopa (Mystic Dubs) i Dj Krzak (Zjednoczenie) zapewnią podróż przez basowe brzmienia dubstepu, jungle, dnb, reggae, hiphopu itd. Swoisty karnawałowy mash-up pełną gębą! Atrakcją wieczoru będzie występ składu STC TABAKO, który prezentuje...więcej »

wydarzenia - REGGAE w STOCZNI

REGGAE w STOCZNI - 2013-01-11 - Gdańsk - Klub BUFFET, Gdańsk, ul. Doki 1

PsychoKoty i Jaca postanowili połączyć siły i zapraszają całą Reggae'ową wiarę na całonocne, pozytywne wibracje w klimacie REGGAE-ROOTS-DUB. W środku zimy dla ciała i ducha najlepsza jest Jamajska muza, więc wpadajcie w piątek 11.01 do Buffetu ! Będzie pozytywnie, korzennie, mistycznie i duchowo... Trzech selectorów i jeden przekaz :) Psychokot Sound Trójmiejski...więcej »

Sari Ska Band - 2013-01-11 - Knurów - Riders

Zapraszamy na koncert do klubu "Riders" w Knurowie. Wstęp 8zł muzyka Ska, Reggae, Swing. Proponujemy również kupno naszej nowej płyty pt."Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego" do nabycia na koncertach oraz allegro. FB www.facebook.com/events/137218769764450/więcej »

wydarzenia - Dancehall Dee Jays - Earl Jacob x MadMajk x Mic Liper + FreedomSound

Dancehall Dee Jays - Earl Jacob x MadMajk x Mic Liper + FreedomSound - 2013-01-12 - Warszawa - Black Sheep

Zapraszamy na imprezę przy gorących klimatach z Jamajki do klubu Black Sheep ul. Jana Pawła II 45a (wejście od Nowolipki) w Warszawie. Tego wieczoru królować będą dee jays w tłumaczeniu jamajskim czyli nawijacze/mcs. Rozgrzewać, bujać i pieścić wasze uszy w klimacie reggae/dancehall będą: Dee Jays / MCs Earl Jacob (Tisztelet Sound i The Bartenders) MadMajk...więcej »

wydarzenia - Ska Reggae Soul All-Nighter

Ska Reggae Soul All-Nighter - 2013-01-12 - Łódź - Zapiecek

Zapraszamy do Łodzi na impreza jakiej chyba w tym mieście jeszcze nie było. Ska, Rocksteady, Early Reggae i Norhtern Soul jednej nocy i wszystko z winyli. Zagrają: Real Cool Sound - early reggae, Olsztyn Real Cool Sound to ostródzki duet w składzie - Radek "Paździoch" Pęziński i Krzysiek "Włochu" Włoch. Początek przygody z selekcją zrodził się z prostego pomysłu - "nikt nam...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE 5th B'Day Bash! - IRATION STEPPAS (UK)  feat. DANMAN (UK)   & Dub Temple friends

DUB TEMPLE 5th B'Day Bash! - IRATION STEPPAS (UK) feat. DANMAN (UK) & Dub Temple friends - 2013-01-18 - Kraków - Fabryka

DUB TEMPLE 5th B’Day Bash! Mija pięć lat odkąd bas sesji Dub Temple regularnie trzęsie murami krakowskich klubów. Przeróżne miejsca, kilkadziesiąt edycji, wielu wspaniałych artystów i cudowna publika - to dzięki Wam trwa to wszystko tak długo! Wielu z nas pamięta jeszcze pierwsze krzysztoforowe sesje, wielu z nas poznało smak sound systemowego szaleństwa znacznie później,...więcej »

Sari Ska Band - 2013-01-18 - Racibórz - Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Zapraszamy na koncert do klubu "Koniec Świata" w Raciborzu. Wstęp 8zł muzyka Ska, Reggae, Swing. Proponujemy również kupno naszej nowej płyty pt."Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego" do nabycia na koncertach oraz allegro. FB www.facebook.com/events/132293130259749/więcej »

wydarzenia - Afrykańskie Przedbiegi (FreedomSound Reggae Birthday Party) x Joint Venture Sound System

Afrykańskie Przedbiegi (FreedomSound Reggae Birthday Party) x Joint Venture Sound System - 2013-01-19 - Toruń - NRD

AFRYKAŃSKIE PRZEDBIEGI (FreedomSound Reggae Birthday Party) Feel Like Jumping Presents … W sobotę 19 stycznia zapraszamy na urodzinową imprezę FreedomSound selecty przy gorących klimatach z Jamajki do klubu NRD w Toruniu. Przybywajcie wszyscy spragnieni ( i nie tylko) jamajskich brzmień na „Afrykańskie Przedbiegi” po raz szósty organizowane przez Feel Like...więcej »

wydarzenia - Jamajski Rum 5

Jamajski Rum 5 - 2013-01-24 - Toruń - Carpe Diem

Jamajski Rum 5 Zapraszamy na cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do Torunia do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty). Na piątej edycji zagrają reprezentanci miasta Chełmno - Riddim Brothers oraz standardowo...więcej »

SKA Dancing @ Scena Opium - 2013-01-25 - Lublin - Scena Opium

o dłuższej przerwie w Scenie Opium zabrzmi z głośników dużo energicznego ska, 2tone, a także trochę wolniejszych rytmów reggae,rocksteady. Mamy nadzieje,że rozgrzejecie parkiet i zapomnimy choć na chwile o mało sprzyjających warunkach pogodowych;) DozobaczySKA w piątkowy wieczór. Zaczynamy o 21:00 Do 22 wjazd free, później 5 zł. FB <...więcej »

wydarzenia - Ostróda Ska Reggae Stomp

Ostróda Ska Reggae Stomp - 2013-01-25 - Ostróda - Bar u Zdzicha

Święto muzyki ska, reggae, early reggae i rocksteady. Koncerty + Dj's 25.01.2013 Bar u Zdzicha - Ostróda (100m od dworca PKP) Otwarcie bram: 18:00 Start koncertu: 20:00 Bilety: 10/15zł Zagrają: The Bartenders (Warszawa) www.facebook.com/thebartenderspl CT-Tones (Toruń - ex. Skapoint) <A...więcej »