HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - luty 2013

wydarzenia - Berlin SKA City

Berlin SKA City - 2013-02-02 - Berlin - Huxleys Neue Welt, Hasenheide 107 - 113

Oprócz Unlimiters, Berlin Boom Orchestra, Port Royal i OXO86 na berlińskim festiwalu zobaczyć będzie można takie gwiazdy jak The Talks, czy znani i lubiani Valkyrians z Finlandii. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie oczywiście legendarny Roy Ellis a.k.a. Mr. Symarip z zespołem The Magic Touch. Przegląd klasyków gwarantowany. Na zakończenie na scenie pojawi się nie kto inny, jak Mr. Review. Będzie to ostatnia szansa zobaczenia na żywo tego holenderskiego zespołu, który koncertem w Berlinie planuje na stałe...więcej »

wydarzenia - PinUp Rec. (All-Stars)

PinUp Rec. (All-Stars) - 2013-02-02 - Rzeszów - Pub Red Zone

Impreza "PinUp Rec." powraca!!! Zagrają znani i lubiani dyskdżokeje: FARMER (The Jet-Sons) KULTURALNY (Dubtwice) BOSS-Tone (The Balangers) ♫ rock'n'roll ♫ rockabilly ♫ ska ♫ swing ♫ Start: 20:00 Wstęp: 5zł FB www.facebook.com/events/133993903431554więcej »

wydarzenia - WarsawReggae - impreza inauguracyjna!

WarsawReggae - impreza inauguracyjna! - 2013-02-08 - Warszawa - CDQ

Impreza inauguracyjna projektu WarsawReggae. Zagrają: 6t's Club Dancehall Masak-Rah Mystic Dubs Tisztelet Singledread Zjednoczenie wstęp: 10/15 pln Stołeczna scena reggae zwiera szyki i uderza wspólnie 8 lutego w Centralnym Domu Qultury! Z inicjatywy kilku warszawskich ekip grających imprezy reggae, dancehall i dub rodzi się właśnie projekt pod nazwą Warsaw Reggae....więcej »

wydarzenia - Kuchnia Jamajska

Kuchnia Jamajska - 2013-02-08 - Rzeszów - Lychee Cocktail Bar

Panie i Panowie, Zapraszamy na całonocną reggae sesję serwowaną w 100% z winylowych placków. Do Kulturalnego dołączy Kamil, gitarzysta The Balangers, który uzupełni selekcję o gitarowe brzenie. Do posłuchania, Mix by Dubtwice: soundcloud.com/dubtwice/dubtwice-54-46-riddim-mix Selekcja by...więcej »

wydarzenia - MARLEYKI - 68. rocznica urodzin Boba Marleya

MARLEYKI - 68. rocznica urodzin Boba Marleya - 2013-02-09 - Gdańsk - Klub METRO ul, Miszewskiego 12/13

King Lucky Kot (Psychokot Sound) i Jaca zapraszają całą reggae’ową wiarę na wspólne uczczenie 68. rocznicy urodzin Króla Reggae :) Robert Nesta „Bob” Marley - jamajski muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, który rozpropagował muzyczny styl reggae inspirując się gatunkiem ska, związany z ruchem Rastafari. Urodził się 6 lutego 1945, we wsi Nine Miles w Saint Ann...więcej »

wydarzenia - VALĄSIĘTYNKI! 2o13!

VALĄSIĘTYNKI! 2o13! - 2013-02-14 - Sosnowiec - Remedium

Gorąco zapraszamy na ten wybuchowo-uczuciowy wieczór! Zagrają dla Was Live! KoNoPiAnS -OldSchoolReggae* oraz pierwszy raz przed Zagłębiowską Publicznością: PANNA MARZENA I BIZONY! -skaMusic! klub REMEDIUM -Sosnowiec g.19.oo bilety 15zł Zapraszamy! FB www.facebook.com/events/153919671428635więcej »

wydarzenia - Jamajski Rum 6 - Walentynki w Carpe Diem Toruń Koncert reggae/dancehall - TaLLib

Jamajski Rum 6 - Walentynki w Carpe Diem Toruń Koncert reggae/dancehall - TaLLib - 2013-02-14 - Toruń - Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7

Jamajski Rum 6 - Walentynki w Carpe Diem Toruń Koncert reggae/dancehall - TaLLib Zapraszamy na cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do Torunia do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty). Na szóstej edycji zagrają :...więcej »

wydarzenia - Reggae Walentynki na Jamajce. Koncert reggae/dancehall - TaLLib

Reggae Walentynki na Jamajce. Koncert reggae/dancehall - TaLLib - 2013-02-15 - Chełmno - Jamaica

Zapraszamy w piątek 15 lutego na imprezę i koncert przy gorących klimatach z Jamajki do klubu muzycznego Jamaica w Chełmnie. Podczas Reggae Walentynek na Jamajce koncert zagra wokalista/dee jay z Lublina, od 8 lat na scenie, w 2012 roku wydał swoją debiutancką płytę „Prosto z Serca” - TaLLib. Imprezę uświetni także występ młodych lokalnych lwów sceny reggae - Riddim...więcej »

wydarzenia - The Bartenders w Pracovni! [gość specjalny: DUŻE PE, after: Mystic Tree]

The Bartenders w Pracovni! [gość specjalny: DUŻE PE, after: Mystic Tree] - 2013-02-16 - Warszawa - praCoVnia Art-Club

The Bartenders po raz pierwszy w Pracovni! Już 16 lutego w klubie Pracovnia stołeczna formacja ska/reggae/jazz The Bartenders zagra wyjątkowy koncert w żoliborskim klubie Pracovnia! Wyjątkowy, bo wraz z gospodarzami postanowiliśmy zarejestrować dźwięk z tego koncertu i na zawsze się unieśmiertelnić. A Was razem z nami. W planach utwory stare i nowe, szybkie i wolne. Do tego...więcej »

wydarzenia - Las Melinas + Forte Piano Winter Session!

Las Melinas + Forte Piano Winter Session! - 2013-02-16 - Żary - Pub Max

Powrót po rocznej przerwie na klubowy koncert do Żar. Na te wydarzenia szykujemy sporo nowego materiału ;) Będzie coś świeżego dla fanów ska i reggae, którzy nas nie znają i tych, których będziemy mieli przyjemność spotkać kolejny raz. Zapraszamy ! Wstęp: 10,- PLN Start: 21.00 Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005 przez klawiszowca Grzegorza "Badyla"...więcej »

wydarzenia - Dub Station Enerde

Dub Station Enerde - 2013-02-22 - Toruń - klub NRD, ul. Browarna 6

Zmasowana reprezentacja ciężkiego dubu z trójmiasta przybywa by podbić Toruń u boku tamtejszego FreedomSound. Wariaci z gdańskiego Psychokot Sound, dub operator trójmiejskiego Pandadread Sound System - Bratrat, oraz młody świetnie rozwijający się selektor z trójmiasta Ledu postarają się aby toruńska scena reggae-dub zadrżała a babilońska propaganda spłonęła żywym ogniem. Babylon must...więcej »

wydarzenia - Jamajski Rum 7 - b4 Rastamaniek

Jamajski Rum 7 - b4 Rastamaniek - 2013-02-28 - Toruń - Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7

Zapraszamy na cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do Torunia do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty). Na siódmej edycji zagra standardowo Sidney Selecjah oraz niestandardowo Hoody Dread! Już 7.03...więcej »