HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - maj 2013

wydarzenia - Reggae Unity BazaR

Reggae Unity BazaR - 2013-05-01 - Warszawa - Klub Bazar

Reggae Unity BazaR czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie pożyczę. Stwórzmy wspólnie miejsce z dobrą selekcją z nośnika winylowego. Niech Praga Północ wybrzmi jamajskim klimatem! Gospodarz <a...więcej »

wydarzenia - Majówka Reggae

Majówka Reggae - 2013-05-01 - Olesno - Amfiteatr

Na IX edycji Majówki Reggae w Olesnie zagrają: - Ziggie Piggie - Jafia Namuel - Na Odwrót - Mazari Po koncercie reggae afterparty w pubie Nirvana (ul. Kościuszki 14). www.facebook.com/majowkareggaewięcej »

wydarzenia - Skadyktator - Wyjątkowa Noc Przyjemności

Skadyktator - Wyjątkowa Noc Przyjemności - 2013-05-02 - Warszawa - InDecks

Wyjątkową ska-selekcję zaprezentuje niezastąpiony SKADYKTATOR (ska - Warszawa) Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja. Jedyny legalny system to Rytm i Wibracja - SKAokracja. Pan i Władca nie zrezygnuje z naprawiania świata dopóki po Ziemi będzie chodziła choć jedna żywa istota nie świadoma, że „ska było przed reggae”, a new-skulowe hip hopy, techno i...więcej »

wydarzenia - Reggae Majówka z Tisztelet Sound & G-Hot Sound

Reggae Majówka z Tisztelet Sound & G-Hot Sound - 2013-05-04 - Warszawa - Black Sheep

Reggae Majówka z Tisztelet Sound & G-Hot Sound w Black Sheep Tych, których majówka nie wywieje poza miasto zapraszamy na reggae potańcówkę do Black Sheep. 4 maja zagra dla Was duet Tisztelet Sound, który w tym roku obchodzi swoje 10 urodziny oraz trio z Poznania G-Hot Sound. Tisztelet (Warszawa) Tisztelet po węgiersku znaczy "szacunek". Tisztelet powstał w 2003 roku i to...więcej »

wydarzenia - Plush Fish - Punk Macabre #7

Plush Fish - Punk Macabre #7 - 2013-05-08 - Warszawa - InDecks

Punk Macabre to cykl koncertów, który odbywa się w warszawskim w klubie Indecks w każdą środę począwszy od marca. Wstęp na imprezy jest darmowy, zaś poza występami na żywo można pobawić się w rytmach hardcore/punk/ska/oi!/77'. Tym razem na scenie InDecksu zagości gość z Rosji - Plush Fish. PLUSH FISH (ska punk - Moskwa, RU) Kapela powstała w 2000 roku. Nieustannie...więcej »

wydarzenia - Reggae Unity BazaR

Reggae Unity BazaR - 2013-05-08 - Warszawa - Klub Bazar

Reggae Unity BazaR czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie...więcej »

wydarzenia - Plush Fish

Plush Fish - 2013-05-09 - Wrocław - Madness

Klapela powstała w 2000 roku. Nieustannie eksperymentowała z różnymi stylami muzyki: hip-hop, funk, reggae czy hardcore. W ostatnim roku ukształtowała się struktura Plush Fish. Choć trudno ich twórczość ograniczyć tylko do ska-punk wspomaganego instrumentami. W muzyce Plush Fish możemy usłyszeć również reggae, hardcore, emo. Kapela ta organizowała wiele eventów w Moskwie i grała z...więcej »

wydarzenia - REGGAE-ROOTS-DUB

REGGAE-ROOTS-DUB - 2013-05-10 - Gdańsk Wrzeszcz - Klub METRO ul, Miszewskiego 12/13

ONE LOVE & FREEDOM & PEACE :) REGGAE-ROOTS Wyprawa w świat, gdzie muzyka prowadzona transowym rytmem bębnów nakłada się na bicie serca po to, aby wiodąca w tekstach myśl o równości i sprawiedliwości społecznej zsynchronizowała się z duchem rebelii w Tobie. Wzmacnia i relaksuje... DUB Wyprawa w nieznane, gdzie każdy dżwięk jest zaproszeniem w podróż bez adresu docelowego. Wsłuchaj...więcej »

wydarzenia - The Bartenders + Radzim (Ictus.pl)

The Bartenders + Radzim (Ictus.pl) - 2013-05-11 - Poznań - Cafe Mięsna

Zapraszamy na koncert promocyjny debiutanckiej płyty grupy The Bartenders pt. „Szumna Sessions”! The Bartenders to dziesięcioosobowa ekipa z Warszawy, w skład której wchodzą: rozszerzona sekcja rytmiczna (perkusja, bas, gitara, perkusjonalia i instrumenty klawiszowe), trzyosobowa sekcja dęta, wokalista oraz realizator dźwięku. Muzyka, którą tworzą inspirowana jest w dużym...więcej »

wydarzenia - DUB THERAPY #7 | Roots Melody Sound System, Don Diego, Bass Invaders, Siebujajtu, Roots Trippin

DUB THERAPY #7 | Roots Melody Sound System, Don Diego, Bass Invaders, Siebujajtu, Roots Trippin - 2013-05-11 - Olsztyn - Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32

Zapraszamy do Olsztyna na siódmą odsłonę DUB THERAPY! Zagrają: Roots Melody Soundsystem, Diego Cichy Don, Bass Invaders, Siebujajtu Sound oraz Roots Trippin. ROOTS MELODY SOUNDSYSTEM Music without roots? No way! Roots Melody (Ras Qki, Mic Liper, JR) to skuteczne narzędzie do przekazywania pozytywnych kojących niskich wibracji i korzennej wiadomości, której podstawą jest...więcej »

wydarzenia - Oficjalne otwarcie Klubu ARYTMIA

Oficjalne otwarcie Klubu ARYTMIA - 2013-05-11 - Warszawa - Klub Arytmia, ul Sandomierska 13 (wejście od Rejtana)

Panie i Panowie jest nam niezwykle miło zaprosić Was na oficjalne otwarcie nowego klubu na imprezowej mapie Warszawy. Pomysł na Arytmię powstawał w naszych głowach od dawna. Po wielu podejściach nareszcie się udało. Pod nieco enigmatyczną nazwą Arytmia, powstało miejsce, które odmłodzi kulturalną mapę Warszawy. Dzięki naszym staraniom kolejna kamienica na warszawskim Starym Mokotowie...więcej »

wydarzenia - Sweet and Dandy: Real Cool Sound, Hot Shot Sound, Natty Rok, Jerem

Sweet and Dandy: Real Cool Sound, Hot Shot Sound, Natty Rok, Jerem - 2013-05-11 - Łódź - Granda

Nareszcie, Nareszcie Boss Sound w Naszym Mieście!!! Sweet And Dandy to podróż w czasie i przestrzeni do klimatu brytyjskich klubów z przełomu lat '60 i '70. Early Reggae, Rocksteady i Northern Soul to była muzyka, która trzęsła wtedy parkietami dyskotek i klubów młodzieżowych. Ponad podziałami, dorastający Brytyjczycy bawili się razem na swych podwórkach, nucąc melodię i...więcej »

wydarzenia - Siostra Ignatius w Mandali

Siostra Ignatius w Mandali - 2013-05-14 - Warszawa - Mandala

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników SKA, REGGAE i ROCKSTEADY na wtorkowe imprezy w KLUBIE MANDALA. Niezapomniana noc przy pozytywnych dźwiękach. Lubisz tańczyć, śpiewać i dobrze się bawić wśród przyjaciół? To właśnie ta impreza jest dla was. Zapraszam młodych i tych starszych :) FB <a...więcej »

wydarzenia - Reggae Unity BazaR

Reggae Unity BazaR - 2013-05-15 - Warszawa - Klub Bazar

Reggae Unity BazaR czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie...więcej »

wydarzenia - Jamajski Rum 12 - Marleyki

Jamajski Rum 12 - Marleyki - 2013-05-16 - Toruń - Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7

Zapraszamy na cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do Torunia do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty). Na 12 edycji składamy hołd Królowi Muzyki Reggae ! Z głośników popłyną stare i nowe oryginalne jamajskie tjuny...więcej »

wydarzenia - Skadyktator - Wyjątkowa Noc Przyjemności

Skadyktator - Wyjątkowa Noc Przyjemności - 2013-05-16 - Warszawa - InDecks

Wyjątkową ska-selekcję zaprezentuje niezastąpiony SKADYKTATOR (ska - Warszawa) Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja. Jedyny legalny system to Rytm i Wibracja - SKAokracja. Pan i Władca nie zrezygnuje z naprawiania świata dopóki po Ziemi będzie chodziła choć jedna żywa istota nie świadoma, że „ska było przed reggae”, a new-skulowe hip hopy, techno i...więcej »

wydarzenia - Sari Ska Band na CKA

Sari Ska Band na CKA - 2013-05-17 - Rybnik - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Szafranka 7

CKA to Cykl Koncertów Akustycznych - "Bez prądu", w tym roku odbędzie się jego jubileuszowa, 20 edycja. Zagrają na niej 3 zespoły: Sari Ska Band, The Thinners i Gif Noise. Sari Ska Band to powstały w 2004 r. zespół grający energiczne ska. Obecnie w jego skład wchodzi 8 osób. Mają na koncie 2 albumy: "100% Sari" (2009,...więcej »

wydarzenia - The Balangers + Troty

The Balangers + Troty - 2013-05-17 - Żuklin - Remiza

Zapraszamy na koncert The Balangers oraz Troty, który odbędzie się w Żuklinie w Remizie. Bilety: 8 PLN Otwarcie bram: 21 00 Start: 21 30 The Balangers thebalangers.art.pl www.facebook.com/pages/The-Balangers/141358172564559 <iframe width="640"...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE # 45: PANDA DUB live! (Francja)

DUB TEMPLE # 45: PANDA DUB live! (Francja) - 2013-05-17 - Kraków - Alchemia ul. Estery 5

17.05.2013 zapraszamy do magicznej Alchemii na Dub Temple # 45. Headlinerem sesji będzie niesłychanie rozpoznawalna postać na dynamicznej i eklektycznej francuskiej scenie dub, mieszkający w Lyon znakomity producent i live act’owiec Panda Dub! Czy jest tutaj jakaś dubowa głowa, która nie zna jego charakterystycznego stylu? Przygotujcie się na 2-3 godziny żywego show w wykonaniu...więcej »

wydarzenia - Las Melinas

Las Melinas - 2013-05-17 - Zgorzelec - Klub Placebo

Las Melinas po raz pierwszy w Zgorzelcu! Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005 przez klawiszowca Grzegorza "Badyla" Maciejaka w Trzebielu. Multiinstrumentalista, który skrzyknął pierwszy skład. Wówczas zespół funkcjonował pod nazwą Melinians iwystępował na lokalnych scenach. Skład zespołu długo się krystalizował, aż do momentu dołączenia do zespołu puzonistów, Kuby Rzepy...więcej »

wydarzenia - REGGAE-ROOTS-DUB

REGGAE-ROOTS-DUB - 2013-05-18 - Gdańsk Wrzeszcz - Klub METRO ul, Miszewskiego 12/13

Jeżeli lubisz stare, dobre Reggae-Roots i takich mistrzów jak np.: Bob Marley, Burning Spear, Max Romeo, Peter Tosh, Lee Perry, Michael Rose, Misty In Roots, Culture, Black Uhuru, Tots & The Maytals, to na tej imprezie na pewno ich usłyszysz :) Sympatycy Dub'owych klimatów spokojnie mogą liczyć na dżwięki takich składów jak m.in.: Alpha & Omega, Dub Syndicate, Vibronics, InaDubState,...więcej »

wydarzenia - MIASTO Dancehall! SalsHall Ortodox, IhaMan, Karma Sound!

MIASTO Dancehall! SalsHall Ortodox, IhaMan, Karma Sound! - 2013-05-18 - Warszawa - Klub MIASTO

B O O O M ! ! ! ! Wiemy, że wśród Was są jeszcze osoby, które pamiętają mega balangę w Mieście z 1.12.2013r. :-) Otóż mamy zaszczyt poinformować, że wielkimi krokami zbliża się powtórka ! ! ! Słowem o tej pamiętnej imprezie: do dziś echem odbija się dancehallowy riddim w podwórku, a ludzie wciąż mówią było EKSTRA!!! 18.05.2013 sobota Klub MIASTO Warszawa, ul. Chmielna 9a ( w...więcej »

wydarzenia - Skrawek Jamajki

Skrawek Jamajki - 2013-05-19 - Warszawa - Skrawek

Skrawek Jamajki będzie można usłyszeć z głośników. Niedzielny chill out w nowej ciekawej miejscówce w Warszawie. Solidnie dobrana dawka jamajskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu: KARMA Sound www.facebook.com/pages/Karma-Sound/339132696182463 Karma Sound - Replay Selecta - to zajawka i miłość do muzyki....więcej »

wydarzenia - Siostra Ignatius

Siostra Ignatius - 2013-05-21 - Warszawa - Mandala

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników SKA, REGGAE i ROCKSTEADY na wtorkowe imprezy w KLUBIE MANDALA. Niezapomniana noc przy pozytywnych dźwiękach. Lubisz tańczyć, śpiewać i dobrze się bawić wśród przyjaciół? To właśnie ta impreza jest dla was. Zapraszamy młodych i tych starszych :) Strona wydarzenia na FB »więcej »

wydarzenia - Noche española - wieczór hiszpański ze Skadyktatorem

Noche española - wieczór hiszpański ze Skadyktatorem - 2013-05-22 - Warszawa, Browarna 6 - Grawitacja

Zapraszamy na spotkanie z prawdziwym hiszpańskim temperamentem! W programie: koncert zespołu "Skadyktator i Kosmiczne Kombo", pokaz flamenco, quiz o Hiszpanii (z nagrodami), hiszpańskie kalambury i konwersacje. Zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrej zabawy, oraz tych którzy są ciekawi świata, na kulturalną podróż śladami tradycji naszych południowych sąsiadów. Dla wszystkich...więcej »

wydarzenia - Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka!

Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka! - 2013-05-22 - Warszawa - Klub Bazar

Reggae Unity BazaR czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie...więcej »

wydarzenia - Skadyktator - Wyjątkowa Noc Przyjemności

Skadyktator - Wyjątkowa Noc Przyjemności - 2013-05-23 - Warszawa - InDecks

Wyjątkową ska-selekcję zaprezentuje niezastąpiony SKADYKTATOR (ska - Warszawa) Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja. Jedyny legalny system to Rytm i Wibracja - SKAokracja. Pan i Władca nie zrezygnuje z naprawiania świata dopóki po Ziemi będzie chodziła choć jedna żywa istota nie świadoma, że „ska było przed reggae”, a new-skulowe hip hopy, techno i...więcej »

wydarzenia - Retro Wodzireje meet DJ Szpulakiewicz

Retro Wodzireje meet DJ Szpulakiewicz - 2013-05-24 - Gdańsk - Klub Polmozbyt, Al. Gen. J. Hallera 132

Retro Wodzireje i DJ Szpulakiewicz zapraszają na maraton taneczny przy muzyce ska, rocksteady, reggae oraz innych dźwiękach do bujania i skakania. Pamiętacie magnetofony szpulowe? Naszego szpulaka ożywi DJ Szpulakiewicz, który zabierze Was w muzyczną podróż po całym świecie. Koniecznie włóżcie wygodne buty, bo Retro Wodzireje nie pozwolą Wam usiedzieć. Wstęp: 10zł, sznaps lub...więcej »

wydarzenia - Rootsmen Corner vol. 14

Rootsmen Corner vol. 14 - 2013-05-24 - Warszawa - Black Sheep

24 maja zapraszamy na 14. edycję cyklu Rootsmen Corner. Po raz drugi klasyczne reggae i dub oraz najlepsze współczesne produkcje roots zabrzmią w śródmiejskim klubie Black Sheep. Korzenna klasyka z Jamajki i UK, szczypta rub-a-dub i modern roots przyprawione głęboko basową pulsacją UK dub - to wszystko zapewnią Wam połączone siły gospodarzy Rootsmen Corner w składzie: All On...więcej »

wydarzenia - MIASTO Roots & Culture

MIASTO Roots & Culture - 2013-05-25 - Warszawa - Klub MIASTO

MIASTO Roots & Culture Czyli mieszanka stylów wprost z ciepłej wyspy! Pyszna kuchnia Vege od wejścia, a wyżej na poziomie klubowym z głośników nie zabraknie rzucania krwistymi kawałkami! Klub MIASTO wybrzmi: Roots & Culture Czyli typowa jamajka w środku MIASTA! MIASTO Roots & Culture, czyli dla każdego coś miłego.Imprezę prowadzi: KARMA Sound <A...więcej »

wydarzenia - UNITED REGGAE SOUNDS dla Zuzi

UNITED REGGAE SOUNDS dla Zuzi - 2013-05-29 - Iława - Stacja Iława

29 maja w środę (czwartek jest dniem wolnym) odbędzie się druga impreza charytatywna pod szyldem UNITED REGGAE SOUNDS tym razem w Iławie!!! Gramy i zbieramy pieniądze dla chorej 2-letniej Zuzi, która cierpi na rzadką ciężką odmianę padaczki - Zespół Draveta. Tutaj cała historia jej choroby: i.imgur.com/veJD7v5.jpg Klub Stacja Iława, ul....więcej »

wydarzenia - Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka!

Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka! - 2013-05-29 - Warszawa - Klub Bazar

Reggae Unity BazaR czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie...więcej »

wydarzenia - Las Melinas + The Bartenders

Las Melinas + The Bartenders - 2013-05-31 - Zielona Góra - 4 róże dla Lucienne

THE BARTENDERS The Bartenders to stołeczne 10-osobowe combo, w którego skład wchodzą: rozszerzona sekcja rytmiczna (perkusja, bas, gitara, perkusjonalia i instrumenty klawiszowe), trzyosobowa sekcja dęta, wokalista oraz realizator dźwięku. Muzyka, którą tworzą inspirowana jest w dużym stopniu dokonaniami zespołów jamajskich lat 60-tych – przede wszystkim reprezentantów nurtu...więcej »