HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - lipiec 2013

wydarzenia - Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka!

Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka! - 2013-07-03 - Warszawa - Klub Bazar

Reggae Unity BazaR czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie pożyczę. Stwórzmy wspólnie miejsce z dobrą selekcją z nośnika winylowego. Niech Praga Północ wybrzmi jamajskim klimatem! Gospodarz <a...więcej »

wydarzenia - Mandala connection Jamajka

Mandala connection Jamajka - 2013-07-05 - Warszawa - Mandala

Klub Mandala ponownie otwiera się na doskonałe rytmy, a my z kolei zapewnimy Wam doskonałą selekcję wprost z ciepłej wyspy. Od ska po dancehall ! ! ! Selekcja 100% winyl. Ta impreza to również doskonała rozgrzewka przed nadchodzącymi festiwalami. Pulsacja basu, wyśmienita selekcja a wszystko dla Was wprost z Jamajki - przybywajcie. Oprawą muzyczną imprezy zajmie się: <A...więcej »

wydarzenia - MIASTO Reggae, Roots & Culture

MIASTO Reggae, Roots & Culture - 2013-07-06 - Warszawa - Klub MIASTO

MIASTO Roots & Culture Czyli mieszanka stylów wprost z ciepłej wyspy! Pyszna kuchnia Vege, tym razem zaczniemy trochę wcześniej roots & culture poleci z głośników na zewnątrz. W ramach rozwoju wydarzeń po 21 możemy przenieść się, wyżej na poziomie klubowym z głośników wówczas nie zabraknie rzucania krwistymi kawałkami! Klub MIASTO wybrzmi: Roots & Culture Czyli typowa jamajka w...więcej »

wydarzenia - Sławska Noc Reggae 2013

Sławska Noc Reggae 2013 - 2013-07-06 - Sława - Plaża SCKiW

To będzie 5 odsłona Sławskiej Nocy Reggae. Ale ale... podobno rok 2013 ma być rokiem kryzysowym, więc budujemy kryzysowy skład ;-)) Będzie show, dancehall, będą fajni nawijacze i mam nadzieje, że tyle osób co w ubiegłym roku! Po raz pierwszy w historii nocy reggae pojawią się nie tylko polscy wykonawcy, więc bądźcie czujni, rozsyłajcie wieści, a my spróbujemy Was jeszcze raz zaskoczyć!...więcej »

wydarzenia - Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka!

Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka! - 2013-07-10 - Warszawa - Klub Bazar

Reggae Unity BazaR czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie...więcej »

wydarzenia - PinUp Rec. All-Stars

PinUp Rec. All-Stars - 2013-07-20 - Rzeszów - Underground Pub

Wakacyjna odsłona PinUp Rec. w nowym miejscu! Zagrają: STARSZA SIOSTRA (debiutantka w cyklu PinUp Rec.) oraz DJ FARMER (stary wyga rzeszowskiej sceny rock'n'rollowej) Muzyka: ♫ rock'n'roll ♫ rockabilly ♫ ska ♫ twist ♫ Start: 21:00 Wstęp...więcej »

wydarzenia - Balsam: ska, roots, reggae

Balsam: ska, roots, reggae - 2013-07-20 - Warszawa - Klub BALSAM

Już 20 lipca - sobota w klubie Balsam edukacja muzyczna nie tylko dla miłośników rytmów z zakresu ska, roots, reggae. Spokojnie nie będzie przepytywania w ławkach i kartkówki :-) Polecą za to najlepsze kawałki zaczniemy od lat 60' a skończymy to się jeszcze okaże. Oprawą muzyczną imprezy zajmie się: Karma...więcej »

wydarzenia - Reggae Open Air Session - Patio klubu NRD / Jungle Thorn - klub NRD / 5 500 Watt Sound System

Reggae Open Air Session - Patio klubu NRD / Jungle Thorn - klub NRD / 5 500 Watt Sound System - 2013-07-26 - Toruń - NRD

Kolejna sesja sound systemowa w Toruniu na otwartym powietrzu! Muzyka reggae na potężnym nagłośnieniu! Pamiętacie klimat Open Air Big Dud Session przed Od Nową lub Open Air Big Dud Session 2 na ogródku Klubu Muzycznego Bunkier ? Przywracamy szybko te chwile ! Na patio NRD czyli ogródku w środku klubu pod gołym niebem będziemy mieli przyjemność doświadczyć trzeciej w Toruniu sesji...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE # 47 @ JAH ZEBI (SE) alongside: ROOTS-TONE HI FI (SE) & JAH MASSIVE SS (SE) meets Roots Vibracja & Dubseed Sound System

DUB TEMPLE # 47 @ JAH ZEBI (SE) alongside: ROOTS-TONE HI FI (SE) & JAH MASSIVE SS (SE) meets Roots Vibracja & Dubseed Sound System - 2013-07-26 - Kraków - Alchemia ul. Estery 5

26.07.2013 Kraków, Alchemia, Estery 5 Start: 21.00 Wstęp: 15 ROOTS-TONE HI FI alongside JAH ZEBI (Szwecja) JAH MASSIVE SOUND SYSTEM (Szwecja) Roots Vibracja / Białystok Dubseed Sound System Na 47 edycje DT przygotowaliśmy dla Was coś zupełnie wyjątkowego. Gościliśmy dotychczas wiele załóg z zachodu bądź południa Europy jednakże po raz pierwszy na Dub Temple zawitają ekipy z...więcej »

wydarzenia - Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!

Enjoy Yourself! Ska Reggae Party! - 2013-07-27 - Łódź - Granda

Jeśli ktoś myślał, że w lato damy mu odpocząć od ska to grubo się mylił. 27 lipca wracamy do Grandy, by kolejny raz zmusić Was do tańca. Lato w pełni, a my podgrzejemy jeszcze trochę atmosferę przy pomocy ska, rocksteady i early reggae. Tak, szykujcie się na ogień i wbijajcie do Grandy. A, i nie zapomnijcie ubrać wygodnych butów, bo nie damy Wam zejść z parkietu do rana. <a...więcej »

wydarzenia - Open Ska Festival: BIG MANDRAKE (Wenezuela), Ziggie Piggie, Jumanji

Open Ska Festival: BIG MANDRAKE (Wenezuela), Ziggie Piggie, Jumanji - 2013-07-27 - Sosnowic - Siwy Dym

27 lipca zapraszamy wszystkich do Sosnowca - Środuli, gdzie wraz z Ziggie Piggie (których przedstawiać nie trzeba) zagra BIG MANDRAKE - zespół z Wenezueli, łączący muzykę ska, reggae oraz punk. Bilety można zamówić poprzez profil Ziggie Piggie na FB (www.facebook.com/ziggie.piggie) - wystarczy napisać wiadomość, lub kupić w Siwym...więcej »

wydarzenia - Big Mandrake (Wenezuela) + Ziggie Piggie

Big Mandrake (Wenezuela) + Ziggie Piggie - 2013-07-28 - Warszawa - FonoBar

TONE2TONE oraz Klub FONOBAR zaprasza na szaloną noc w rytmach ska! W ostatnią niedziele lipca zagoszczą u nas: - BIG MANDRAKE (ska punk - Caracas, Wenezuela) FB: www.facebook.com/BigMandrake - ZIGGIE...więcej »