HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - sierpień 2013

wydarzenia - The Resignators

The Resignators - 2013-08-06 - Łódź - Klubokawiarnia Granda

Australijska ska petarda w Grandzie! W ramach trasy promującej album "Dawn in the flame" zawita do Łodzi australijska grupa The Resignators. Występ w Klubokawiarni Granda będzie jednym z dwóch, jakie zespół zagra w Polsce. The Resignators to chyba najbardziej znana australijska grupa ska! Gorąco zapraszamy. wstęp 10 pln www.facebook.com/theresignators www.reverbnation.com/theresignators FB <a...więcej »

wydarzenia - Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka!

Reggae Unity BazaR. Otwarta DJ-ka! - 2013-08-07 - Warszawa - Klub Bazar

Czyli klasyka gatunku w najlepszym wykonaniu wprost z ciepłej wyspy. Jak bywa na dobrej imprezie muzycznie otrzemy się o naprawdę różne gatunki. UWAGA ! ! ! Startujemy z nowym cyklem Reggae Unity BazaR! Masz płyty winylowe? Po co mają stać na półce, przyjdź i podziel się z innym swoimi zbiorami. Nie masz systemów? Nie szkodzi mam na wyposażeniu i chętnie pożyczę. Stwórzmy wspólnie...więcej »

wydarzenia - The Resignators, Mugshots, Szwindel

The Resignators, Mugshots, Szwindel - 2013-08-07 - Warszawa - Fonobar

7 sierpnia w warszawskim klubie Fonobar zagrają The Resignators. To założony w 2005 r. australijski zespół grający psychoska/ska-punk. W jego skład wchodzi obecnie 7 osób: Francis - wokal, Steve - gitara/wokal, Sharpy - perkusja, John - gitara basowa, Stacy - Keyboard/saksofon/wokal, Jeremy- trąbka/wokal, Leda - puzon/wokal. Zespół w trakcie swojej europejskiej trasy, której częścią...więcej »

wydarzenia - Reggae on the edge - Prawy Brzeg

Reggae on the edge - Prawy Brzeg - 2013-08-09 - Warszawa - Prawy Brzeg, ul. Wał Miedzeszyński 407

Słonce, piasek, leżaki, basen, rampa deskorolkowa, dobrze zaopatrzony bar. Czy można oczekiwać czegoś więcej? :-) Już 9 sierpnia, piątek w uroczych okolicznościach przyrody zapraszamy na wyjątkową ucztę muzyczną w klimacie jamajskiej muzyki rozrywkowej. Od ska po rocksteady, od roots do reggae, od old school dancehall do raggamuffin a wszystko to w nowej ciekawej miejscówce na mapie...więcej »

wydarzenia - Trzy Kolory

Trzy Kolory - 2013-08-16 - Warszawa - Miasto Cypel

Już 16.08.2013 piątek, na terenie Miasta Cypel kolejna odsłona z cyklu Jamajskiej muzyki rozrywkowej. Trzy Kolory - Miasta Cypel to: zielony, żółty i czerwony. Za każdym z tych kolorów kryje się oddzielny gatunek muzyczny. Dla pragnących poszerzyć swoją wiedzę muzyka reggae składa się na różne podgatunki, podczas imprezy Trzy Kolory Miasta Cypel rozróżnimy: Czerwony - tego wieczoru to...więcej »

wydarzenia - Bar Aloha: Karma Sound & Lanyer Selecta

Bar Aloha: Karma Sound & Lanyer Selecta - 2013-08-17 - Warszawa - Aloha

Zapraszamy na imprezkę w klimacie Reggae wraz z Karma Sound!! Odbędzie się ona 17.08.13 w sobotę w Barze ALOHA!! Karma Sound - Replay Selecta - to zajawka i miłość do muzyki. Dawanie jej innym oraz popularyzacja. Historia - muzyka była w moim życiu od zawsze. Przebrnąłem przez różne gatunki muzyczne, wreszcie...więcej »

wydarzenia - Reggae Summertime

Reggae Summertime - 2013-08-23 - Łódź - Klubokawiarnia Granda

Z okazji nieuchronnie zbliżającego się końca wakacji mamy przyjemność zaprosić Was na The End Of Reggae Summer Party. W Grandzie kolejny raz zabrzmią dźwięki najlepszych gatunków muzyki tanecznej czyli ska, rocksteady i early reggae. Tym razem Waszych ulubieńców z Hot Shot Sound wspierać będzie goszczący po raz pierwszy w Łodzi Bigger Boss Sound. JEŚLI POGODA DOPISZE BAWIMY SIĘ NA...więcej »

wydarzenia - Trzy Kolory - Miasta Cypel

Trzy Kolory - Miasta Cypel - 2013-08-24 - Warszawa - Miasto Cypel

[Opis] Już 24.08.2013 sobota, na terenie Miasta Cypel kolejna odsłona z cyklu Jamajskiej muzyki rozrywkowej. Trzy Kolory - Miasta Cypel to: zielony, żółty i czerwony. Za każdym z tych kolorów kryje się oddzielny gatunek muzyczny. Dla pragnących poszerzyć swoją wiedzę muzyka reggae składa się na różne podgatunki, podczas imprezy Trzy Kolory Miasta Cypel rozróżnimy: Czerwony - tego...więcej »

wydarzenia - Festiwal Działań Muzycznych

Festiwal Działań Muzycznych - 2013-08-30 - Bogatynia - Wzgórze Obserwator

Po raz 13. w Bogatyni zabrzmią niebanalne rytmy, wszystko za sprawą Festiwalu Działań Muzycznych. W tym roku na scenie zagrają: francuskie objawienie roku – Naâman, BOB ONE i Las Melinas. Nie zabraknie lokalnych akcentów. Gwiazdą tegorocznej edycji Festiwalu będzie NAÂMAN, który od 2010 rozświetla francuską scenę reggae swoim pięknie płynącym flow i czystym, ożywczym...więcej »

wydarzenia - Klinika analogowych dźwięków

Klinika analogowych dźwięków - 2013-08-30 - Warszawa - Klub Klinika

Szukacie głębi przekazu, brakuje Wam na imprezach dobrego: ska, rocksteady i reggae? 30.08.2013 będziecie mieli okazję przypomnieć sobie jak to brzmi, wypuścimy Wam starocie wprost z czarnej płyty. Bez zbędnej elektroniki wrócimy do świetności warszawskich imprez z przed wielu lat. Starsi słuchacze przypomną sobie czasy młodości, a młodsze pokolenie zobaczy jak wyglądała typowa...więcej »

wydarzenia - VII Festiwal Reggae

VII Festiwal Reggae - 2013-08-31 - Sosnowiec (Kazimierz Górniczy) - Park im. Jacka Kuronia

Po raz kolejny Miejski Dom Kultury „Kazimierz” zaprasza wszystkich na Festiwal Reggae. W tym roku odbędzie się VII edycja tej imprezy. Festiwal będzie miał miejsce 31.08.2013 r. w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym. Podczas imprezy zagrają dwa zespoły z Polski oraz grupa z Francji. Program: Ayarise 17.00-18.30 Cała Góra Barwinków...więcej »