The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - wrzesień 2013

wydarzenia - SKA NIGHT vol. II BY RASTA WARIACJE

SKA NIGHT vol. II BY RASTA WARIACJE - 2013-09-06 - Sosnowiec - Za Mostem

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA ZABAWĘ W KLIMATACH SKA! Promocje na barze! MIĘDZY INNYMI: PIWO LANE TYSKIE 5 PLN PIWO LANE GROLSCH 7 PLN oraz dodatkowe promocje na drinki, które będą ogłaszane na bierząco:) data:06.09.2013 start: 20.00 wstęp: free miejsce: klub muzyczny ZA MOSTEM FB www.facebook.com/events/360784234052487więcej »

wydarzenia - Muzeum jedzie na Jamajkę | Mixmasta Tatowski

Muzeum jedzie na Jamajkę | Mixmasta Tatowski - 2013-09-09 - Szczecin - Dziedziniec Muzeum Narodowego w Szczecinie

9 września 2013 (poniedziałek), od godziny 18.00, Kino Letnie & Bar Dziedziniec zaprasza na Dziedziniec Muzeum Narodowego w Szczecinie (ul. Staromłyńska 27, wejście od pl. Żołnierza Polskiego) na rozgrzewające wydarzenie muzyczne „Muzeum jedzie na Jamajkę”. Muzyczną selekcję nagrań rocksteady, ska, reggae z Jamajki i pochodnych z całego świata poprowadzi PP Tatinek, czyli...więcej »

wydarzenia - ALOHA Reggae Party -KARMA SOUND

ALOHA Reggae Party -KARMA SOUND - 2013-09-14 - Warszawa - Aloha

Zapraszamy na kolejną odsłonę imprezki Reggae ,którą zaprezentuje nam KARMA SOUND SELEKTA!! 14.09.2013 sobota, po raz kolejny Bar Aloha wybrzmi dźwiękami jamajskiej muzyki rozrywkowej. Doskonała lokalizacja blisko natury pomoże Wam połączyć pożyteczne z przyjemnym. Zapraszamy Was na edukacyjno - rozrywkową imprezę, od ska do rocksteady, od roots do reggae, od dancehall do...więcej »

wydarzenia - Shot Club: Jamaican Shot

Shot Club: Jamaican Shot - 2013-09-19 - Warszawa - Shot Club

Już 19.09.2013 (sobota) w Shot Clubie - Jamaican Shot, nie będziemy używać broni krótkiej, nie będzie też granatów, zasieków i całej reszty zła. Będzie za to wyśmienita selekcja od ska po rocksteady, od roots do reggae, od dancehall do raggamufin. Jedyne z czego strzelać będziemy to najlepsze kawałki z zakresu jamajskiej muzyki rozrywkowej. Obsadę muzyczną tego dnia zapewni: KARMA...więcej »

wydarzenia - Reggae Station Enerde

Reggae Station Enerde - 2013-09-20 - Toruń - klub NRD

Reggae stacja enerde - wyznaczone miejsce dla sound systemów w celu umożliwienia gościom wejścia a nad ranem opuszczenia stacji. Miejsce sprzedaży płynnych trunków, posterunek ruchu następczy zapowiadawczy, w obrębie którego, oprócz toru głównego zasadniczego, znajduje się co najmniej jeden tor główny dodatkowy, a sound systemy mogą rozpoczynać i kończyć swój bieg, krzyżować się i...więcej »

wydarzenia - Jungle Fever (Warsaw Jungle Massive 3 / Rootsmen Corner Warsaw Representation)

Jungle Fever (Warsaw Jungle Massive 3 / Rootsmen Corner Warsaw Representation) - 2013-09-21 - Warszawa - CDQ

W sobotę 21 września w klubie CDQ odbędzie się trzecia odsłona imprezy promującej muzykę jungle i ragga jungle oraz warszawskich junglowych wojowników (producentów, mcs, djs). Tym razem rozszerzamy formułę o drugą scenę za którą odpowiedzialna będzie warszawska reprezentacja popularnego cyklu z korzenna muzyką reggae - Rootsmen Corner ! Na trzeciej edycji na scenie jungle wystąpi...więcej »

wydarzenia - Tisztelet feat. Diego & Pablopavo

Tisztelet feat. Diego & Pablopavo - 2013-09-27 - Warszawa - Parking Bar

Wraz z nadejściem jesieni (tfu tfu) wracam do imprez w klubach. Po kilku imprezach na Pradze wracamy do samiutkiego centrum Warszawy. Na imprezowej mapie Stolicy pojawiło się nowe miejsce w postaci Parkingu. Parking Bar znajduje się na rogu ulicy Żurawiej i Parkingowej (więcej informacji linkujemy poniżej) i od kilku tygodni konsekwentnie utrwala swoją pozycję na warszawskim rynku...więcej »

wydarzenia - Klinika analogowych dźwięków vol. 2

Klinika analogowych dźwięków vol. 2 - 2013-09-27 - Warszawa - Klub Klinika

Szykujemy się już na wrześniową odsłonę Kliniki i jej analogowych dźwięków. Jeszcze nie umilkł dobry riddim, jeszcze leży kilka kawałków do odtworzenia, a my już mamy dla Was kolejną odsłonę Kliniki i jej analogowych dźwięków. Głębia bassu znów wypełni pomieszczenia Kliniki - tu uzdrawiamy dźwiękiem, który to będzie się lał z głośników. Obsadę muzyczną tego wieczoru - zapewnia...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE # 49 | MIGHTY SOULJAHS (CZ) & VIOLINBWOY!

DUB TEMPLE # 49 | MIGHTY SOULJAHS (CZ) & VIOLINBWOY! - 2013-09-28 - Kraków - Kawiarnia Naukowa ul. Dajwór 16 (Kazimierz)

28.09 Kraków zatrzesię się ponownie od basu. W miejsce niedoszłego bookingu Slimmah Sound zaprosiliśmy osadzoną w czeskim mieście Hradec Kralove ekipę Mighty Souljahs oraz podbijającego ostatnimi czasy Europę wybitnego polskiego producenta ciężkiego i klimatycznego dub’u Violinbwoy’a. Czesi zaprezentuja dwugodzinnego strictly dubwise seta oraz jeśli tylko im pozwolicie zamkną...więcej »