HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - grudzień 2013

wydarzenia - Mesajah & Riddim Bandits - Brudna Prawda TOUR

Mesajah & Riddim Bandits - Brudna Prawda TOUR - 2013-12-01 - Kalisz - Pod Muzami

W czerwcu światło dzienne ujrzał trzeci album w dorobku Mesajah – Brudna Prawda. Po udanym sezonie plenerowym przyszedł czas na koncerty klubowe, promujące ten krążek. Mesajah koncertować będzie w dwóch opcjach – z zespołem Riddim Bandits oraz soundsystemowej, ale zawsze w towarzystwie niepowtarzalnych chórzystek - I Grades. Dodatkowo koncerty z Riddim Bandits będą poprzedzone występem MILO MAILO Bilety na wszystkie koncerty dostępne w klubach oraz w salonach EMPIK, Media Markt, w innych stałych punktach sprzedaży oraz na...więcej »

wydarzenia - Cała Góra Barwinków

Cała Góra Barwinków - 2013-12-05 - Łódź - Klub Luka

Oto jest! - „BEAT 2 MEET U” CAŁA GÓRA BARWINKÓW Nakładem nowej wytwórni – Zakładu Koncertowo-Wydawniczego Artakcja, pojawiła się najnowsza produkcja Całej Góry Barwinków „Beat 2 Meet U”. Jak zawsze jest imprezowo, wesoło ale jednak trochę inaczej. Sprawdźcie to sami podczas zielonogórskiego koncertu w najbliższą niedzielę w klubie "4 Róże dla...więcej »

wydarzenia - Mikołajkowa edycja PinUp Rec. All-Stars

Mikołajkowa edycja PinUp Rec. All-Stars - 2013-12-07 - Rzeszów - Underground Pub

Zapraszamy na mikołajową edycję PinUp Rec.! 7 grudnia nie zabraknie naszych ulubionych tematów: ♫ rock'n'roll ♫ rockabilly ♫ ska ♫ twist ♫ A zagrają pięknie: - SkaDag (Szafa Gra Dobre SKA) w klimatach najlepszych kawałków starego dobrego Ska i nowego - równie dobrego. Nie zabraknie The Moon Invaders, The Aggrolites czy Vespy. - eMDe (Old school...więcej »

wydarzenia - Mikołajki w rytmach z Jamajki vol. X

Mikołajki w rytmach z Jamajki vol. X - 2013-12-07 - Wrocław - Madness

Jak co roku zapraszamy sympatyków jamajskich rytmów do zabawy w towarzystwie zespołów i dj. Podczas tegorocznej X edycji wystąpi ska band LAS MELINAS oraz reggae band POP MARLEJ. Dla wszystkich uczesników czekają prezenty od Mikołaja !!! Uwaga!!! Dla wszystkich przybyłych na imprezę do godz. 19.15 wstęp tylko za 8 zł. !!!! LAS MELINAS Las Melinas to band założony w...więcej »

wydarzenia - Smooth Beans + Hot Shot Sound

Smooth Beans + Hot Shot Sound - 2013-12-11 - Łódź - Klubokawiarnia Granda

Wraz z Klubokawiarnia Granda mamy przyjemność zaprosić Was wszystkich na koncert rewelacyjnego zespołu Smooth Beans. Zespół pochodzi ze słonecznej Hiszpanii i co najważniejsze gra rewelacyjne rocksteady i reggae. Pierwszy raz odwiedzą nasz piękny kraj więc fajnie by było zapewnić im w Łodzi takie przyjęcie by chcieli tu wracać. Oprócz koncertu w Łodzi zagrają w Polsce jeszcze w <A...więcej »

wydarzenia - Smooth Beans + Soul Pistols + Real Cool Sound + Husky

Smooth Beans + Soul Pistols + Real Cool Sound + Husky - 2013-12-12 - Olsztyn - Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32

Serdecznie zapraszamy 12 grudnia do olsztyńskiego klubu Nowy Andergrant, gdzie pojawią się panowie z zespołu Smooth Beans. Olsztyn to po Łodzi drugi przystanek na ich trasie. Znani z doskonałych kompozycji utrzymanych w duchu rocksteady/ early reggae, rozgrzewają hiszpańskie parkiety już od kilku ładnych lat....więcej »

wydarzenia - WUF6 - WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL: REGGAE vs DUBSTEP #6

WUF6 - WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL: REGGAE vs DUBSTEP #6 - 2013-12-13 - Warszawa - CDQ

Mystic Dubs wraz z ONIT Agency i stołecznym Tisztelet Sound mają przyjemność zaprosić Was na WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL: REGGAE vs DUBSTEP część numer 6! REGGAE + ROOTS + DANCEHALL + RAGGAMUFFIN + DUB + UK STEPPER + REGGAE DUBSTEP + DUBSTEP + RAGGA JUNGLE + DNB = WUF6 WARSAW UNDERGROUND FESTIVAL: Reggae vs Dubstep to niezależnie organizowany, niekomercyjny festiwal –...więcej »

wydarzenia - Toruń-SKA Potańcówka vol. 5 - The Stylacja + after ska party!

Toruń-SKA Potańcówka vol. 5 - The Stylacja + after ska party! - 2013-12-14 - Toruń - Dwa Światy

Ostatnia tegoroczna edycja najlepszej ska imprezy w mieście! Kto zagra? Szósta odsłona należeć będzie do wariatów z miasta Łódź! ============================= THE STYLACJA www.facebook.com/TheStylacja Choć początki sięgają prehistorii czyli roku 2002 to prawdziwa i niezaprzeczalna boskość spłynęła na chłopaków około roku...więcej »

wydarzenia - ŚWIĄTECZNE SKAGRANIE! na żywo: COMBO LIVE JAM after: SKADYKTATOR x LADY SMALL

ŚWIĄTECZNE SKAGRANIE! na żywo: COMBO LIVE JAM after: SKADYKTATOR x LADY SMALL - 2013-12-19 - Warszawa - InDecks

SKADYKTATOR i JEGO ŚWIĄTECZNE COMBO + LADY SMALL i SKADYKTATOR after Okolice Świąt i sprzyjająca, zimowa aura to świetny powód, aby spotkać się "stopa w stopę" z rytmicznym żywiolem zaklętym w muzyce ska, rocksteady i reggae. Pierwsza część wieczoru przebiegnie pod kontrolą Jego Wysokości Skadyktatora i Jego Świątecznego Combo w skladzie: Sklad Świątecznego Combo: Bartek Szemis -...więcej »

wydarzenia - święta w rytmie ska

święta w rytmie ska - 2013-12-25 - Sosnowiec - Pod Spodem

W pierwszy dzień świąt szykujemy dla was świąteczny koncert, połączony ze ska afterką do białego rana!!! Zagra dla Was czołowy zespół Polskiej sceny ska ZiggiePiggie, ze specjalnym repertuarem świątecznym :) Każdy bilet na imprezę upoważnia do 10% rabatu na tatuaż w studiu Demon Tattoo. W przerwach odbędą się liczne konkursy i ciekawe nagrody jak smyczki, wlepki, kubki, bon na tatto w...więcej »

wydarzenia - Pomorska 68 i Majestic - Metropolia jest Okey

Pomorska 68 i Majestic - Metropolia jest Okey - 2013-12-26 - Gdynia - Ucho

26 grudnia rozpocznie się VII edycja Metropolia jest Okey, festiwalu organizowanego przez Nadbałtyckie Centrum Kultury, który prezentuje mniej znane trójmiejskie i okołotrójmiejskie zespoły. W pierwszy dzień, który odbędzie się w gdyńskim klubie Ucho nie zabraknie także jamajskich akcentów. Jeden z ich to Pomorska 68, bodaj...więcej »

wydarzenia - Ska-sylwester w Grandzie! Soul Radics, Hot Shot Sound!

Ska-sylwester w Grandzie! Soul Radics, Hot Shot Sound! - 2013-12-31 - Łódź - Klubokawiarnia Granda

Zapraszamy na imprezę sylwestrową w rytmach ska, rocksteady i reggae! W wigilię Nowego Roku zagości u nas pochodzący ze Stanów zespół Soul Radics. Połączy on swoje siły z Selektorem z Hot Shot Sound, zapewniając wam niezapomniane przeżycia! Zamierzamy bawić się do białego rana, zejść z parkietu pozwolimy tylko o północy. O to, żeby nikomu nie zabrakło sił, zadba ekipa z naszej kuchni,...więcej »