HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - styczeń 2014

wydarzenia - Reggae Carnival we Wkręcie

Reggae Carnival we Wkręcie - 2014-01-11 - Warszawa - Klub Wkręt

Jeszcze słychać wybuchy sylwestrowych petard, jeszcze nie opuściła nas chęć dobrej zabawy, a my już mamy dla Was kontynuację dobrej zabawy przy ciepłych rytmach. Reggae Carnival już 11.01.2014 sobota w Klubie Wkręt, Reggae Karnawał Karma Sound i goście. Koncepcja tej imprezy będzie wyglądała tak, że każdy z poniższych selektorów zaprezentuje Wam po 5 ( pięć ) utworów, po czym nastąpi zmiana, na tym jednak nie skończymy ilość wejść za decki uzależniamy od Was, dlatego też bierzcie rodzinę i znajomych i wpadajcie na porządną dawkę jamajskiej muzyki...więcej »

wydarzenia - Skorup, Dj Hopbeat, tisztelet

Skorup, Dj Hopbeat, tisztelet - 2014-01-11 - Warszawa - Parking Bar

11 stycznia 2014 w stołecznym klubie Parking Bar odbędzie się koncert i impreza promująca kolejny album gliwickiego rapera Skorupa zatytułowany "Piekna Pogoda". Z tej okazji koncert zagra wspomniany raper, a towarzyszyć będzie mu Dj Hopbeat, odpowiedzialny również za wszystkie skrecze na płycie. Jaka jest płyta "Piękna Pogoda"? Hip-hop inspirowany polskimi obyczajami, historie...więcej »

wydarzenia - Toruń-SKA Potańcówka vol. 6 - Cała Góra Barwinków + after ska party!

Toruń-SKA Potańcówka vol. 6 - Cała Góra Barwinków + after ska party! - 2014-01-17 - Toruń - Dwa Światy

Po nowym roku Toruń-SKA Potańcówka rusza z pełną pompą! Kto zagra? Szósta odsłona należeć będzie do weteranów polskiej sceny ska, którzy tej jesieni ruszają w trasę promującą swoje nowe wydawnictwo "Beat 2 Meat U"! ============================= CAŁA GÓRA BARWINKÓW www.facebook.com/barwinki <a...więcej »

wydarzenia - Cartoon Violence + Pomorzanie + Mixmasta Tatowski

Cartoon Violence + Pomorzanie + Mixmasta Tatowski - 2014-01-19 - Szczecin - Bar Czysty

19 stycznia 2014 (niedziela), o godzinie 19.00, zapraszamy do klubu Bar Czysty, na deptaku Bogusława X 8 w Szczecinie, na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, na którym wystąpi zespół CARTOON VIOLENCE z Wielkiej Brytanii oraz szczeciński zespół POMORZANIE, zaś selekcją nagrań poprzedzającą i wieńczącą występ obu składów zajmie się PP Tatinek, czyli Mixmasta Tatowski. CARTOON...więcej »

wydarzenia - Cartoon Violence, Skadyktator Combo

Cartoon Violence, Skadyktator Combo - 2014-01-20 - Warszawa - InDecks Club

2tone SKA! - styl unieśmiertelniony i zdefiniowany przez takie zespoły jak: Madness, The Specials, Bad Manners czy Selecter, w Polsce usłyszeć można wyłącznie z płyt na djejskich ska imprezach. W Wielkiej Brytani ten lekko popowy i eklektyczny sposób grania SKA jest żywym nurtem kultury muzycznej. Najgłośniejsze nowe zespoły grające współczesny 2tone to: Buster Shuffle, The Talks i...więcej »

wydarzenia - Cartoon Violence

Cartoon Violence - 2014-01-21 - Łódź - Klubokawiarnia Granda

Rok 2014 w Łodzi znów będzie pełen dobrych koncertów ska/reggae. Pierwszy koncert już 21 stycznia. Tym razem nasze piękne miasto odwiedzi walijski zespół Cartoon Violence. Jest to w tej chwili chyba najszybciej zdobywający popularność zespół ska z Wielkiej Brytanii. Jak sami o sobie piszą w swoich utworach łączą energie 2 tone ska z brytyjskim popem. Przy ich piosenkach nogi same rwą...więcej »

wydarzenia - Earl Jacob i Zbóje

Earl Jacob i Zbóje - 2014-01-23 - Warszawa - Kosmos Kosmos

Earl Jacob to tak naprawdę Jakub Sadowski. Jakub Sadowski, którego będziemy dalej nazywać po prostu Kubą, urodził się w Płocku, w roku 1985. Jak na debiutanta Kuba nie jest zatem najmłodszym artystą, ale to nawet lepiej. W tym wieku Chrystus dopiero zbierał ekipę. O Kubie trudno też mówić "debiutant". Pamiętajmy bowiem, że od kilku lat pojawia się on w różnych miejscach, w zróżnicowanym...więcej »

wydarzenia - Warsaw Jungle Massive 6

Warsaw Jungle Massive 6 - 2014-01-24 - Warszawa - CDQ

W piątek 24 stycznia w klubie CDQ odbędzie się pierwsza w tym roku a w sumie szósta już edycja imprezy promującej muzykę jungle i ragga jungle oraz warszawskich junglowych wojowników (producentów, mcs, djs). Na szóstej edycji na scenie jungle wystąpi trzech reprezentantów warszawskiej sceny a mianowicie djs: Simon Sayz (Palto Team), Syntopa (Mystic Dubs),...więcej »

wydarzenia - TeSkapsie

TeSkapsie - 2014-01-24 - Bytom - Klub Brama, ul. Chrobrego 1

Zapraszamy na koncert niezwykle energetycznej formacji Te!Skapsie!, której twórczość utrzymana jest w konwencji reggae, ska, rock'n'roll. Całości dopełnia jazzująca sekcja dęta. Zespół posiada na swoim koncie wiele sukcesów, jak chociażby występ na festiwalu FAMA w Świnoujściu. Jest również laureatem wielu lokalnych konkursów, supportował też kilka znanych zespołów. Obecnie zespół...więcej »

Afro-Reggae Fiesta: Mipasi & SKAdyktator - 2014-01-24 - Warszawa - Progresja

Mipasi SKAdyktator DJ Jogi Babu otwarcie bram: 18:00, koncert: 21:00 wstęp: 10 PLN przedsprzedaż, 20 PLN w dniu koncertu Szykujcie się na wielką afro-reggae fiestę 24 stycznia w Progresja Cafe. Na początek mamy dla was energetyczny koncert zespołu Mipasi, a potem zostawiamy was w rękach SKAdyktatora i didżeja Jogi Babu. Jeśli nie macie dość karnawału i czujecie, że chętnie...więcej »

wydarzenia - Berlin Ska City Festival 2014

Berlin Ska City Festival 2014 - 2014-01-25 - Berlin - Astra

Co tu dużo mówić. U Niemców bez zmian. Ska u nich dostatek, co tym razem udowadniają kolejną edycją festiwalu Berlin Ska City. Zeszłoroczna odsłona imprezy pozwala wcale nie tak nieśmiało podejrzewać, że i teraz będzie doskonale. Skład nie pozostawia wątpliwości. Bad Manners UK) Buster Shuffle (UK) Blechreiz (GER) Judge Dread Memorial (NL/GER) The Upsessions (NL) Bluekilla...więcej »

wydarzenia - SKA ATTACK!!! PANNA MARZENA I BIZONY (Oświęcim) + IZOLATKA (Tomaszów Maz.)

SKA ATTACK!!! PANNA MARZENA I BIZONY (Oświęcim) + IZOLATKA (Tomaszów Maz.) - 2014-01-31 - Opoczno - Avangarda

Dzień przed Ostróda Ska Reggae Stomp, Panna Marzena i Bizony zawita do Opoczna, gdzie zagra razem z Izolatką w Awangarda Art&Music Club. Izolatka (Tomaszów Mazowiecki) <A...więcej »

MAJESTIC + Pomorska 68 + Sakin Ol - 2014-01-31 - Elbląg - Mjazzga

Majestic to półfinalista drugiej edycji Must Be The Music (Polsat, jesień 2011) oraz laureat Ostróda Reggae Festiwal 2006. To także zwycięzca wielu ogólnopolskich przeglądów i konkursów. Na koncie zespołu znajdują się dwie płyty – debiutancka „roop rege” (2007) oraz druga „Przyzwoita”, która ukazała się w styczniu 2013 roku. To właśnie utwory z...więcej »

wydarzenia - Roots & Reggae by Replay Selecta

Roots & Reggae by Replay Selecta - 2014-01-31 - Warszawa - SPOKOJNA 15

Spokojnie zagram Roots & Reggae, w Spokojnej 15. Klimatyczne miejsce z dala od zgiełku i hałasu ulicy, wspaniały zapach przyrządzanych potraw wyczuwa się już sporo przed restauracją, tu każdy znajdzie dla siebie coś smacznego, lokal również posiada spory wybór dobrych piw niszowych oraz wyszukanych win. Roots & Reggae by Replay Selecta 31.01.2014 piątek SPOKOJNA 15 <a...więcej »

wydarzenia - The Stylacja

The Stylacja - 2014-01-31 - Łódź - Stereo Krogs

The Stylacja – łódzka formacja muzyczna, tworząca muzykę Ska. Charakter muzyki i specyfika brzmienia skłania ku wnioskom, iż muzycy zawiązali zespół w przerwie między poszczególnymi badaniami w zakładzie psychiatrycznym. Dźwięki przepełnione energią i elektrowstrząsami są oryginalnym punktem na muzycznej mapie naszego kraju. Grupa The Stylacja składa się z ośmiu muzyków, z czego...więcej »