HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - luty 2014

wydarzenia - KoNoPiAns

KoNoPiAns - 2014-02-01 - Warszawa - Znośna Lekkość Bytu

Tone2Tone i Znośna Lekkość Bytu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, koncert zespołu KoNoPiAnS oraz set DJ-ski RootsFada SoundSystem Original old school reggae and more!!! ___________________________________________________________________ KoNoPiAnS w tym roku obchodzi swoje 18'te Urodziny! :) Osiąga dojrzałość działalności i zapowiada nowy album pt "MENTAL SKATAKLISM" Powstał w 1996 r. w Czeladzi - najstarszym mieście Zagłębia Dąbrowskiego. Na swoim koncie ma blisko 400 koncertów w kraju i za granicą oraz trzy autorskie wydawnictwa. Jest...więcej »

wydarzenia - Ostróda Ska Reggae Stomp II

Ostróda Ska Reggae Stomp II - 2014-02-01 - Ostróda - Tawerna u Zdzicha

Zapraszamy wszystkich na drugą edycję Ostróda Ska Reggae Stomp! Wielkie święto dla miłośników muzyki ska, reggae, early reggae i rocksteady. Koncerty, DJ's, i przepyszna kuchnia Zdzicha! Po raz kolejny stwórzmy razem tą niepowtarzalną atmosferę jakiej próżno szukać na innych imprezach w Polsce! 1.02.2014 (sobota) Bar u Zdzicha - Ostróda (100m...więcej »

wydarzenia - Panna Marzena i Bizony

Panna Marzena i Bizony - 2014-02-02 - Warszawa - InDecks

W niedzielę 2 lutego zapraszamy na wyjątkowy koncert! Na naszej scenie zagra Panna Marzena i Bizony (really fun ska - Oświęcim) w trasie powrotnej z Ostróda Ska Stomp! start: 19.00 wjazd: 10 zł PANNA MARZENA I BIZONY: Jesteśmy ekipą 9 miłośników muzyki ska w najróżniejszych jej odcieniach, nurtach i formach. Od lat zakochani w starych jamajskich nutach żyjemy, bawimy się i...więcej »

wydarzenia - 69. rocznica urodzin Boba Marleya

69. rocznica urodzin Boba Marleya - 2014-02-07 - Warszawa - Wkręt

Zapraszamy na świętowanie urodzin Boba Marleya! Noc będzie magiczna przepełniona najlepszą selekcją w klimatach jamajskich zagrają dla was znani i lubiani: Lady Small JungleMan Ras...więcej »

wydarzenia - MARLEYKI - PARASSOL, ROOT WISE + After Reggae-Roots-Dub

MARLEYKI - PARASSOL, ROOT WISE + After Reggae-Roots-Dub - 2014-02-08 - gdańsk - Klub METRO, Ul. MIszewskiego 12/13 Gdańsk Wrzeszcz

Zespoły PARASSOL i ROOT WISE, DJ Jaca, oraz Klub Metro zapraszają wszystkich, którzy noszą w sobie 3 kolory, na wspólne uczczenie koncertem 69' rocznicy urodzin Króla Reggae, BOBA MARLEY'a :) Robert Nesta "Bob" Marley - jamajski muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, który rozpropagował muzyczny styl reggae inspirując się gatunkiem ska, związany z ruchem Rastafari. Urodził się 6...więcej »

wydarzenia - Warsaw Reggae 4: Bartenders, Mystic MC (UK), Mystic Dubs, Tisztelet, Zjednoczenie, SingleDread, Roots Masak-Rah

Warsaw Reggae 4: Bartenders, Mystic MC (UK), Mystic Dubs, Tisztelet, Zjednoczenie, SingleDread, Roots Masak-Rah - 2014-02-08 - Warszawa - CDQ

Zapraszamy Was serdecznie na czwartą odsłonę Warsaw Reggae! Jak już wiadomo, oczekiwany przez wszystkich Omar Perry niestety nie pojawi się, ale udało się w ostatniej chwili zorganizować jakże zacne zastępstwo... THE BARTENDERS!!! The Bartenders to stołeczne 10-osobowe combo, w którego skład wchodzą: rozszerzona sekcja rytmiczna (perkusja, bas, gitara, perkusjonalia i...więcej »

wydarzenia - Koncert charytatywny dla Tosi z zespołem CT-TONES :)

Koncert charytatywny dla Tosi z zespołem CT-TONES :) - 2014-02-09 - Toruń - Toruńska Piwnica Artystyczna

9 lutego w Toruńskiej Piwnicy Artystycznej odbędzie się koncert koncert charytatywny, na którym zagra CT-TONES. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Tosi Matuszewskiej. Tosia urodziła się w zamartwicy, a w drugiej dobie życia przeszła wylew krwi do mózgu IV stopnia. Efektem tego jest mózgowe porażenie...więcej »

wydarzenia - Dub Temple # 53 / MOA ANBESSA (Włochy) meets Gregory P & Dubseed Sound System

Dub Temple # 53 / MOA ANBESSA (Włochy) meets Gregory P & Dubseed Sound System - 2014-02-14 - Kraków - Kawiarnia Naukowa ul. Dajwór 16 (Kazimierz)

Po styczniowej „rocznicowej” edycji zapraszamy Was na kolejną sesję do podziemi na Dajworze. Tym razem prosto z bajecznej Wenecji zaprosiliśmy weteranów włoskiej sceny sound systemowej, rezydentów słynnego i prężnego, comiesięcznego cyklu „Venice DubClub” oraz autorów wielu świetnych singli: Moa Anbessa wraz z wokalistą Well Jahdgment. Jak zwykle czeka Was solidna...więcej »

wydarzenia - Noc Przyjemności. Gość Specjalny: Yasman

Noc Przyjemności. Gość Specjalny: Yasman - 2014-02-20 - Warszawa - Klub InDecks

Wyjątkowa osobowość na polskiej scenie reggae! Charyzmatyczny i nieustraszony marzyciel! JANUSZ "YASMAN" KUSZ! Założyciel i członek FORWARD s.s. i zespołu RAGGATTACK z Łodzi. Od 30 lat zakochany w muzyce reggae.i latino. Król Kiczu i Obciachu! Mistrz w wyszukiwaniu ciekawostek muzycznych z całego świata. Specjalizuje się w muzyce latino. Gorące rytmy reggae i ska z Meksyku, Kuby, czy...więcej »

wydarzenia - Ska-Reggae Fever - THE BALANGERS & LEŚNA TRIO

Ska-Reggae Fever - THE BALANGERS & LEŚNA TRIO - 2014-02-21 - Rzeszów - Klub Vinyl, ul. Piłsudskiego 31

Po długiej przerwie The Balangers znów w akcji! Każdy, kto lubi SKA, wie co z tym zrobić. Do ekipy Ska Reggae Fever dołącza Leśna Trio, którzy pokażą nam jak się gra na wyspach karaibskich. A resztę wolnego czasu zapełni Roots Digital (Kulturalny oraz Karol), tym razem przygotowując dla Was selekcję z dużą ilością klasycznego Ska oraz Early Reggae! Wystąpią: * <a...więcej »

wydarzenia - Warsaw Jungle Massive 7 feat. HoT (Rosja) & Jah Love Sound System f. Autuas (Finlandia)

Warsaw Jungle Massive 7 feat. HoT (Rosja) & Jah Love Sound System f. Autuas (Finlandia) - 2014-02-21 - Warszawa - Centralny Dom Qultury, ul. Burakowska 12

W piątek 21 lutego w klubie CDQ odbędzie się siódma edycja imprezy promującej muzykę jungle i ragga jungle oraz warszawskich junglowych wojowników (producentów, mcs, djs). Tym razem odwiedzą stolicę goście z zagranicy, na drugiej scenie powstanie sound system a cena za bilet zostaje bez zmian :) Na siódmej edycji na scenie jungle wystąpi pierwszy raz w Polsce dj/producent z Rosji -...więcej »

wydarzenia - Tickets to Rio, stopover Jamaica!

Tickets to Rio, stopover Jamaica! - 2014-02-22 - Warszawa - Wypieki kultury

Brazylijsko-Jamajski karnawał w Wypiekach Kultury! To dopiero będzie odlotowa impreza! Kto nie chciałby przenieść się na rozgrzane plaże, ulice, podwórka, Rio de Janeiro czy Kingston? Kto nie chciałby choć raz znaleźć się w centrum brazylijskiej czy jamajskiej balangi? Zapraszamy Was na najgorętszą imprezę tej zimy i tego karnawału. Emocji najwyższych lotów na pewno nie zabraknie....więcej »

wydarzenia - Tisztelet Sound x DREADSQUAD

Tisztelet Sound x DREADSQUAD - 2014-02-22 - Warszawa - Parking Bar

Dreadsquad - Polski Reggae Dancehall na eksport Dreadsquad to projekt, który umieścił Polskę na mapie twórców tanecznych riddimów o mocnych basowych brzmieniach. Łódzkie Superfly Studio wydaje tune za tunem łącząc jamajskie brzmienia Reggae, Dubu, Dancehallu, Ska i Rocksteady z nowoczesnym Breakbeatem, Jungle, Dubstepem i Garagem. Dreadsquad powstał w 2001 r., a kolejne lata...więcej »

wydarzenia - Skampararas, Skazena Skarlet, Skadyktator Combo

Skampararas, Skazena Skarlet, Skadyktator Combo - 2014-02-22 - Warszawa - CDQ

Wszystkich fanów muzyki SKA zapraszamy na koncert zespołów SKAMPARARAS z Jastrzębia - Zdroju oraz SKAZENA SKARLET z czeskich Litomanic, który odbędzie się w ramach trasy koncertowej SKANKING TOUR 2014. O zespołach: SKAMPARARAS - prezentuje dynamiczny materiał, w którym ska dominuje nad pojawiającymi się niekiedy rytmami punkowymi. Zespół oprócz kilku najbliższych koncertów,...więcej »

wydarzenia - REGGAE-ROOTS-DUB

REGGAE-ROOTS-DUB - 2014-02-22 - gdańsk - Klub METRO, Ul. MIszewskiego 12/13 Gdańsk Wrzeszcz

Jeżeli lubisz stare, dobre Reggae-Roots i takich mistrzów jak np.: Bob Marley, Burning Spear, Max Romeo, Peter Tosh, Lee Perry, Michael Rose, Misty In Roots, Culture, Black Uhuru, Toots & The Maytals, to na tej imprezie na pewno ich usłyszysz :) Sympatycy Dub'owych klimatów spokojnie mogą liczyć na dżwięki takich składów jak m.in.: Alpha & Omega, Dub Syndicate, Vibronics,...więcej »

wydarzenia - Karma Sound & Ras Sensei

Karma Sound & Ras Sensei - 2014-02-22 - Kazimierz Dolny - Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa

Dwóch warszawskich DJów zaprezentuje w Korzeniowej karnawałową vinylową bombę złożoną z energetycznie uzależniających słonecznych dźwięków. Przegonimy mróz i rozpuścimy śnieg. Usłyszymy karaibską muzykę prosto z przepastnych, zbieranych latami vinylowych kolekcji naszych zacnych gości. Należy przywdziać wygodne buty, zabrać z sobą dużo siły, a pozytywne wibracje zaserwujemy bezpłatnie...więcej »

wydarzenia - Toruń-SKA Potańcówka vol. 7: Majestic + The Mugshots

Toruń-SKA Potańcówka vol. 7: Majestic + The Mugshots - 2014-02-28 - Toruń - Dwa Światy

Druga tegoroczna edycja, dwie kapele, Dwa Światy! Kto zagra? Na siódmej edycji najlepszej imprezy SKA w mieście zagrają MAJESTIC oraz THE MUGSHOTS! ============================= MAJESTIC (ska/reggae - Gdańsk) majestic.art.pl facebook.com/majesticreggae Majestic to...więcej »

wydarzenia - Wypieki Kultury Jamajskiej

Wypieki Kultury Jamajskiej - 2014-02-28 - Warszawa - Wypieki Kultury

Otwarcie bram: 20:00 Start imprezy 21:00 Już 28.02.2014 piątek w Wypiekach Kultury za deckami gramofonów stanie kilku miłośników karaibskich rytmów, będą dla Was w dosłownym słowa znaczeniu wypiekać najgorętsze rytmy jamajskiej muzyki rozrywkowej. Obsadą muzyczną tego wieczoru zajmą się: Rootsmanufactura SoundSystem Incognito, informacja o nim jest tak tajemnicza jak on...więcej »