HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - marzec 2014

wydarzenia - 13. urodziny Zjednoczenia Sound: CHEEBA, TISZTELET, ICTUS SOUND, ROOTS DEFENDER i wielu innych

13. urodziny Zjednoczenia Sound: CHEEBA, TISZTELET, ICTUS SOUND, ROOTS DEFENDER i wielu innych - 2014-03-01 - Warszawa - CDQ

Już 1. marca w klubie CDQ przy ul. Burakowskiej 12 odbędą się kolejne urodziny Zjednoczenie sound system. W tym roku Zjednoczenie postawiło na różnorodność - i muzyczną, i terytorialną. Zaproszeni zostali goście z całej Polski, reprezentujący odmienne style grania - poprzez roots, klasyczne reggae, dancehall po jungle i inne szaleństwa. Wśród nich - znany z East West Rockers Cheeba, Ictus Sound, Tisztelet. Poza tym oczywiście Zjednoczenie z mocno raggamuffinowym stylem, z Pablopavo oraz Diego...więcej »

FIRE CORNER - REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER!! VOL.10!! - 2014-03-01 - Olsztyn - Carpenter Inn

"The boys are back!" Fire Corner wraca do Carpenter Inn 1 marca. Okazja jest nie byle jaka. Będzie to 10, jubileuszowa edycja całonocnego grania najlepszych klasyków z gatunku Ska, Rocksteady i Early Reggae. Tego dnia, oprócz stałej załogi Real Cool Sound, Danny'ego Moda i Huskiego na decki swoje siódemki położą również MR C. oraz WDM. Przybywajcie tłumnie, aby świętować razem z...więcej »

wydarzenia - Sari Ska Band w Tawernie

Sari Ska Band w Tawernie - 2014-03-08 - Tychy - Tawerna pod Różą Wiatrów

Sari Ska Band – polski zespół muzyczny, powstały w 2004 roku w Żorach. Ich muzyka to mieszanka takich stylów jak ska, reggae, rocksteady i swing. Liczba osób w składzie, a co za tym idzie, instrumentów decydujących o brzmieniu, tłumaczy określenie „band” w nazwie zespołu, który bez przesady można by nazwać także ska orkiestrą. W kompozycjach grupy dominują skoczne,...więcej »

Toruń-SKA Potańcówka vol. 8: Plagiat199 + Mordercy P - 2014-03-08 - Toruń - Dwa Światy

Jako, że kolejna edycja najlepszej imprezy ska w mieście przypada w Dzień Kobiet, zaserwujemy Wam porządną dawkę ska z damskim wokalem! Po niemal sześciu latach do Torunia wraca jedna z najlepszych ska-punkowych petard w kraju! Kto zagra? ============================= PLAGIAT199 (ska/ska punk - Czechowice-Dziedzice) <A...więcej »

wydarzenia - Mystic Dubs presents: BIGA RANX (FR) // Urodziny ULI

Mystic Dubs presents: BIGA RANX (FR) // Urodziny ULI - 2014-03-08 - Warszawa - 1500m2, ul. Solec 18

Mystic Dubs i Ula "Afro" Fryc zapraszają na Dzień Kobiet w klubie 1500m2! Nie było łatwo, ale w końcu się udało - na specjalne zaproszenie ekipy Mystic Dubs, po raz pierwszy w historii kraj swoich przodków odwiedzi wyjątkowa osobowość francuskiej i światowej sceny reggae – BIGA RANX! Znakomity artysta poruszający się w wielu stylistykach muzycznych od dubu, reggae do...więcej »

wydarzenia - Plush Fish, Garage 11

Plush Fish, Garage 11 - 2014-03-10 - Warszawa - Klub InDecks

PLUSH FISH (ska punk - Moskwa, RU) Kapela powstała w 2000 roku. Nieustannie eksperymentowała z różnymi stylami muzyki: hip-hop, funk, reggae czy hardcore. W ostatnim roku ukształtowała się struktura Plush Fish. Choć trudno ich twórczość ograniczyć tylko do ska-punk wspomaganego instrumentami. W muzyce Plush Fish możemy usłyszeć również reggae, hardcore, emo. Kapela ta...więcej »

wydarzenia - Plush Fish, Kakao Drinkers

Plush Fish, Kakao Drinkers - 2014-03-11 - Kraków - Pub Grodzka 42 Hard Rock Music

PLUSH FISH (ska punk - Moskwa, RU) Kapela powstała w 2000 roku. Nieustannie eksperymentowała z różnymi stylami muzyki: hip-hop, funk, reggae czy hardcore. W ostatnim roku ukształtowała się struktura Plush Fish. Choć trudno ich twórczość ograniczyć tylko do ska-punk wspomaganego instrumentami. W muzyce Plush Fish możemy usłyszeć również reggae, hardcore, emo. Kapela ta...więcej »

wydarzenia - Warsaw Jungle Massive 8 - MC's Edition feat. MadMajk vs Difel

Warsaw Jungle Massive 8 - MC's Edition feat. MadMajk vs Difel - 2014-03-14 - Warszawa - CDQ

Warsaw Jungle Massive 8 - MC’s Edition feat. MadMajk vs Difel jungle, ragga jungle, reggae, dancehall W piątek 14 marca w klubie CDQ odbędzie się ósma edycja imprezy promującej muzykę jungle i ragga jungle oraz warszawskich junglowych wojowników (producentów, mcs, djs). Tym razem muzykę okraszać będzie dwóch mc’s , jeden kojarzony ze sceną reggae a drugi ze sceną rap....więcej »

wydarzenia - REGGAE-ROOTS-DUB

REGGAE-ROOTS-DUB - 2014-03-15 - gdańsk - Klub METRO, Ul. MIszewskiego 12/13 Gdańsk Wrzeszcz

Jeżeli lubisz stare, dobre Reggae-Roots i takich mistrzów jak np.: Bob Marley, Burning Spear, Max Romeo, Peter Tosh, Lee Perry, Michael Rose, Misty In Roots, Culture, Black Uhuru, Toots & The Maytals, to na tej imprezie na pewno ich usłyszysz :) Sympatycy Dub'owych klimatów spokojnie mogą liczyć na dżwięki takich składów jak m.in.: Alpha & Omega, Dub Syndicate, Vibronics,...więcej »

wydarzenia - Przedwiośnie Reggae - Klub Wkręt

Przedwiośnie Reggae - Klub Wkręt - 2014-03-15 - Warszawa - Klub Wkręt

Po ostatniej imprezie z okazji obchodów urodzin Boba Marleya został duży nie dosyt, oraz chęć zaprezentowania Wam kolejnych ciekawych selektorów oraz ich zbiorów winylowych. Mamy dla Was radosną wiadomość szykuje się kolejna dawka porządnej muzyki i zabawy, do naszych selektorów wciąż przychodzą nowe przeboje, impreza w 100% analog, nowe nagłośnienie, scena - to i wiele innych...więcej »

wydarzenia - Reggae Pod Baryłką

Reggae Pod Baryłką - 2014-03-19 - Warszawa - Pub Pod Baryłką

“Pod Baryłką” to najstarszy pub w Warszawie. Zaczynaliśmy w 1990 roku w jednej sali na miejscu starej kawiarni "Cichy kącik". Dziś mamy cztery sale i znajdujemy się na mapie kultowych miejsc Warszawy. Dobra atmosfera, miła obsługa i starannie dobrane menu sprawiły, że pub “Pod Baryłką” stał się legendą wśród warszawskich pubów. Reggae Pod Baryłką to 100%...więcej »

wydarzenia - Saint Oil Sand

Saint Oil Sand - 2014-03-20 - Warszawa - Klub InDecks

Warsaw Booking prezentuje koncert: SAINT OIL SAND (ska - Wilno) Jak piszą sami o sobie: "Historia zespołu Saint Oil Sand mogłaby nosić tytuł "Gdy spotka sie 5 idiotów...". W 1586 r. p.n.e. spotkali się po raz pierwszy. Miało to miejsce na jednej z pustyń bliskiego wschodu (jej nazwa jest znana autorowi). Napili się herbaty, porozmawiali, znów się napili, znów porozmawiali,...więcej »

wydarzenia - Earl Jacob - Urodzinowa balanga. Tisztelet & goście

Earl Jacob - Urodzinowa balanga. Tisztelet & goście - 2014-03-21 - Warszawa - Parking Bar

Kolejna balanga rozkręcana przez Tisztelet Sound w Parking Bar! Po styczniowym koncercie Skorupa&Hopbeata, po lutowej wizycie Dreadsquadu - tym razem szczególna impreza z szerokim gronem graczy i specjalną okazją. Kuba, zwany również Earl Jacob, opowiada o niej tak: "Kończę tyle lat ile kończę. Nie ma co drążyć :) Siedzę w tej muzyce i przez to albo w urodziny "robię", albo jest...więcej »

wydarzenia - DUB TEMPLE #54 DUBZOIC live ft. LUCADREAD (IT)

DUB TEMPLE #54 DUBZOIC live ft. LUCADREAD (IT) - 2014-03-21 - Kraków - Kawiarnia Naukowa, ul. Dajwór 16 (Kazimierz)

21.03.2014, Kraków, Kawiarnia Naukowa ul. Dajwór 16 Start: 21.00 Wstęp: 20pln DUBZOIC live! (Włochy) feat. LUCADREAD (Włochy) KALINA IN DUB live! (Bytom) TOMANA DUB THERAPIST DUBSEED SS Facebook event: www.facebook.com/events/1406761282908622/ W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny szykujemy dla Was jak na...więcej »

wydarzenia - Skadyktator + Pop Marlej

Skadyktator + Pop Marlej - 2014-03-28 - Opole - Klub PIEKARNIA

Jego Wysokość SKADYKTATOR! Władca - Artysta - Rewolucjonista Zstąpił na Ziemię, aby skadobro i skaprawda zatryumfowały i aby wszyscy, już na zawsze, byli szczęśliwi. Można nazwać go Prorokiem Najwyższego-Rytmu, ale to zdecydowanie zbyt pacyfistyczne określenie. Jedynym Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja oraz uświadomienie odszczepieńcom ich błędów,...więcej »

wydarzenia - Ska Roots Reggae na Brzeskiej

Ska Roots Reggae na Brzeskiej - 2014-03-28 - Warszawa - Offside

Czyli muzyka serca w samym sercu najbardziej autentycznej warszawskiej Pragi. Jeśli, idąc Brzeską poczujecie wśród czerwonych cegieł przedwojennych kamienic rytmy reggae, i to we wszelkich odmianach, czyli: ska, rockstedy, roots & culture, rub a dub , dancehall i dub – idźcie za tym bitem. On doprowadzi Was do placyku z charakterystycznym olbrzymim graffiti na ścianie. Pod ścianą...więcej »

wydarzenia - SKADYKTATOR i Jego Kosmiczne Combo

SKADYKTATOR i Jego Kosmiczne Combo - 2014-03-29 - Wrocław - Art Cafe Kalambur

SKADYKTATOR aka Wielki Imperator albo, po prostu - Pan i Władca. Zstąpił na Ziemię, aby skadobro i skaprawda zatryumfowały i, aby wszyscy, już zawsze, byli szczęśliwi. Można nazwać Go Prorokiem Najwyższego-Rytmu, ale to zdecydowanie zbyt pacyfistyczne określenie. Jedynym Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja oraz uświadomienie odszczepieńcom ich błędów, grzeszności...więcej »