HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - kwiecień 2014

wydarzenia - Warsaw Reggae vol.5 - Bob One & Bas Tajpan @ CDQ!

Warsaw Reggae vol.5 - Bob One & Bas Tajpan @ CDQ! - 2014-04-04 - Warszawa - CDQ

4 kwietnia w stołecznym klubie CDQ odbędzie się piąta edycja imprezy organizowanej pod szyldem WARSAW REGGAE. Zagrają na niej: Bob One & Bas Tajpan oraz Tisztelet Sound Zjednoczenie sound system Mystic Dubs Jah Love sound system (całonocna roots/dub sesja na górnej sali) + goście <a...więcej »

wydarzenia - LDZ REGGAE (micro)FESTIVAL: Mungo's Hi Fi, Blackout JA, Ras Luta

LDZ REGGAE (micro)FESTIVAL: Mungo's Hi Fi, Blackout JA, Ras Luta - 2014-04-05 - Łódź - klub DOM, ul. Piotrkowska 138/140 (OFF Piotrkowska)

Już 05.04.2014 serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju i wymiarze wydarzenie: LDZ REGGAE (mikro)FESTIVAL www.facebook.com/ldzreggaemicrofestival impreza: klub DOM, ul. Piotrkowska 138/140 (OFF Piotrkowska) warsztaty: FERMENT Centrum Edukacji Muzycznej ul. Piotrkowska 138/140 (OFF Piotrkowska) muzyka:...więcej »

wydarzenia - Reggae Connecting People: Roots Rockets, aYarise, Lady Dee Spiritual, Baobab

Reggae Connecting People: Roots Rockets, aYarise, Lady Dee Spiritual, Baobab - 2014-04-10 - Katowice - Scena Gugalander

Już 10 kwietnia Katowice zostaną kolejnym przystankiem cyklu koncertów Reggae Connecting People! Historia Reggae Connecting People zaczęła się pewnego lipcowego wieczoru w Ostrowie Wielkopolskim, podczas 13 edycji Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka (organizowanego przez Festiwal Reggae Na Piaskach). Kiedy okazało się, że Roots Rockets mają problem techniczny ze swoim...więcej »

wydarzenia - Toruń-SKA Potańcówka vol. 9: The Offenders (IT) + CT-Tones + after ska party!

Toruń-SKA Potańcówka vol. 9: The Offenders (IT) + CT-Tones + after ska party! - 2014-04-11 - Toruń - Dwa Światy

Piranha Booking & Promotion z OGROMNĄ radością prezentuje... THE OFFENDERS po raz pierwszy w Polsce! Kwietniowa edycja naszej ska imprezki zapowiada się naprawdę ostro! Po raz pierwszy w ramach koncertu pod szyldem Toruń-SKA Potańcówka gościć będziemy zespół zza granicy, i to nie byle jaki! Kto...więcej »

wydarzenia - Reggae Connecting People: Roots Rockets, aYarise, Lady Dee Spiritual

Reggae Connecting People: Roots Rockets, aYarise, Lady Dee Spiritual - 2014-04-12 - Andrychów - Klubokawiarnia Baszta

Już 12 kwietnia Andrychów zostanie kolejnym przystankiem cyklu koncertów Reggae Connecting People! Historia Reggae Connecting People zaczęła się pewnego lipcowego wieczoru w Ostrowie Wielkopolskim, podczas 13 edycji Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka (organizowanego przez Festiwal Reggae Na Piaskach). Kiedy okazało się, że Roots Rockets mają problem techniczny ze swoim...więcej »

wydarzenia - Reaktor Fest 6: THE OFFENDERS (IT) i inni

Reaktor Fest 6: THE OFFENDERS (IT) i inni - 2014-04-12 - Poznań - Klub U Bazyla

Piranha Booking & Promotion z OGROMNĄ radością prezentuje... THE OFFENDERS po raz pierwszy w Polsce! Włosi, promujący swój wydany w styczniu album pt. "Generation Nowhere", zagrają w Poznaniu w ramach Reaktor Fest. Oprócz nich na scenie zaprezentują się: => No Se - wściekły punk Bytów <a...więcej »

wydarzenia - Reggae pod Palmą

Reggae pod Palmą - 2014-04-13 - Warszawa - Barometr, ul. Smolna 40

REGGAE pod Palmą! Karma Sound - selekcja muzycznych sztosów do tańca i różańca & More Fire. (SKA, Rocksteady, Reggae, Rub-A-Dub, Roots, Digital) W Innym Stanie - skład to pięciu wokalistów/Deejay-ów, na jednej scenie robią ogień na parkiecie. (Reggae,...więcej »

wydarzenia - Vespa + Pomorska 68

Vespa + Pomorska 68 - 2014-04-13 - Gdynia - Klub Muzyczny UCHO

Vespa to jeden z pierwszych zespołów, które podjęły się straceńczej misji przeszczepiania na nadwiślański grunt rytmów ska. Zespół zagra w Klubie Ucho w towarzystwie lokalnej formacji Pomorska 68. Vespa to po włosku "osa", to także nazwa skutera - kultowego wśród brytyjskiej subkultury modsów. Grupa debiutowała w 1995 roku, w 1997 nakładem nieistniejącej już wytwórni QQRYQ ukazała się...więcej »

wydarzenia - Easter Ska Party z Las Melinas!

Easter Ska Party z Las Melinas! - 2014-04-18 - Zielona Góra - 4 róże dla Lucienne

Zapraszamy na Wielkanocne Ska Party w "4 Różach dla Lucienne", czyli Zielona Góra w rytmach ska, reggae, rocksteady. Zagra zespół Las Melinas, czyli orkiestra prezentująca muzykę ska z elementami rock'n'rolla i swingu. Uwaga - potańcówka ska przed i po koncercie. Impreza odbędzie się w piątek 18 kwietnia 2014 od godz.20.00. Las Melinas to band założony w okolicach roku 2005...więcej »

wydarzenia - Conquering Lion – czołowy zespół reggae z Macedonii!

Conquering Lion – czołowy zespół reggae z Macedonii! - 2014-04-21 - Wrocław - Łykend

Najgorętsza obecnie atrakcja z półki regga’e/dub/crossover na Bałkanach znów rusza na podbój reszty Europy! We Wrocławiu zobaczymy ich w Lany Poniedziałek, 21 kwietnia w klubie Łykend przy Podwalu 37. Po serii koncertów nie tylko na swoim rodzimym Południu, ale i na całym Starym Kontynencie, Conquering Lion w kwietniu rozpoczyna trasę Reveurope Tour 2014 promującą ich najnowszy,...więcej »

wydarzenia - Ska Petarda

Ska Petarda - 2014-04-24 - Kraków - Piękny Pies

SKA Petarda Gatunek: Kombinacja power-SkAcore i minimalistycznego shit-strit-punkrocka z elementami moldavian electro-goatbeat Miasto: Kraków Nagrania: EP: Dolce Vita, LP - planowany na wakacje 2014 Opis: Nasza muzyka to mocne SKA uderzenie. Teksty poruszają głównie temat miłości i jej różne odcienie takie jak seks za pieniądze, alkoholizm, szowinizm, oszustwa w piłce nożnej...więcej »

wydarzenia - Vespa + Blade Loki + Bachor + Metka

Vespa + Blade Loki + Bachor + Metka - 2014-04-25 - Warszawa - FonoBar

Warsaw Booking przedstawia: VESPA (ska - Szczecin) Vespa to jeden z pierwszych zespołów, które podjęły się straceńczej misji przeszczepiania na nadwiślański grunt rytmów ska. Zespół zagra w Klubie Ucho w towarzystwie lokalnej formacji Pomorska 68. Vespa to po włosku "osa", to także nazwa skutera - kultowego wśród brytyjskiej subkultury modsów. Grupa debiutowała w 1995 roku, w...więcej »

wydarzenia -  FIRE CORNER - REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER!! VOL.11!!

FIRE CORNER - REGGAE / SOUL ALL-NIGHTER!! VOL.11!! - 2014-04-26 - Olsztyn - Carpenter Inn

Dobrego Reggae, Rocksteady i Soulu nigdy za wiele. Ekipa Fire Corner poraz kolejny zamelduje się w Carpenter Inn 26 kwietnia, aby wrzucić coś pod igłę i potańczyć jak należy. Ostatnia 10 edycja imprezy wypadła świetnie co oznacza, że poprzeczka wisi jeszcze wyżej niż zwykle. Dlatego tym razem postanowiliśmy ściągnąć posiłki. Prosto ze stolicy Polski do stolicy Warmii i Mazur przybędą...więcej »

wydarzenia - Vespa + The Synki

Vespa + The Synki - 2014-04-26 - Poznań - U Bazyla

„Twój ulubiony zespół”, czyli szczecińska Vespa po rocznej przerwie wraca do koncertowania, zadając tym samym kłam wszelkim pogłoskom o jej rozpadzie. W odświeżonym składzie, m.in. z nową wokalistką, zagra tej wiosny w 10 polskich miastach prezentując wybuchową mieszankę starych hitów jak i nowych utworów. Warto się przejść by obejrzeć sobie nowy narybek, potańczyć do takich...więcej »