HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - czerwiec 2014

wydarzenia - The Jolly Boys, Illegal Boys

The Jolly Boys, Illegal Boys - 2014-06-03 - Szczecin - Zamek Książąt Pomorskich

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE! Ten koncert zapowiada się na sensację! Jamajscy weterani przyjadą do naszego kraju po raz pierwszy! THE JOLLY BOYS zagra w składzie: Albert Minott - śpiew, gitara, instr. perkusyjne Joseph "Powda" Bennett - śpiew, instr. perkusyjne Derrick "Johnny" Henry - rumba box, instr. perkusyjne Lenford "Brutus" Richards - banjo, gitara trzech pierwszych to żywe legendy muzyki jamajskiej, wszyscy grubo po 70-tce, wielkie doświadczenie i charyzma sceniczna! sklad uzupelnia Lenford "Brutus" Richards - genialny muzyk, ostatnio...więcej »

wydarzenia - The Jolly Boys

The Jolly Boys - 2014-06-04 - Warszawa - Stodoła

W muzyce The Jolly Boys znajdziemy wszystko, co najlepsze na Jamajce. Szum Morza Karaibskiego, smak doskonałego rumu, wszystkie kolory Rastafarian i mnóstwo luzu. Istniejącą od sześćdziesięciu lat grupa to najlepsza wizytówka wyspy, prawdziwa legenda stylu mento. Już w czerwcu jamajska grupa po raz pierwszy wystąpi przed warszawską publicznością. Zespół The Jolly Boys powstał w 1955...więcej »

wydarzenia - REGGAE POD PALMĄ Vol. 3

REGGAE POD PALMĄ Vol. 3 - 2014-06-07 - Warszawa - Barometr, ul. Smolna 40

REGGAE Pod PALMĄ 3 edycja ! Jest to cykliczna i ekskluzywna impreza w rytmach Jamajskich prosto z Polskiego podwórka i nie tylko. Tak jest kochani jeżeli potrzebujecie tańca, wrażeń pełnych pozytywnych emocji lub chcecie poznać kogoś wyjątkowego ? Koniecznie Zapraszamy Was do Warszawy klub Barometr na ul. Smolna 40 nie opodal słynnej Palmy. KOCHANI To nie może czekać ! Zapowiada...więcej »

wydarzenia - OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL PROMO GREEN STAGE

OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL PROMO GREEN STAGE - 2014-06-07 - Ostróda - Bar u Zdzicha

W ramach promocji Green Stage ORF 2014 do naszego miasta przybywa największy Sound System w Polsce. Dubseed Sound System zapewni nam niesamowity masaż niskimi częstotliwościami. Będziemy mogli usłyszeć cały przekrój muzyki jamajskiej od ska, rocksteady po roots i dub. O najlepszą selekcje zadbają także Bass Invaders, Roots Trippin, Paz, Husky i Bouquet. NAGŁOŚNIENIE: DUBSEED SOUND...więcej »

wydarzenia - Toruń-SKA Potańcówka #10: VESPA

Toruń-SKA Potańcówka #10: VESPA - 2014-06-13 - Toruń - Dwa Światy

„Twój ulubiony zespół”, czyli szczecińska Vespa po rocznej przerwie wraca do koncertowania, zadając tym samym kłam wszelkim pogłoskom o jej rozpadzie. W odświeżonym składzie, m.in. z nową wokalistką, zagra tej wiosny w 10 polskich miastach prezentując wybuchową mieszankę starych hitów jak i nowych utworów. Tak jak ostatnio zespół wykona dwa około godzinne...więcej »

wydarzenia - Karaibski Cud

Karaibski Cud - 2014-06-17 - Warszawa - cud nad Wisłą

Przybywajcie, przypływajcie, przybijajcie do Cudu nad Wisłą. Panie, Panowie, jeńców brać nie będziemy, ale za to w każdy wtorek zapewnimy Wam porządną dawkę jamajskiej muzyki rozrywkowej. Będzie magicznie, podniośle, nie zapomnimy o historii, nawiążemy do teraźniejszości i przyszłości. Można do nas podjechać rowerem, deską, rolkami, można podpłynąć tramwajem wodnym lub statkiem, ew....więcej »

wydarzenia - Big Mandrake - pierwsze urodziny Tone2Tone

Big Mandrake - pierwsze urodziny Tone2Tone - 2014-06-20 - Warszawa - Znośna Lekkość Bytu

W czerwcu Tone2Tone obchodzi pierwsze urodziny! Chcielibyśmy żeby to wydarzenie było wyjątkowe. Dlatego specjalnie dla was, zaprosiliśmy niesamowity zespół prosto z Wenezueli BIGMANDRAKE!!! Chłopaki byli przy naszych narodzinach i zafundowali prawdziwy rozpierdol na warszawskiej i sosnowieckiej scenie. Podczas tych wydarzeń nie było osoby która by stała w bezruch dance. Specjalnie na tę...więcej »

wydarzenia - Jamaican Backyard

Jamaican Backyard - 2014-06-21 - Warszawa - Offside

Impreza przeniesiona z 17.05.2014 ze względu na noc muzeów oraz słabą aurę. Świętujemy pierwszy dzień lata!!! Mamy nadzieję, że już do tego czasu pogoda się unormuje :-) Praga Północ zyskuje w oczach, teraz jeszcze pora wypędzić z niej zły omen, radykalnie zmienić nastawienie a co za tym idzie i zdanie. Już 21.06.2014 sobota, wystawiamy głośniki, zwozimy gramofony, mikser i płyty,...więcej »

wydarzenia - Ska Fest vol. II

Ska Fest vol. II - 2014-06-21 - Sosnowiec - 2doors

21.06.2014. zapraszamy na II edycję SKA FEST, która odbędzie się tym razem w 2doors w Sosnowcu, startujemy o godzinie 19:43. Bilety w przedsprzedaży: 17,00 zł w dniu koncertu: 20,00 zł Zagrają dla was: CZTERDZIEŚCI JEDEN DWIEŚCIE - Punk Rockowy zespół, w którym swój udział ma Adam "Żaba" Marszałek - postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. MANDAT -...więcej »

wydarzenia - Earl Jacob i Zbóje

Earl Jacob i Zbóje - 2014-06-25 - Warszawa - Kurort

Przed nimi lato i szereg koncertów, które zagrają tu i tam. Na początek jednak odwiedzą nadwiślański Kurort! Earl Jacob i Zbóje zapraszają, wyskocz w środku tygodni zażyć relaksu i muzyki. Earl Jacob to tak naprawdę Jakub Sadowski. Jakub Sadowski, którego będziemy dalej nazywać po prostu Kubą, urodził się w Płocku, w roku 1985. Jak na debiutanta Kuba nie jest zatem najmłodszym...więcej »