HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - lipiec 2014

wydarzenia - La Bolonchona (Meksyk) + Jahvigation

La Bolonchona (Meksyk) + Jahvigation - 2014-07-16 - Sosnowiec - 2doors

16 lipca do Sosnowca zawita meksykańska La Bolonchona. Będzie to jeden z trzech koncertów w Polsce. La Bolonchona to siedmioosobowa formacja z miasta Cuarnevaca w Meksyku. Grają mieszankę charakterystycznego dla tamtych rejonów ska z punk rockiem i wpływami reggae. Ciężkie gitarowe riffy spotykają się z łagodnymi i skocznymi motywami 2tone, co na żywo tworzy wybuchową mieszankę i gwarancje dobrej zabawy! Zespół ma na swoim koncie 3 albumy długogrające, a ich wakacyjna trasa będzie pierwszą wizytą zespołu na naszym kontynencie. <iframe...więcej »

wydarzenia - SKAdyktatura na Barce Snu

SKAdyktatura na Barce Snu - 2014-07-17 - Warszawa - Sen Pszczoły

Rewolucje mają to do siebie, że żywią się energią wolnej woli umieszczonej w poruszających się ciałach. Ty także możesz stać się tłokiem SKArewolucyjnej maszyny parowej! SKADYKTATOR głosi ideę ska wolności, jest SKAakuszerem całej XXI w SKAkultury. Jego SKA Wysokość jest platformą dla najwspanialszego i najb!ardziej fascynującego SKAświatła. SKAokracja to nowy i najlepszy system...więcej »

wydarzenia - Dwa lata Dwóch Światów! Urodzinowy koncert!

Dwa lata Dwóch Światów! Urodzinowy koncert! - 2014-07-18 - Toruń - Dwa Światy

To już dwa lata odkąd Klubokawiarnia Dwa Światy pojawiła się na mapie toruńskiego życia klubowego! Przez ten okres zorganizowaliśmy mnóstwo najróżniejszych wydarzeń kulturalnych, m.in: ♫ zagrało u nas ponad 160 zespołów i artystów z całej Polski, Europy a nawet spoza kontynentu, oraz ponad 60 DJ'ów; ♫ odbyło się 11 edycji wystaw studenckich; ♫ współpracowaliśmy z...więcej »

wydarzenia - 6T's Club, Tisztelet, Mystic Roots

6T's Club, Tisztelet, Mystic Roots - 2014-07-18 - Warszawa - Boogaloo Beach Bar, Wybrzeże Gdyńskie 2

W ramach cyklu Famous Fridays w Boogaloo Beach Bar na Plaży Żoliborz wystąpią 6T's Club, Tisztelet oraz Mystic Roots Soundsystem (Berlin) FAMOUS FRIDAYS - to cykl z muzyką latynoamerykańską, funk, muzyką karaibską i elektro. W piątek 18 lipca zapraszamy do zapoznania się przede wszystkim z przekrojem muzyki karaibskiej: reggae, ska, rocksteady, calypso, oraz gatunków z nią powiązanych...więcej »

wydarzenia - Skadyktator i jego Kosmiczne Combo

Skadyktator i jego Kosmiczne Combo - 2014-07-18 - Warszawa - Barometr

Najświętszy i Jedyny Cud Wladca Ska Świata Jego Wysokość SKADYKTATOR Wladca - Artysta - Reżyser SKAŚwiata SKAdyktator aka Wielki Imperator albo, po prostu, - Pan i Władca. Zstąpilł na Ziemię, aby skadobro i skaprawda zatryumfowały i, aby wszyscy, już zawsze, byli szczęśliwi. Można go nazwać Prorokiem Najwyższego-Rytmu, ale to zdecydowanie zbyt pacyfistyczne określenie. Jedynym...więcej »

wydarzenia - Gypsy Ska Orquesta (Wenezuela)

Gypsy Ska Orquesta (Wenezuela) - 2014-07-23 - Warszawa - Znośna Lekkość Bytu

Tone2Tone i Znośna Lekkość Bytu ma zaszczyt zaprosić was w niesamowitą muzyczną podróż. Jeśli bliskie są wam bałkańskie rytmy połączone z karaibsko-jamajskimi dźwiękami to ta impreza jest stworzona dla was. Jeśli wasze serca bija w rytmie Ska i kochacie tańczyć nie możecie tego przegapić. Szykuje się prawdziwe jamajskie święto tańca i radości! Proszę państwa po raz pierwszy w Polsce...więcej »

wydarzenia - SKAdyktatura na Barce Snu + Gość Specjalny: Janusz

SKAdyktatura na Barce Snu + Gość Specjalny: Janusz "Yasman" Kusz! - 2014-07-24 - Warszawa - Sen Pszczoły

W morskiej, jak i każdej innej, podróży najważniejsze są myśli tu iteraz... Myśli, które inspirują do patrzenia poza horyzont, które inspirują, rozpalają wyobraźnię, dają siłę, szczęście i wolność. Każda dobra i prawdziwa myśl, pochodzi z niepowtarzalnego SKA ŚWIATŁA, które, przeszyte SKA DUCHEM WIELKIEGO SKA GEOMETRY bije z CENTRUM SKA KOSMOSU prosto w Twoje SERCE. ŚWIĘTA SKA GEOMETRIA...więcej »

wydarzenia - Sunday Selection # Ska, Roots, Reggae - Party # Sebafari, Karma Sound

Sunday Selection # Ska, Roots, Reggae - Party # Sebafari, Karma Sound - 2014-07-27 - Warszawa - Boogaloo Beach Bar

Niedzielne po południe w Boogaloo Beach w pobliżu rzeka Wisła, jest się gdzie opalać, sympatycy cienia też znajdą dla siebie miejsce. Spontaniczna i szybka akcja z zagraniem wyszła, obsadą muzyczną tego dnia zajmie się: SEBAFARI (DJ/Selekta) Żoliwarriors - Selekta Sound oraz Karma Sound <A...więcej »

wydarzenia - Skadyktator & SkaJammers na Polu Mokotowskim

Skadyktator & SkaJammers na Polu Mokotowskim - 2014-07-27 - Warszawa - Pub Kaczka

Najświętszy i Jedyny Cud Wladca Ska Świata Jego Wysokość SKADYKTATOR wraz ze SkaJammersami w składzie: Pająk - perkusja Witek Nieuważny - bas Sławomir Bronson Pawlak - perkusjonalia Andreas Milskinis - keys + Wspaniali Goście: Maciej Jabłoński i... przejmuje Pole Mokotowskie pod swoje SKApropagandowe działania. Niedziela na Polach Mokotowskich należy do <a...więcej »

wydarzenia -  5 ROK. Cudowne urodziny x Karaibski cud: KCZ

5 ROK. Cudowne urodziny x Karaibski cud: KCZ - 2014-07-29 - Warszawa - Cud nad Wisłą

Tak jest nasi drodzy fani i imprezowicze 5 lat zleciało szybko. Biorąc pod uwagę nasz pięcioletni staż to dopiero raczkujemy ;-) W związku z obchodami piątej rocznicy powstania Cudu nad Wisłą mamy dla Was wyjątkowe koncerty i wyjątkowych gości!!! Już 29 lipca wtorek na cudownej scenie zagra, zaśpiewa: KaCeZet to warszawski wokalista reggae znany dziś głównie z płyty...więcej »

wydarzenia - 6T's CLUB na barce Snu!

6T's CLUB na barce Snu! - 2014-07-30 - Warszawa - Sen Pszczoły

jest lato jest słońce jest środa jest 6T's Club chodźcie tańczyć chłopaki i dziewczęta 6T's Club powstało w 2007 roku, ale kiedy dokładnie to nikt nie pamięta. Obecnie w skład wchodzą trzy osoby: Panna Ania, Skromny Pan Myszon oraz Niejaki Pan Truścin. Staramy się na swoich imprezach prezentować szeroki przekrój przez muzykę jamajską, głównie reggae i ska, a także...więcej »

wydarzenia - SKAdyktatura na Barce Snu + Gość Specjalny

SKAdyktatura na Barce Snu + Gość Specjalny - 2014-07-31 - Warszawa - Sen Pszczoły

SKAdyktatura na Barce Snu // każdy czwartek // wstęp darmowy // ska! ska! ska! Wyjątkowy Gość Specjalny: Sławomir "Bronson" Pawlak - perkusjonalia i BLESS! Gorące lato w mieście... parujące szyszynki i perspektywa głębokiej, wiślanej nieskończoności. SKAczwartek, to wyjątkowy dzień kiedy muzyka staje się własnością całej ludzkości. SKAdyktatura jest jak czarodziejska partia szachów......więcej »