Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - wrzesień 2014

wydarzenia - Otwarcie sezonu z 6'Ts Club

Otwarcie sezonu z 6'Ts Club - 2014-09-04 - Warszawa - W Oparach Absurdu

Lato i wakacje na szczęście były krótkie i możemy z czystym sumieniem wrócić do naszych ulubionych miejscówek! W Oparach Absurdu oraz 6T's Club zapraszają w każdy czwartek na degustację wszystkiego tego, co mają najlepsze, czyli świetnych trunków oraz doskonałej selekcji muzycznych sztosów sprzed dekad. Będzie jak zawsze mnóstwo soulu, rhythm n bluesa, rock n rolla, swingu, boogaloo, calypso, ska i innych - mamy wszystko, co tylko może przyjść Wam do głowy :) Cykl 6T's Club W Oparach rekomenduje Warsaw Reggae oraz rudemaker.pl ! <a...więcej »

wydarzenia - Jah Gaïa

Jah Gaïa - 2014-09-12 - Warszawa - Balsam

Jah Gaïa - Młodsi bracia Dub Incorporation Jeśli znasz i lubisz Dub Incorporation, z wielką przyjemnością zapraszamy Ciebie na koncert Jah Gaïa - wieloletnich przyjaciół i sąsiadów kultowego Dub Inc. Naturalną koleją rzeczy było zatem wspólne nagranie piosenki "Words, Sound and Power", który znalazł się na najnowszym albumie Jah Gaïa zatytułowanym "Libre" Na "Libre"...więcej »

wydarzenia - Jah Gaïa + Eska - 20-lecie partnerstwa Katowic i Saint-Étienne

Jah Gaïa + Eska - 20-lecie partnerstwa Katowic i Saint-Étienne - 2014-09-13 - Katowice - Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów

Koncert w ramach obchodów 20-lecia partnerstwa Katowic i francuskiego Saint-Étienne oraz 149. urodzin Katowic. Na scenie w Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów wystąpią m.in. Jah Gaïa oraz Eska z Saint-Étienne. ESKA to raper, którego muzyka otwiera się także na reggae, folk, elektro i rocka. Jego przekaz brzmi:...więcej »

wydarzenia - Dub Temple # 60 :: OnDubGround (Francja)

Dub Temple # 60 :: OnDubGround (Francja) - 2014-09-19 - Kraków - Kawiarnia Naukowa

Sezon jesiennych imprez DT zaczynamy potężnym uderzeniem prosto z francuskiego miasta Tours. 19.09 do Krakowa zawita OnDubGround czyli jeden z czołowych, niezwykle oryginalnych i bardziej rozpoznawalnych obecnie projektów na tamtejszej wyjątkowo bogatej scenie dub. Koncerty ODG to niezwykle barwna mieszanka różnorodności francuskiego dubu w połaczeniu z dubowym brzmieniem z wysp...więcej »

wydarzenia - The Offenders, Ashpipe, Cztery Kilo Obywatela

The Offenders, Ashpipe, Cztery Kilo Obywatela - 2014-09-19 - Kraków - OFF Centrum, ul. Dajwór 16

Studio Hardcore Tattoo zaprasza na koncert: THE OFFENDERS (2tone/ska – Włochy/Niemcy) Po świetnym przyjęciu w Toruniu i Poznaniu rudeboys z Berlina wracają do Polski na dwa kolejne koncerty! Tym razem zagrają w dwóch dużych miastach, których nie udało się odwiedzić wcześniej, a mianowicie w Krakowie i Warszawie! Zespół powstał w roku 2005 we Włoszech powołany przez...więcej »

wydarzenia - Panna Marzena i Bizony + Starry

Panna Marzena i Bizony + Starry - 2014-09-26 - Kraków - KotKarola

Hardcore Tattoo zaprasza na koncert! Zagrają: Starry - melodic punkrock, Essen www.facebook.com/Starrypunkrock

Starry - Down...

więcej »

wydarzenia - Ziggie Piggie

Ziggie Piggie - 2014-09-26 - Knurów - Grzejnik Cafe, ul. Szpitalna 8

Zespół powstał w lecie 2006 roku z inicjatywy Sebastiana „Stecyka” Stecia, jednej z najważniejszych postaci polskiej i zagłębiowskiej sceny ska (Skankan, The Stylers, Horrorshow, Konopians). Grupa ma na swoim koncie koncerty na Przystanku Woodstock, czy Festiwalu Afryka w Toruniu. Pierwszy krążek Ziggie Piggie "Light Smyk Music" został pozytywnie przyjęty przez krytyków...więcej »