The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - październik 2014

wydarzenia - Tisztelet spotyka SPLENDID SOUND!

Tisztelet spotyka SPLENDID SOUND! - 2014-10-03 - Warszawa - Parking Bar

Przecież się nie rozdwoję! czyli... Tisztelet spotyka SPLENDID SOUND! dwa głuche gołębie... a nie, czekaj czekaj... W dżungli odbywa się walne zgromadzenie zwierząt. Lew postanowił podzielić je na piękne i mądre. Piękne miały stanąć po lewej stronie, a mądre po prawej. Na środku pozostała żaba. Lew pyta: „A ty czemu stoisz na środku?” Na to żaba: „Przecież się nie rozdwoję” Podczas letnich wojaży okazało się, że jesteśmy i piękni, i mądrzy. Będziemy nad tym pochylać się 3 października w towarzystwie Splendid Sound....więcej »

wydarzenia - FIRE CORNER - Olsztyn Boss Sound Weekend vol 2! - dzień 1

FIRE CORNER - Olsztyn Boss Sound Weekend vol 2! - dzień 1 - 2014-10-10 - Olsztyn - Carpenter Inn

W tym roku spotykamy się 10 i 11 października. Tego dnia, jak zwykle w olsztyńskim pubie Carpetner Inn, obok rezydentów zaprezentują się Blue Beat Foundation z Włoch, Johnny Jackson, Big B i Old Fashioned Rude Boys z Niemiec oraz Bigger Boss Sound z całego świata. Jak przed każdym Cornerem polecamy wyprasować koszule i wypastować buty. Startujemy niepunktualnie od 21:00, a każdy dzień...więcej »

wydarzenia - FIRE CORNER - Olsztyn Boss Sound Weekend vol 2! - dzień 2

FIRE CORNER - Olsztyn Boss Sound Weekend vol 2! - dzień 2 - 2014-10-11 - Olsztyn - Carpenter Inn

Fire Corner Boss Sound Weekend to dwa dni doskonałej zabawy przy najpiękniejszych dźwiękach rocksteady, ska, skinhead reggae oraz northern soul. Pierwszy polski weekender podczas, którego muzykę z winylowych płyt serwują rezydenci imprezy Real Cool Sound, Danny Mod i Husky. Oprócz nich do coraz większej rodziny Fire Corner dołączają dj'e z innych zakątków Polski oraz z zagranicy....więcej »

wydarzenia - PLUSH FISH (Rosja) + Pomorska 68 + Coco Bongo

PLUSH FISH (Rosja) + Pomorska 68 + Coco Bongo - 2014-10-11 - Gdańsk-Oliwa - Paszcza Lwa

Wszystkich melomanów, z jednej strony lubiących jamajskie rytmy, a z drugiej nie stroniących od mocniejszego uderzenia w struny, zapraszamy na koncert, który odbędzie się 11 października w oliwskim klubie Paszcza Lwa. Zagrają: Plush Fish z Moskwy oraz przedstawiciele lokalnej sceny: Pomorska 68 i Coco Bongo. Startujemy o 20.00. <A...więcej »

wydarzenia - Do The Reggae Stylee #3

Do The Reggae Stylee #3 - 2014-10-29 - Warszawa - Klub GramOFF/ON, Chłodna 35/37

Zapraszamy na trzecią z cyklu imprezę pt. Do The Reggae Stylee Wystąpią: Gimmie Mi Gun Dub System https://www.facebook.com/GimmieMiGunDubSystem (Roots Reggae / Early Dancehall / Dub / Early Reggae) oraz gościnnie: Ras Borozi GDZIE: Klub GramOFF/ON https://www.facebook.com/vipsoft.klub.gramoffon?fref=ts KIEDY: Środa, 29.10.214 START: 21:00 END: To w dużym stopniu zależy...więcej »

wydarzenia - The Talks - Dynamite Ska festival warming up party

The Talks - Dynamite Ska festival warming up party - 2014-10-29 - Warszawa - Znośna Lekkość Bytu

Zapraszamy na jedyny i niepowtarzalny koncert jednego z najlepszych zespołów SKA prosto z Wielkiej Brytanii THE TALKS! Wydarzenie to jest zapowiedzią Dynamite Ska Festival w Lipsku, gdzie The Talks również nie zabraknie. Z pewnością koncert ten przejdzie do historii najlepszych występów SKA w Polsce. The Talks występują na największych festiwalach nie tylko w Anglii ale w całej...więcej »