The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - luty 2015

wydarzenia - Earl Jacob i Zbóje

Earl Jacob i Zbóje - 2015-02-12 - Katowice - Klub Prokultura, ul. Jagiellońska 17a

Zapraszamy na koncert Earl Jacob i Zbóje w czwartek 8 stycznia o godz. 20:00 – bilety w cenie 20 PLN. w przedsprzedaży oraz 30 PLN w dniu koncertu. Earl Jacob to tak naprawdę Jakub Sadowski. Jakub Sadowski, którego będziemy dalej nazywać po prostu Kubą, urodził się w Płocku, w roku 1985. Jak na debiutanta Kuba nie jest zatem najmłodszym artystą, ale to nawet lepiej. W tym wieku Chrystus dopiero zbierał ekipę. O Kubie trudno też mówić „debiutant”. Pamiętajmy bowiem, że od kilku lat pojawia się on w różnych miejscach, w...więcej »

wydarzenia - Mesajah & Riddim Bandits + Sari Ska Band

Mesajah & Riddim Bandits + Sari Ska Band - 2015-02-14 - Radlin - Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie

Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Diaz - wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. W 2008 roku zdecydował się na rozpoczęcie solowej kariery, wydając swój pierwszy album „Ludzie Prości”. Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Album odniósł sukces, był sporym wydarzeniem na polskiej scenie reggae i cieszył się dużym...więcej »

wydarzenia - FAINTEST IDEA (skacore / UK) + THE ROUGHNECK RIOT (celtic punk / UK) +  Sammy H Stephens (accoustic / UK)

FAINTEST IDEA (skacore / UK) + THE ROUGHNECK RIOT (celtic punk / UK) + Sammy H Stephens (accoustic / UK) - 2015-02-16 - Toruń - Dwa Światy

Poniedziałki wcale nie muszą być takie złe jak się wydaje, a 16 lutego na pewno będzie należeć do tych lepszych! Nasze miasto odwiedzą bowiem goście z Anglii aby zaserwować Wam porządną dawkę dobrej muzyki, od akustycznych dźwięków gitary, przez szaleństwo w rytmach ska po folk punkową ucztę! ♫ THE ROUGHNECK RIOT (celtic punk / UK) <A...więcej »

wydarzenia - Robert Nesta Marley day # 2 Poziomy -1 Bilet!! @ Klub GramOFF/ON

Robert Nesta Marley day # 2 Poziomy -1 Bilet!! @ Klub GramOFF/ON - 2015-02-20 - Warszawa - Klub GramOFF/ON

Siostry i Bracia szykujemy dla Was wspaniałą ucztę muzyczną i przednią imprezę. Tym razem obchodzić będziemy kolejne urodziny Roberta Nesta Marleya, a że data ta jest wyjątkowa, szykujemy: 2 Poziomy muzyczne <><><><><><><><><><><><><>><><><><><><><><><><><><><><> Poziom - Ska, roots, reggae: Kapitan Ka Ce Zet <a...więcej »

Warsaw Jungle Massive 13 feat. PsychoFreud (Norwegia) - 2015-02-21 - Warszawa - Parking Bar

W sobotę 21 lutego odbędzie się 13 edycja a 1 w centrum Warszawy impreza promująca producentów, mcs, djs skupionych wokół szeroko rozumianej muzyki basowej z jamajskim pazurem (ragga, bass, jungle) ! Tym razem stolicę odwiedzi gość z zagranicy, dj i producent z Norwegii, pierwszy raz w Polsce na jedynym swoim show, zaprawiony w boju i bardzo zasłużony junglista - PsychoFreud z...więcej »

wydarzenia - Sweet And Dandy Boss Sound All Nighter

Sweet And Dandy Boss Sound All Nighter - 2015-02-28 - Łódź - Klubokawiarnia Granda

Dirty Reggae wraca do Łodzi. Hot Shot Wear i Klubokawiarnia Granda mają zaszczyt zaprosić Was na kolejną odsłonę imprezy Sweet And Dandy. Tym razem wystąpi ekipa Rudie Sounds z Oslo. Wspierać ich będą: Jerem Szyman RaJah Paz z REAL COOL SOUND Husky Hot Shot Sound Rudie Sounds: Rudie Sounds to absolutny top jeśli chodzi o dj-ów zajmujących się muzyką jamajską z lat...więcej »