HotShotWear
The Chancers - Trigger warning

Czesko-angielska formacja The Chancers plasuje się wysoko wśród najbardziej wytrawnych wyjadaczy praskiej sceny. Każdy, kto miał okazję widzieć ich na żywo, na pewno zapamiętał... więcej »

spis treści

reklama

wydarzenia - wrzesień 2015

wydarzenia - ODWOŁANY!!! Keyser Soze

ODWOŁANY!!! Keyser Soze - 2015-09-23 - Łódź - Klubokawiarnia Granda

Po raz kolejny w Polsce! Po raz kolejny w Grandzie!!! Ci którzy pamiętają ich poprzednią wizytę na pewno nie przegapią tego koncertu, Ci którzy nie mieli tego szczęścia teraz mają szansę nadrobić zaległości ;) Keyser Soze to 8 osobowy zespół grający ska i rocksteady w tradycyjnym jamajskim brzmieniu z wyraźnymi wpływami soulu i jazzu. Grupa powstała w 1998 roku z inicjatywy Jammala Tarkingtona i Rodneya Teague. Od tego czasu wydali trzy płyty i zagrali kilka tras po zachodnim wybrzeżu stanów zjednoczonych. Otwierali koncerty takich tuzów sceny...więcej »

wydarzenia - ODWOŁANY!!! Keyser Soze, Skadyktator i jego kosmiczne Combo

ODWOŁANY!!! Keyser Soze, Skadyktator i jego kosmiczne Combo - 2015-09-24 - Warszawa - Spółdzielnia Dom Qltury

Formacja Keyzer Soze w oryginalny sposób łączy muzykę Ska z rockiem i mocnym jazzem oraz brzmieniem soulowym. 6-osobowy zespół muzyków stworzyli Jamal Tartington i Rodney Teague w 1998 roku. Popularność i rozpoznawalność zyskali dzięki sukcesowi dwóch płyt: „Who is Keyzer Soze” i „Revenge”. Wtedy zaczęli regularnie koncertować na wschodnim wybrzeżu (USA). Po...więcej »