HotShotWear
Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

wydarzenia

reklama

Bałkańska Potupajka: GypsySka Orquesta (Wenezuela) feat....

Bałkańska Potupajka: GypsySka Orquesta (Wenezuela) feat. Warsaw Balkan Madness

Bałkańska Potupajka: GypsySka Orquesta (Wenezuela) feat. Warsaw Balkan Madness
2017-03-24
Łódź
miejsce: Niebostan (ul. Piotrkowska 17)
start: 22:00
cena: 20 zł

Bałkańska Potupajka: GypsySka Orquesta - La Malévola

Nie zwalniamy! Na marcowej edycji Bałkańskiej Potupajki mamy przyjemność gościć po raz drugi fenomenalny zespół z Caracas w Wenezueli: GypsySka Orquesta - La Malévola!!!! W zeszłym roku zagrali turbo energetyczny koncert wprowadzając Hydrozagadkę w pełną ekstazę... Dlatego czas na powtórkę!!!!


GypsySka Orquesta - La Malévola (Wenezuela) // koncert //
Warsaw Balkan Madness // przed i po koncercie //

start: 22:00
bilety: 20pln (na bramce)


DEBIUTANCKI ALBUM ZESPOŁU do posłuchania:Gypsy Ska Orquesta z Caracas w Wenezueli to grupa muzyczna, która łączy ze sobą różne style muzyczne, takie jak ska, cumbia i salsa, a także muzykę cygańsko-bałkańską. Swoją instrumentalną mieszanką wybuchową rozkręcą każdą imprezę, czy to na ulicy, w klubie czy w teatrze. Żaden słuchacz nie przejdzie koło nich obojętnie, lecz napełni swoją duszę pozytywnymi wibracjami.

Gypsy Ska Orquesta to uliczny projekt muzyczny powstały w 2009 roku w Caracas w Wenezueli.

Piszą o sobie tak:
Na początku nasz cel był prosty – wyjść do ludzi i grać swoją muzykę na ulicy. Dzieląc się swoją muzyczną pasją z przechodniami graliśmy jam sessions w chaotycznym rytmie naszego miasta, eksperymentowaliśmy muzycznie, a nasz projekt nabierał kształtu. Przyłączali się do nas nasi przyjaciele i na kilka godzin w tygodniu chodniki Caracas stawały się naszą sceną.

Po kilku latach grania na weselach, na małych i dużych scenach, odwiedziliśmy Europę ze swoją pierwszą trasą koncertową w 2014 roku. Od tamtej pory zagraliśmy ponad 120 koncertów w 11 europejskich krajach. Wystąpiliśmy na festiwalach Mighty Sounds w Czechach, Goulash Disko w Chorwacji, This Is Ska i Burg Herzberg w Niemczech. Współpracowaliśmy z kolektywami muzycznymi Klub Balkanska z Berlina i Warsaw Balkan Madness z Polski.

W 2016 wygraliśmy konkurs zespołów na festiwalu Iboga Summer Festival w Hiszpanii i zaczęliśmy nagrywać w Barcelonie swoją pierwszą długogrającą płytę, która ukaże się w marcu 2017. Zaraz po tym ruszamy w kolejną trasę po Europie!
wydarzenie na FB

2017-03-15 - Raulpowrót »