Nagrania

Inspecter 7 – Escapes and Illusions

Jest już dostępny nowa płyta Inspecter 7 pt. "Escapes and Il lusions". Jest to bodajże pierwszy album od czasów "Banished to Bogeyland" wydanego w 1999 r. "Escapes and Illusions" można zakupić przez stronę wydawcy, Little Dickman Record Company.

Kontynuuj czytanie ▾

Utwory:
1. Silas Barnaby
2. On The Run Do Or Die
3. They Say
4. Kick The Pig
5. Butter Fingers
6. Old Man Winter
7. Escapes And Illusions
8. This Town
9. Fresh Cut
10. Welton Street
11. Drown
12. Sea Hag
13. This Love Of Mine
14. Milk Man

Inspecter 7 został założony w 1992 r. w New Brunswick w USA. Początkowo zespół koncertował pod nazwą Agent 86, jednak pod koniec 1993 r. zmieniono nazwę na używaną do dzisiaj. Swój debiutancki album, „The Infamous”, wydali dzięki Radical Records w 1997 r. Ich utwory znalazły się na wielu kompilajach, m.in. na „House Of Ska: A Tribute To Madness” i trzech częściach „Oi!/Skampilation”

Przez zespół przewinęło się wiele osób. Obecnie w skład zespołu wchodzą Giuseppe Mancini (wokal), Rev Sinister (gitra), Tim „Predator” Boyce (bas), The Ace (perkusja), Nuno „GG” Rodrigues (trąbka), JohnnyB (trąbka) i Adam X (puzon). Członkowie I7 działali/działają także m.in. w takich zespołach, jak Hub City Stompers, Steel Toe Solution, Predator Dub Assassin i Decrepit Youth.

W listopadzie 2012 r. pisaliśmy o potrzebującym pomocy Timie „Predatorze”.

Inspecter 7 na Facebooku
www.reverbnation.com/inspecter7
www.myspace.com/inspecter7

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *