Festiwale

Ken Boothe nie zagra na Reggaelandzie. Kto go zastąpi?

Nieciekawe wieści dotarły do nas przed kilkoma godzinami od organizatorów płockiego Reggaelandu. Organizatorzy festiwalu poinformowali, że dostali od agencji reprezentującej Kena Booth'a informację o odwołaniu przez artystę całej europejskiej trasy, w tym m.in. występu na Reggaelandzie oraz niemieckim Summerjam. Nie są znane powody odwołania planowanej na 1-15 lipca trasy Boothe'a.

Kontynuuj czytanie ▾

Jak powiedział rzecznik festiwalu Max Fuzowski płockiemu oddziałowi Gazety Wyborczej:

Powodu nie znamy, nie znają go też inne festiwale ani jego agencja bookingowa. Szkoda, bo Ken Boothe jest jeden i niepowtarzalny, ale już zaczęliśmy szukać godnego zastępstwa. Nieoficjalnie domniemywa się, że powodem odwołania trasy były problemy zdrowotne Kena Boothe’a. – Bez ważnych powodów nie odwołuje się koncertów na takich festiwalach jak Summerjam czy Reggaeland. Jesteśmy w na tyle komfortowej sytuacji, że do festiwalu zostało jeszcze ponad dwa tygodnie

– dodał Fuzowski.

Organizatorzy odbywającego się w Kolonii festiwalu Summerjam od razu ogłosili, że zamiast Kena Boothe’a zagra u nich Max Romeo. Kto wystąpi zamiast Kena w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że organizatorzy Reggaelandu dostali od Buxna Artist Agency dwie poważne oferty, którymi są usatysfakcjonowani, jednak decyzję o wyborze nowego headlinera podejmą do końca tygodnia. Według Wyborczej Max Fuzowski przyznał, że w grę wchodzi jeden z wokalistów czy zespołów „z górnej półki”, który gra na wspominanym Summerjamie. Czy będzie to artysta pokroju Kena? Niezwłocznie poinformujemy, gdy zapadną odpowiednie decyzje.

www.reggaeland.eu
www.facebook.com/ReggaelandPlockFestival

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *