Nagrania

65 Mines Street – Fix The Clock

65 Mines Street to 6-osobowy francuski zespół grający mieszankę ska, reggae, surfu i punka (uwaga! nie grają ska-punka). W jego skład, którego wchodzą członkowie Two Tone Club, Taste in Vibes, The Rebel Assholes i Bobby Sixkiller.

Kontynuuj czytanie ▾

Przez pewien czas zespół był kwintetem. Johna Lewisa (aka Jean-Loose), który odszedł w zeszłym roku, zastąpił frontman Bobby Sixkiller.

W kwietniu ukaże się drugi album tej grupy, zatytułowany „Fix The Clock”. Materiał na płytę nagrywano, pod czujnym okiem Johna Lewisa, byłego wokalisty 65 Mines Street, w grudniu 2012 r. i styczniu 2013 r. w Indie Ear Studio (w mieście Vandoncourt). Tam też dokonano miksu i masteringu.

Na płycie znajdzie się 11 utworów. Jakich? Tego na razie zespół nie ujawnił. Wiadomo tylko, że wszystkie będą ze sobą powiązane. „Fix The CLock” ukaże się, nakładem Production Impossible Records, na winylu oraz – dzięki Casual Records – na CD.

Release party odbędzie się 6 kwietnia w Audincourt, rodzinnym mieście zespołu. Wraz z 65 Mines Street zagrają ich krajanie z The Sarah Connors oraz Buster Shuffle z drugiego brzegu Kanału La Manche.

www.facebook.com/65minesstreet
www.myspace.com/65minesstreet

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *